Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

grudgerrr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
YouTube'dan video izlerken 3 dakikada %1 şarj gidiyor yani 5 saatte şarj tamamen bitiyor telefon tanıtımında 13 saat video izleme süresi diyordu bu şarj olayı sadece bendemi böyle yoksa herkesde mi ? AccuBattery de 5 saat ekran süresi gösteriyor sizde kaç acaba ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-08-01-12-56-158_com.digibites.accubattery.png
    Screenshot_2019-11-08-01-12-56-158_com.digibites.accubattery.png
    215,2 KB · Görüntüleme: 63

Mustafa12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Michael
Cihazım
Redmi4x
Konular
26
Telefonu almayi düşünüyorum ghost screen falan olurmu

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Telefonu almayi düşünüyorum ghost screen falan olurmu
Size kimse olmaz,olamaz demez.
Bu işler kullanım temizliği ve biraz da şanstır aslında.Mesela samsung telefonlarki pembe çizgi,xiaomide ghost secreen tarzında sorunlarla şükür ki karşılaşmadım şu ana kadar :)

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
Snapdragon 665 in 11 nm olması dışında bir olayı yok. Snapdragon 660 dan geride performans da.. 1800 TL ye snapdragon 665 almaktansa minimum 710 lu işlemcili bir cihaz almanızı tavsiye ederim , aynı fiyata 710 lu cihaz var hatta bir miktar ucuza bile. . Mümkünse 730 alın tabiki bu arada .

Son düzenleme:

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Snapdragon 665 in 11 nm olması dışında bir olayı yok. Snapdragon 660 dan geride performans da.. 1800 TL ye snapdragon 665 almaktansa minimum 710 lu işlemcili bir cihaz almanızı tavsiye ederim , aynı fiyata 710 lu cihaz var hatta bir miktar ucuza bile. . Mümkünse 730 alın tabiki bu arada .

Geride derken ? Antutu testlerin de benim bizzat RN7 VE RN8 ciahzlarda yaptığım testlerde 665 daha iyi,ayrıca kamera avantajı da var ve 710'lu işlemci hariç gerek kamera,gerek batarya ve ekran kalitesi ve fiyat olarak rakibi olabilecek bir cihaz yok bence...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geride derken ? Antutu testlerin de benim bizzat RN7 VE RN8 ciahzlarda yaptığım testlerde 665 daha iyi,ayrıca kamera avantajı da var ve 710'lu işlemci hariç gerek kamera,gerek batarya ve ekran kalitesi ve fiyat olarak rakibi olabilecek bir cihaz yok bence...
Hatta Note 8'de yaptığım testler burda...Resimdeki 665 puanındam daha fazla olduğu görülmektedir.

Cezzar_tr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
19
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatta Note 8'de yaptığım testler burda...Resimdeki 665 puanındam daha fazla olduğu görülmektedir.
Üstteki karşılaştırmaları atlayıp sadece Antutu puanı ile geride degil demek abes. Üstte gerçek karşılaştırma skorları mevcut. İlla Antutu puanı istiyorsan ,cihazim mi 8 lite kullanıyorum ve Snapdragon 660 işlemcili , Mart ayındaki Antutu puanım 187 bin küsürdü miui 11 updatesi geldigi için format attım ve gereksiz resimler silindi elimde yok. Ama sana biraz kanıt olsun diye özellikle download yapıp skoru atma ihtiyacı duydum. O yüzden geç yorum yazdım. Eger puana inanmıyorsan skor ekranını başka bir cihazın kamerası ile çekip atayım. Saat 17.45 8 Kasım 2019 itibariyle puanı ;

Antutu puanına güvenmek gerçekten saçma.

150 dolarlık telefonun kamerasından 300-400 dolarlık telefon kamerasının performansı beklemek Türklere özgü sanırım. Düşük ışıkta ters ışıkta performansı ortada redmi serisinin . Yada ten rengini göstermede. O yüzden bence bu fiyat segmentinde kamera pixeline yada sayısına fazla aldanmayın derim.. Yada Üst düzey birşey beklemeyin

Ayrıca gerisinde kaldığı çok ortada ve webteknoda aynısını söylüyor ben degil

Note 8 in rakibinin üstünlükleri , fiyat olarak üstün , depolamada üstün , işlemcide üstün bataryada eşitler , ekranda eşitler ama kamera "sayısında" note 8 den geride. Ama markayı yazmam.

Snapdragon 710 yada üzeri alın dememin sebebi ülkede dolar kuru ortada , herkes canı istedikçe telefon alamıyor , bu platformuda daha çok oyun oynayanlar kullanıyor desem yalan olmaz dolayısıyla oyun oynayan biri işlemciye dikkat etmeli öncelikli olarak. Aldığı zaman kendini uzun süre götürebilecek cihaz almalı .

Son düzenleme:

Mustafa12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Michael
Cihazım
Redmi4x
Konular
26
redmi note 8 alacam sorun çıkarsa da en fszla hakem heyetine verip parami geri alırım

xmanyozgat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
4a
Konular
1
Note 8 ıle kamera aynı demıssınız alakası yok note 8 ın kamerası note 7 den kat kat ıyı hatta note 8 pro ıle yarısır tasarım olarakta harıka ekran super akıcı bir telefon şimdi note 7 den kat kat iyi işlemcisi güncel benım hosuma gitti ne diyeyim özellıkle mavi beyaz rengi bir harika

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
YouTube'dan video izlerken 3 dakikada %1 şarj gidiyor yani 5 saatte şarj tamamen bitiyor telefon tanıtımında 13 saat video izleme süresi diyordu bu şarj olayı sadece bendemi böyle yoksa herkesde mi ? AccuBattery de 5 saat ekran süresi gösteriyor sizde kaç acaba ?
Şarj cidden böyle ise çöp olur cihaz ama bence sizin cihazda bir sorun da olabilir. Tüm uygulamaları otomatik başlatmayı iptal edin cihazı yeniden başlatıp tekrar deneyin. Sorun aynı ise servise gönderin derim.

grudgerrr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Şarj cidden böyle ise çöp olur cihaz ama bence sizin cihazda bir sorun da olabilir. Tüm uygulamaları otomatik başlatmayı iptal edin cihazı yeniden başlatıp tekrar deneyin. Sorun aynı ise servise gönderin derim.
Nasıl iptal edicem

Üst Alt