Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

D3GiSK3N

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
MiUi 12.0.4 Global
3 Saat 90 seviyelerinden berbat durumda nasıl iyi hale getireceğim bilmiyorum
Formatla da iyi hale gelmiyor 1 sene ya oldu ya olmadı alalı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-10-12-54-07-685_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-04-10-12-54-07-685_com.miui.securitycenter.jpg
    269,9 KB · Görüntüleme: 33

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
20.3.26 zaten nasıl bir sürümse artık miui kullanıcıları için vazgeçilmez oldu.. Eu, Miroom, MiNovo farketmez, hepsi gayet iyi sonuçlar veriyor ancak MiNovo bence bu işi hepsinden daha iyi yapıyor..
Hocam aslında hiçbiri ile ilgisi yok A9 ile ilgili sürüm yükseldikçe süre düşüyor :)

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
bende yaklaşık 3 aydır falan kullanıyorum hergünde airpods ve bt hoperlör kullanırım hiç sorun çıkarmadı ama kernelim farklı stock kernel kullanmıyorum belki ondan olablir
Temiz kurulum ile ilgili oluyor bu hatalar hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MiUi 12.0.4 Global
3 Saat 90 seviyelerinden berbat durumda nasıl iyi hale getireceğim bilmiyorum
Formatla da iyi hale gelmiyor 1 sene ya oldu ya olmadı alalı
Rom değiştirin hocam hiçbir zaman global rom kullanmayın :) ben dayanamıyorum

Haklı olabilirsiniz hocam.. Hiç miui 10 kullandınız mı?
Valla hatırlamıyorum ama eminim en çok süre onda veriyordur miui 10 da 14 saat alıyorsak 11 de 12 saate düştü 12 de 10 - 8 a11 i söylemek istemiyorum :)

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
23
Temiz kurulum ile ilgili oluyor bu hatalar hocam

Rom değiştirin hocam hiçbir zaman global rom kullanmayın :) ben dayanamıyorum

Valla hatırlamıyorum ama eminim en çok süre onda veriyordur miui 10 da 14 saat alıyorsak 11 de 12 saate düştü 12 de 10 - 8 a11 i söylemek istemiyorum :)
Redmi note 8 'de en iyi performans MIUI 10 sürümlerinde aslında. Bir süre deneyimledim. Tek sıkıntı bana göre kalıcı bildirim sorunu. Çentikli cihazlarda bildirimlerde sıkıntı oluyor MIUI 10'da. 2 saniye görünüp kayboluyor en sevmediğim şey.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Redmi note 8 'de en iyi performans MIUI 10 sürümlerinde aslında. Bir süre deneyimledim. Tek sıkıntı bana göre kalıcı bildirim sorunu. Çentikli cihazlarda bildirimlerde sıkıntı oluyor MIUI 10'da. 2 saniye görünüp kayboluyor en sevmediğim şey.
Hocam aslında en iyisi miroom fakat maalesef l1 sertifikası yok tek eksiği bu yada şuan kullandığım razer stabil romu harika tavsiye ederim

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
23
Hocam aslında en iyisi miroom fakat maalesef l1 sertifikası yok tek eksiği bu yada şuan kullandığım razer stabil romu harika tavsiye ederim
L1 sertifikası olmaması benim için sorun teşkil etmiyor hocam. Miroom 20.3.26 benim cihazda sorun çıkartıyor. Daha doğrusu 20.3.26 sürüm olan tüm romlarda sorun yaşıyorum. Kamera siyah çekiyor ne yaptıysam çözemedim. Stabil sürüm kuruyorum onun da bataryasını pek beğenmedim. Hint 11.0.5.0 kuruyorum onda da çift tıkla ekran kapatma, simge boyutlarını değiştirme yok. Sürekli bir döngü halindeyim. Farklı rom arıyorum, romlar kuruyorum. 2 güne yine eski romlara dönüyorum. Razer romu hiç kurmadım denerim onu da :)

kaptangüler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
12
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Miroom ve ryzen..

caneraylikcii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
pili %75 civarında kullanmama rağmen iyi gitti gibi. ArrowOs bana yaradı ha ne dersiniz

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
L1 sertifikası olmaması benim için sorun teşkil etmiyor hocam. Miroom 20.3.26 benim cihazda sorun çıkartıyor. Daha doğrusu 20.3.26 sürüm olan tüm romlarda sorun yaşıyorum. Kamera siyah çekiyor ne yaptıysam çözemedim. Stabil sürüm kuruyorum onun da bataryasını pek beğenmedim. Hint 11.0.5.0 kuruyorum onda da çift tıkla ekran kapatma, simge boyutlarını değiştirme yok. Sürekli bir döngü halindeyim. Farklı rom arıyorum, romlar kuruyorum. 2 güne yine eski romlara dönüyorum. Razer romu hiç kurmadım denerim onu da :)
Hocam kesinlikle razer dene memnun kalacaksın eu yuklemektense razer bin kat daha iyi herkese tavsiye ediyorum zaten yanlız ryzen kernel ile kullanın

GİNKGO MOON

parlaklık yüzde 10 civarı ama mıuı12 de (sizin kullandığınız romda yüzde 45 50 ye denk geliyo)uygullama istatistiğindeki süreyi yanlış gösteriyor
Hocam kerneli tavsiye eder misiniz yavaş şarj olma durumu varmı batarya odaklı kernel mi

Üst Alt