Soru Redmi note 8 kendi kendine dokunma

Orhan.ynr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Redmi note 8
Konular
11
Bende 2 kez oldu kendi kendine bir yerlere girdi telefon bu sorun yazılımsal mı acaba öyle duymuştum başkasına da olan var mı?

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Note 8 almayı düşünüyordum ama bu video tamamen içimi kararttı

Oyla:

bay35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Note 3 SD
Konular
7
Arkadaşlar bende de sorun yok. 6 gündür aktif kullanıyorum. MIUI 10.

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Şu toplama diye bahsedilen RN8 lerde olabilir. Tabi hangi satıcı toplama satmıyor bunu araştırıp güvenip almak lazım

Oyla:

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Benim cihazda da oldu bu sorun.

Geçen hafta Hepsiburadadan Redmi Note8 aldım. 1 hafta babam kullandı telefonu. Sonra ben babamdan aldım ve direk MiRoom Stable 11.0.2 yükledim.
Telefon 3 kere kendi kendine bir yerlere dokundu. Sonuncu dokunmada bildirim menüsünü açınca oldu ve 10 saniye boyunca rastgele bildirim kısa yollarına bastı. (Wifi,Hücresel veri, Karanlık mod,uçcak modu vs.)

Bu sorun MiRoom kaynaklı olabilir mi? Yoksa donanımsal mıdır?
Bu cuma iade için hakkımız olan 2 haftalık süre dolacak. İade etsem mi?

Cihazda ekran koruyucu yok. Ekranı markası huaxing. Aldığımdan beri cihazın ekranı rahatsız edici düzeyde kaygan.

Oyla:

Tolganote8

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Red Mi Note 8
Konular
1
Muıu global 11.0.3 var 10 versiyonu nasıl geri yükleyebilirim onda böyle bi sorun yoktu

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Benim cihazda da oldu bu sorun.

Geçen hafta Hepsiburadadan Redmi Note8 aldım. 1 hafta babam kullandı telefonu. Sonra ben babamdan aldım ve direk MiRoom Stable 11.0.2 yükledim.
Telefon 3 kere kendi kendine bir yerlere dokundu. Sonuncu dokunmada bildirim menüsünü açınca oldu ve 10 saniye boyunca rastgele bildirim kısa yollarına bastı. (Wifi,Hücresel veri, Karanlık mod,uçcak modu vs.)

Bu sorun MiRoom kaynaklı olabilir mi? Yoksa donanımsal mıdır?
Bu cuma iade için hakkımız olan 2 haftalık süre dolacak. İade etsem mi?

Cihazda ekran koruyucu yok. Ekranı markası huaxing. Aldığımdan beri cihazın ekranı rahatsız edici düzeyde kaygan.
Buna cihazın sahibi olarak siz karar veremiyorsanız, buradakilerin hiç birisi karar veremez.

Oyla:

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Neden yorumları siliyorsunuz. Son zamanlarda iyice forumda kafalarına göre yorumlara müdahale ediyorsunuz.
Madem siliyorsunuz yorumumu aşağıda alıntıladığım yoruma neden müdahale yok. Allah aşkına hiçbir faydası var mı bu yorumun.
Çok saçma işler yapıyorsunuz.
Buna cihazın sahibi olarak siz karar veremiyorsanız, buradakilerin hiç birisi karar veremez.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Neden yorumları siliyorsunuz. Son zamanlarda iyice forumda kafalarına göre yorumlara müdahale ediyorsunuz.
Madem siliyorsunuz yorumumu aşağıda alıntıladığım yoruma neden müdahale yok. Allah aşkına hiçbir faydası var mı bu yorumun.
Çok saçma işler yapıyorsunuz.
İkinci defa uygunsuz dil uyarısı aldığınızda sistem tarafından süresiz uzaklaştırılacağınız için tekrar uyarı vermiyorum fakat tekrar etmeniz halinde ilgili arkadaşlarımız cezai yaptırımı uygulayacaklardır. Bu konu altındaki tartışma çıkartmak amaçlı yazmış olduğunuz mesaj ve bu mesajı alıntılayan diğer mesajlar kaldırıldı. Belirttiğiniz mesajda ise sadece kararı bir başkasının değil sizin vermeniz gerektiğine ilişkin tavsiyede bulunulmuş.

Sorunuz ile ilgili ise zaten açmış olduğunuz bir konu ve almış olduğunuz mesajlar mevcut.

Oyla:
Üst Alt