Soru Redmi note 8 kendi kendine dokunma

Orhan.ynr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Redmi note 8
Konular
11
Bende 2 kez oldu kendi kendine bir yerlere girdi telefon bu sorun yazılımsal mı acaba öyle duymuştum başkasına da olan var mı?

Orhan.ynr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Redmi note 8
Konular
11
telefon yere hiç düştümü ? ekranla alakalı olabilir dokunmatikle bu hata sana her zaman rahatsızmı ediyor yani hepmni oluyor yoksa bazen oluyormu yazılımla alakalı olacağını düşünmüyorum
Telefon yere düşmedi kendiliğinden oldu ama sürekli olmuyo ekranı kapatıp açınca düzeliyo bu yüzden fazla rahatsız etmiyo

Oyla:

lazkopat52

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
iyi
Cihazım
redmi note 3
Konular
6
Bende 2 kez oldu kendi kendine bir yerlere girdi telefon bu sorun yazılımsal mı acaba öyle duymuştum başkasına da olan var mı?
selam kaedeşim sorun ekranda sana geçiçci bir cozumonere bilirim kendi kendine basan bölgeye manyotolu çakmakları bilirsin onun kıvılcım cıkaran kısmıylı o gölgeye 5 10 dakika boyunca basmak o bölgede toplanan statık elektrigi bosaltır ve sorun düzelir youtubede konuyu bir araştır daha yardımcı olacajk

Oyla:

pskdan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Psikolojik
Cihazım
Redme Note 8
Konular
0
Ekranın belirli bir yeri basmıyor. Telefon kafayı yemiş gibi deli gibi hareketler yapıyor. Ben telefonuma girdiklerinden şüphelendim. Ama herkeste varmış. Çözüm bulsun birisi şuna artık.

Oyla:

yawan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
note 3 pro
Konular
1
Çok azaldı en son ne zaman oldu hatırlamıyorum bile çok önemli bir sorunmuş gibi gelmemeye başladığı için servisle falan uğraşmadım ben bide bu sorun sanırım sadece huaxing panellerde oluyor

cihazda hangi panel olduğunu nasıl öğrenebiliriz

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
cihazda hangi panel olduğunu nasıl öğrenebiliriz
Ayarlardan çekirdek sürümüne hızlıca peş peşe basın orda karşınıza menü gelecek ordan birinciye girin En altta yazıyor tianma veya huaxing

Oyla:

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Bu olay miui 10 belli sürümlerinde var tuş kilitleyip açtımi duzeliyordu benim cihazdada vardi kesinlikle bu yüzden guncelleme yapip miui 11 ile cihazinizi perisan etmeyin bakin her yere yazdığımı burayada yazıyorum aşağıda;

7 saat bilmem 8 saat ekran süresini harika bulanlar sizler bu cihazi ilk çıktığında alip kullanmayan arkadaslarsiniz ve milletin miui11 ile neden sorun yaşadığını anlamayan arkadaslarsiniz çoğunuz, bu benim 5.redmi note 8 cihazim suanda, ilk cihazlarim miui 10.3.5.0 vardi ve ekran süresi abartisiz yemin ederim 16-17 saat alirdim bunun içinde Pugb gün içinde gece %40 sarjla baslayip 12 de bi oturur sabahin 7 si olur daha sarj %5 anca olurdu, miui 10.3.5.0 sürümü kulmanmayanlar bu cihazda aldiklari 8 saate şükrediyor siz bu cihazi ilk haliyle kullanacaktinizda gorecektiniz, bu son aldigim 2 cihazim miui 11 sürümü ile geldi, ilkini aldim inşallah eski 10 sürüm gelir diye kutu açtım 11 geldi direk sattim 2.sefer genr aldim bir umut 10 sürümü olur belki dedim oda 11 cikti hatta bir tanesini miui 11 den miui 10.3.5.0 sürümüne düşüyorum derken cihazi çöp ettim ve hurdaya gitti, bl kilidi acikti ona ragmen öyle böyle brcik olmadi servis bile yapamadı, miu 10.3.5.0 bu sürüme sahip olanlar varsa cihazlarina sahip çıksınlar hic bir güncellemeyi yapmasınlar, ben yaparım diyenler varsada miu sürüm düşürmeyi miui 11 den miui 10.3.5.0 sürümüne geçsinler bir baksınlar bakayim ekran süresi telefonu o zaman görsünler yogun kullanimda 17 saatten asagi ekran surrsi almazdim ah o eski günler simdi cihaz cop miui 11 ile, birisi bana yardimci olursa seve seve miui 10.3.5.0 sürümüne hemen geçmeyi istiyorum, miui 11 tüm sürümleri kullandim yok abi cihazi yemin ederim elime almaya korkuyorum artık ya delircem miui 10.3.5.0 sürümünde sarjin %3 bile kalsa o sarjla 2 saat git sosyal medyada takil eve kadar idare ederdi simdi bunda %10 sarj kaliyorda bir yeri acmaya korkuyorsun su gibi bitiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

