Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

n0mad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
redmi note 3
Konular
3
Arkadaşlar dokunmatik arada bir kendi kendine bir yerlere basıyor kasıyor gibi ekranı kapatıp açınca yada telefonu restart yapınca düzeliyor global rom kullanıyorum garantili CİHAZ acaba servise yollasam mı? İleride çok sorun yaşatır mı

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar dokunmatik arada bir kendi kendine bir yerlere basıyor kasıyor gibi ekranı kapatıp açınca yada telefonu restart yapınca düzeliyor global rom kullanıyorum garantili CİHAZ acaba servise yollasam mı? İleride çok sorun yaşatır mı
Servise yollayın ghost touch var gibi

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
Resmen saçmalık bu ya Redmi note 8 pro bile Android 11 alıyor note 7 bile alıyor ama bizim cihazda avucunu yalıyor Android 11 alan cihazlar açıklanmış

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Aynı sorun bende de var. Romlar ile alakalı olduğunu düşünmüştüm. Neredeyse tüm romları denedim. Hepsinde de sorun oldu. Yani bu donanımsal. Çok sık olmadığı için ben garantiye yollamadım. Çok uzun sürüyor garanti süresi. Yedek telefonum yok. Ayrıca telefonun arka kapağı yapıştırma olduğu için servisin aç kapa yaparken dengesini bozabilir. Servisler genelde çok sorumsuz iş yapıyor.
Ama en son kaçış yok servise muhtacız.
Yollarsanız sonuç alınca burada bildirirseniz sevinirim. Çok cihazda ghost touch var.

Martonaltı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Mi9
Konular
6
Siyomi MTK hisselerinden pay aldı sanırım, ilk kez bir snapdragon modelini öyle kendi halinde bıraktı ve MTK modelini göklere çıkarıyor. 8 pro android 11 alacak diyor dalga geçer gibi. Bize 9 kaldı aylardır güncelleme gelecek.

Şu arayüz başka markada olsa dakika durmam da MIUI hatrına yine siyomi alıyorum.

Firostr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Mi 6 ve S8 kullanmış biri olarak arayüzü stabil(illaki takıldığı noktalar oluyor ama genel olarak stabil) Hızı ise ideal bir cihazdır

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
s.a arkadaşlar kendim redmi note 8 telefon kulanıyorum güzel telefon babam aynı telefon aldım benim telefonun renkleri daha canlı parlak herşeyi ayarladım

babama aldığım telefon rengi sarıya kaçıyor sanki otomatik parlaklık ayarı aynı - renk şeması otomatik ve varsayılan aynı

başka bi yerde ayarmı vardır

benim telefonun üzerinde şeffaf ekran koruyucu var ondan olabilir mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• 20200703_122107.jpg
    20200703_122107.jpg
    699,2 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
s.a arkadaşlar kendim redmi note 8 telefon kulanıyorum güzel telefon babam aynı telefon aldım benim telefonun renkleri daha canlı parlak herşeyi ayarladım

babama aldığım telefon rengi sarıya kaçıyor sanki otomatik parlaklık ayarı aynı - renk şeması otomatik ve varsayılan aynı

başka bi yerde ayarmı vardır

benim telefonun üzerinde şeffaf ekran koruyucu var ondan olabilir mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Okuma modu açık mı ?

Üst Alt