Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Redmi Note 7 ve 8 arasında kalanlar kesinlike Redmi Note 8 almalı :) hem güncel cihaz hemde Note 7'nin güncellenmiş hali birde garantisiz olarak 1300₺ye kadar bulunabiliyor.

selimcan71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
note8 yada note 8 pro hangisini almalıyım kararsız kaldım

Son düzenleme:

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
note8 yada note 8 pro hangisini almalıyım kararsız kaldım
2 Side güzel cihazların pro nün MTK işlemci olması iyi olmamış. MTK işlemci kötü demiyorum, MTK sanki biraz yazılım kısmı zayıf gibi algılıyorum. Kendi cihazım da redmi pro MTK helio x20 2.52 GHz 10 çekirdek performansı kötü değil ama yazılım desteği alamayan bir işlemci maalesef. O sebeple MTK bir daha kolay kolay almam. Yine de araştırın öyle karar verin.

Mehmetozcn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Selamunaleyküm arkadaşlar dün Redmi Note 8 aldım İnstagramda görüntülü sohbet yaparken benim ön kameram açılmıyor izinler falan yaptım sildim tekrar kurdum ama olmuyo yardımcı olabilecek varmı

mrgokq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Henüz bugün aldım bir kaç saat oldu. Tek kötü yanı şu; Mesajlar va Kişiler uygulaması bildiğin google'ın android one platformu uygulaması ile aynı neden böyle birşey yapmışlar anlamadım. Ben sırf bu arayüzü seviyorum diye aldım bu telefonu. Eski mi mesaj ve miui kişiler arayüzüne nasıl dönerim ya da döner mi bilmiyorum. Gelen çağrı ekranı da bildiğiniz andorid one platformu. Note 7'ye göre ufak detaylarda değişiklikler yapılmış. Ama ben bu durumu sevmedim. İnşallah ilerleyen dönemde bir şekilde değişir.

Sanırım cihazın EEA romu kullanıyor, duyduğuma göre Kişiler ve Çevirici uygulaması Google'nınmış o romda. Global son sürüm versiyonu indirip Mi Flash üzerinden yazılım at, zor değil biraz araştırıp bulabiliyosun. Hem daha performanslı olur hemde pil sürene etki eder Global rom daha sadedir. Rom'u bu linkten indir;

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
Ben o işi yapmayı biliyorum zaten de paylaştığın dosyada kişiler ve çevirici uygulamasının miui olduğuna emin misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sanırım cihazın EEA romu kullanıyor, duyduğuma göre Kişiler ve Çevirici uygulaması Google'nınmış o romda. Global son sürüm versiyonu indirip Mi Flash üzerinden yazılım at, zor değil biraz araştırıp bulabiliyosun. Hem daha performanslı olur hemde pil sürene etki eder Global rom daha sadedir. Rom'u bu linkten indir;
Bu fastboot değil sanırım mi flah üzerinden fastboot olmasa da atılabiliyor mu peki?

Son düzenleme:

HeRo11

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Henüz bugün aldım bir kaç saat oldu. Tek kötü yanı şu; Mesajlar va Kişiler uygulaması bildiğin google'ın android one platformu uygulaması ile aynı neden böyle birşey yapmışlar anlamadım. Ben sırf bu arayüzü seviyorum diye aldım bu telefonu. Eski mi mesaj ve miui kişiler arayüzüne nasıl dönerim ya da döner mi bilmiyorum. Gelen çağrı ekranı da bildiğiniz andorid one platformu. Note 7'ye göre ufak detaylarda değişiklikler yapılmış. Ama ben bu durumu sevmedim. İnşallah ilerleyen dönemde bir şekilde değişir.

Global ve Hindistan Fastboot romlarını indirin.
Hindistan romundan images klasörünü,
Diğer dosyaları global sürümden alıp bir klasörde birleştirin.
MiFlash ile yükleyin.

BL açık olsun unutmayın herhangi bir sorunda global rom atarak sıkıntıyı çözersiniz.

kimyacii2929

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ziya
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Bende dün gece aldım şık hızlı fiyat performans olarak iyi bir telefon ancak ben samsung galaxy wach saatimi eşleştiremedim. Forumda incelediğim kadarıyla bu konuda sıkıntı çeken çok alacak arkadaşlar buna dikkat etmeli bence.Yeni bir telefon almanın heyecanı bu sorun yüzünden canımı sıktı.

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Epey sessiz kalmış burası ya,yok mu bu telefondan alan ya :)

Üst Alt