Orhan.ynr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Redmi note 8
Konular
11
Bu olay miui 10 belli sürümlerinde var tuş kilitleyip açtımi duzeliyordu benim cihazdada vardi kesinlikle bu yüzden guncelleme yapip miui 11 ile cihazinizi perisan etmeyin bakin her yere yazdığımı burayada yazıyorum aşağıda;

7 saat bilmem 8 saat ekran süresini harika bulanlar sizler bu cihazi ilk çıktığında alip kullanmayan arkadaslarsiniz ve milletin miui11 ile neden sorun yaşadığını anlamayan arkadaslarsiniz çoğunuz, bu benim 5.redmi note 8 cihazim suanda, ilk cihazlarim miui 10.3.5.0 vardi ve ekran süresi abartisiz yemin ederim 16-17 saat alirdim bunun içinde Pugb gün içinde gece %40 sarjla baslayip 12 de bi oturur sabahin 7 si olur daha sarj %5 anca olurdu, miui 10.3.5.0 sürümü kulmanmayanlar bu cihazda aldiklari 8 saate şükrediyor siz bu cihazi ilk haliyle kullanacaktinizda gorecektiniz, bu son aldigim 2 cihazim miui 11 sürümü ile geldi, ilkini aldim inşallah eski 10 sürüm gelir diye kutu açtım 11 geldi direk sattim 2.sefer genr aldim bir umut 10 sürümü olur belki dedim oda 11 cikti hatta bir tanesini miui 11 den miui 10.3.5.0 sürümüne düşüyorum derken cihazi çöp ettim ve hurdaya gitti, bl kilidi acikti ona ragmen öyle böyle brcik olmadi servis bile yapamadı, miu 10.3.5.0 bu sürüme sahip olanlar varsa cihazlarina sahip çıksınlar hic bir güncellemeyi yapmasınlar, ben yaparım diyenler varsada miu sürüm düşürmeyi miui 11 den miui 10.3.5.0 sürümüne geçsinler bir baksınlar bakayim ekran süresi telefonu o zaman görsünler yogun kullanimda 17 saatten asagi ekran surrsi almazdim ah o eski günler simdi cihaz cop miui 11 ile, birisi bana yardimci olursa seve seve miui 10.3.5.0 sürümüne hemen geçmeyi istiyorum, miui 11 tüm sürümleri kullandim yok abi cihazi yemin ederim elime almaya korkuyorum artık ya delircem miui 10.3.5.0 sürümünde sarjin %3 bile kalsa o sarjla 2 saat git sosyal medyada takil eve kadar idare ederdi simdi bunda %10 sarj kaliyorda bir yeri acmaya korkuyorsun su gibi bitiyor
O ekran sorunu kendi kendine dokunma yazılımsal mı düzelebilir mi yani

Oyla:
Üst Alt