Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Ve daha 12.5 ve 13 gelecek diye heves edenler var. :D
Aslında eu 12.6 ile arayüz görsel olarak baya güzel olmuş ama deli gibi ısınıyor ve şarjı bitiyor anlamıyorum hiç mi bu yazılımı test eden yok haftalık beta rom da olsa böyle bişey kabul edilemez beta rom diye telefonu patlatıcaklar

Son düzenleme:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Aslında eu 12.6 ile arayüz görsel olarak baya güzel olmuş ama deli gibi ısınıyor ve şarjı bitiyor anlamıyorum hiç mi bu yazılımı test eden yok haftalık beta rom da olsa böyle bişey kabul edilemez beta rom diye telefonu patlatıcaklar
Hocam, aslında 12.6 diye bir şey yok. 12.5'in biraz daha çok özelliklisi. :) Note 8'in kendisi sorunlu hocam. Ne yapsak boş bu cihaza. :)

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Hocam, aslında 12.6 diye bir şey yok. 12.5'in biraz daha çok özelliklisi. :) Note 8'in kendisi sorunlu hocam. Ne yapsak boş bu cihaza. :)
Neresi sorunlu ki ? Ben 1 sene önce redmi note 5 den geçtim gayet memnunum note 8 den

Geçenlerde note 10 a bi göz attım ama gerek yok note 8 işimi görüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada güncelleme yapmıyorum miui 11.0.6 var belki o yüzden de memnun olabilirim

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Neresi sorunlu ki ? Ben 1 sene önce redmi note 5 den geçtim gayet memnunum note 8 den

Geçenlerde note 10 a bi göz attım ama gerek yok note 8 işimi görüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada güncelleme yapmıyorum miui 11.0.6 var belki o yüzden de memnun olabilirim
1- %90'ında hayalet ekran oluşuyor (Tianma panellerde).
2- Yazılım optimizasyonu kötü (işlemcisi sorunlu olduğu için). MIUI 12'ye güncellerseniz pişman olursunuz. :)
3- Optimizasyon sıkıntısı yüzünden pil performansı zaman zaman yerlerde oluyor.

Bu üç sebep büyük sorunlar aslında. MIUI 12'de stok romlar arasında düzgün bir tane bile sürüm yok. Hepsi MIUI 11'i aratıyor. Custom MIUI 12'lerden bazıları iyi (örnek EU Stabil A10 12.0.3.0).

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
1- %90'ında hayalet ekran oluşuyor (Tianma panellerde).
2- Yazılım optimizasyonu kötü (işlemcisi sorunlu olduğu için). MIUI 12'ye güncellerseniz pişman olursunuz. :)
3- Optimizasyon sıkıntısı yüzünden pil performansı zaman zaman yerlerde oluyor.

Bu üç sebep büyük sorunlar aslında. MIUI 12'de stok romlar arasında düzgün bir tane bile sürüm yok. Hepsi MIUI 11'i aratıyor. Custom MIUI 12'lerden bazıları iyi (örnek EU Stabil A10 12.0.3.0).
Ghost screen çok iğrenç bişey redmi note 5 de başıma geldi onda tianma vardi note 8 i almadan önce özellikle dikkat edip huaxing aldım sıkıntı çıkarmadı neyseki ghost screen yaşayan herkese cok geçmiş olsun iğrenç bi sorun

Üstüne bide ben güncelleme yapmayınca menun olmam normal sanırım :D ama şu ana kadar hiç bir telefonun güncelleme ile iyileştigini görmedim hep daha kötü oldu note 8 de cok daha kötü oluyor dediginiz romu yüklemiştim telefon soba gibi ısınıyordu bidaha da güncelleme yapmadım bu şekilde kullanmak lazım sanırım

Kosovalı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kosova
Cihazım
redmi Not 8
Meslek
esnaf
Konular
0
eu 20.12.2 ryzen kernel ile gayet stabil bende. kimse bu romu kullanmadımı acaba tavsiye olarak hiç görmedim.9 saate yakın her türlü ekran süresi alıyorum.
12.0.30 stabilden bence daha iyi.bir hata,takılma yaşamıyorum. özellikle tuşsuz hareketle gezinmede yağ gibi.daha iyisi varsa eu da,deneyenlerin buraya not düşmesini isterim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-12-06-09-47-037_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-06-12-06-09-47-037_com.android.settings.jpg
    223,5 KB · Görüntüleme: 24

Bir redmi kullanıcısı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulgafur
Cihazım
Redmi note 8
Konular
7
Bu cihazdan almayı düşünen arkadaşlar size tavsiyem ne yapın edin pro modelini alın aradaki fiyat farkını kuruşuna kadar karşılıyor.

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
s.a arkadaşlar redmi note 8 de telefonuma gmail e posta bildirim gelmiyor neden olabilir tüm bildrimleri açık

Üst Alt