Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

kaptangüler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
12
MiNovo 20.3.26 rom Arrow A10 kadar akıcı geldi bana ve miroom da olan Bluetooth sorunu da yok tavsiye ederim.Cihaz uyku moduna çok rahat bir şekilde geçebiliyor.
Bu miroomda bahsettiğiniz Bluetooth sorunu nedir hocam

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
24
20.3.26 bir tek bende mi sıkıntı çıkartıyor? MiRoom, Eu Beta ve Miui Pro ne varsa bu sürümünü kurdum. Kamera bozuluyor siyah çekiyor.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
175
20.3.26 bir tek bende mi sıkıntı çıkartıyor? MiRoom, Eu Beta ve Miui Pro ne varsa bu sürümünü kurdum. Kamera bozuluyor siyah çekiyor.
Cihazınız yeni üretim bir cihazsa kamera sürücüsü sorunu çıkartıyor olabilir hocam. Note 8'in farklı cihazlarında birçok değişik sensör kullanılıyor. Normalde GM1 sensörü olması gerekirken bazılarında GM2 veya IMX582 sensörü var mesela. Diğer kamerlar için daha da çeşitli hatta. Ondan dolayı oluyor olabilir.

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
24
Cihazınız yeni üretim bir cihazsa kamera sürücüsü sorunu çıkartıyor olabilir hocam. Note 8'in farklı cihazlarında birçok değişik sensör kullanılıyor. Normalde GM1 sensörü olması gerekirken bazılarında GM2 veya IMX582 sensörü var mesela. Diğer kamerlar için daha da çeşitli hatta. Ondan dolayı oluyor olabilir.
hocam magiski kaldırıyorum düzeliyor, tekrar kurunca bozuluyor. Sürücüden olsa hiç çalışmaması gerekmez mi?

Acaba diğer sürümlerdeki kamera dosyasını değiştirsem çalışır mı? Mi room stabildeki camera.apk'yı bu roma koysam?

Son düzenleme:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
175
hocam magiski kaldırıyorum düzeliyor, tekrar kurunca bozuluyor. Sürücüden olsa hiç çalışmaması gerekmez mi?

Acaba diğer sürümlerdeki kamera dosyasını değiştirsem çalışır mı? Mi room stabildeki camera.apk'yı bu roma koysam?
Kamera uygulamasından olduğunu sanmıyorum hocam. Değiştirmeniz bence işe yaramaz gibi ama deneyebilirsiniz (apk'yı attıktan sonra izinlerini halletmeyi unutmayın). Magisk'i güncelleyin hocam, belki düzelir.

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
24
Kamera uygulamasından olduğunu sanmıyorum hocam. Değiştirmeniz bence işe yaramaz gibi ama deneyebilirsiniz (apk'yı attıktan sonra izinlerini halletmeyi unutmayın). Magisk'i güncelleyin hocam, belki düzelir.
Şuan sadece hdr modu açınca sorunsuz çekiyor, normal ve oto moda alınca siyah çekiyor. İlginç durum. Stabil sürümdeki Kamera apk yedekledim az önce, biraz sonra değiştirip deneyeceğim.

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Bu miroomda bahsettiğiniz Bluetooth sorunu nedir hocam
20.3.26 sürümünde Bluetoothu açıp kapatırsanız bir daha açılmıyor yeniden başlatmak zorunda kalıyorsunuz.5-6 defa farklı zamanlarda tekrar kurdum hepsinde aynı sorun vardı

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
175
20.3.26 sürümünde Bluetoothu açıp kapatırsanız bir daha açılmıyor yeniden başlatmak zorunda kalıyorsunuz.5-6 defa farklı zamanlarda tekrar kurdum hepsinde aynı sorun vardı
Geçen hafta boyunca kullandım, böyle bir sorunum yoktu hocam. Ancak ne zaman Build.Prop'tan bölgeyi IN (Hindistan) yaptım, o zaman sorun çıkardı. Sonrasında yeniden TR yapınca düzeldi ve bir daha tekrarlanmadı.

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Birisinden sağlam bir beddua yemişim başka açıklması olamaz angel~~

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-04-06 at 16.37.35.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-06 at 16.37.35.jpeg
    78,9 KB · Görüntüleme: 34

kaptangüler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
12
bende yaklaşık 3 aydır falan kullanıyorum hergünde airpods ve bt hoperlör kullanırım hiç sorun çıkarmadı ama kernelim farklı stock kernel kullanmıyorum belki ondan olablir

Üst Alt