Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Ben şanssız bi insanım mi a3 kovalasam daha iyi olur gibi yada letgoda falan tianma olmayan panel denk getirmeye çalışıcam artık
hocam ben tianma kullanıyorum bi problemim olmadı yani kafaya takma al note 8 mis gibi kullan :) garantili al ama hani olurda ghost olursa ücretsiz yaparlar

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
hocam ben tianma kullanıyorum bi problemim olmadı yani kafaya takma al note 8 mis gibi kullan :) garantili al ama hani olurda ghost olursa ücretsiz yaparlar

Note 5 pro kullanıyorum garantili tianma panel genpaya gondermistim yazin ama tamir etmeden geri yolladi sanırım garanti kapsamına girmiyor

xbatubgc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Note 5 pro kullanıyorum garantili tianma panel genpaya gondermistim yazin ama tamir etmeden geri yolladi sanırım garanti kapsamına girmiyor
girer hocam sizin oradaki genpanın işbilmezliği tutmuş yoksa ghost garanti kapsamına girer yani genpa yapmam derse ouano yapar ama illaki girer :)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Ben şanssız bi insanım mi a3 kovalasam daha iyi olur gibi yada letgoda falan tianma olmayan panel denk getirmeye çalışıcam artık
Redmi Note 8 alacaksanız size bir tavsiyem olacak Hindistan Malı Note 8 alın nedenmi? Ben Aldım Globalden hiç bir eksiği yok hatta fazlası var Global note 8-ler 2019 da piyasaya sürüldü Hindistan üretimi 2020 Ocakta sürüldü bende Kutuda etiketi bile var. Kutudan Miui 11 ile çıkıyor Hindistan Romu ile buda demek oluyor miui arama ve mesajlaşma var. En iyi artısıda Sim Siyah Yakışıklı Bir 18W değerinde Hızlı Şarj çıkıyor. Görüntü anlamındaysa Global cıhazlarda arka tarafta Camda Redmi yazan Yerin karşısında da bir sürü şey yazılmış görüntü bozulmuş Ama Hindistan üretiminde bu yazılar yok telefon şıklığını koruyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ha birde yazmayı unutmuşum Bende Xuaxing Panel çıktı :)

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
girer hocam sizin oradaki genpanın işbilmezliği tutmuş yoksa ghost garanti kapsamına girer yani genpa yapmam derse ouano yapar ama illaki girer :)

Ozaman en kısa sürede evofone a gönderip şansımı tekrar deniyim (şans dinleyin )

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Bu hafta android 10 icin kapali beta testleri başlıyor. Muhtemelen son gelecek beta android 10 ile olacak yani. 1 hafta kaldi max
Android 10 ile birlikte miui 12 gelmezse android 10un bize ne faydası olacak ki?

alibaykus1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali baykuş
Cihazım
Redmi S2
Konular
1
Bende wifi problemi var kopup duruyor oyunlarda deli ediyo ekran tianma panel ghost screen oluyo bi ekranda uzun süre kalırsam

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
s.a arkadaşlar redmi note 8 de orta ana ekran tuşuna basınca bi ses duyuluyor titreşim gibi o sesi nerden açabilirim o ses kayboldu

Üst Alt