Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
24
Kamera uygulamasından olduğunu sanmıyorum hocam. Değiştirmeniz bence işe yaramaz gibi ama deneyebilirsiniz (apk'yı attıktan sonra izinlerini halletmeyi unutmayın). Magisk'i güncelleyin hocam, belki düzelir.
Kamera değiştirmek de işe yaramadı maalesef. Gcam kurdum o da siyah çekiyor. Bu rom ile olmayacak belli oldu. Mi Room stabil kuracağım mecbur

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Bilemiyorum hocalarım ne zaman miroom kullansam 20.3.26 Bluetooth sorunu çektim kernelli kernelsiz bir daha denediğim de detaylı bakacağım.

kaptangüler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
12
Kamera değiştirmek de işe yaramadı maalesef. Gcam kurdum o da siyah çekiyor. Bu rom ile olmayacak belli oldu. Mi Room stabil kuracağım mecbur
Acaba sey olabilirbi bu recovery varya, mesela bende orange fox onunla yukledim miroomu, sizde farkli bir recovery ile deneyin belki olur.. Emin değilim sadece ihtimaller

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
24
Acaba sey olabilirbi bu recovery varya, mesela bende orange fox onunla yukledim miroomu, sizde farkli bir recovery ile deneyin belki olur.. Emin değilim sadece ihtimaller
OrangeFox ve 2 farklı twrp ile denedim hiçbirinde olmuyor hocam. Farklı bir recovery varsa onunla da denerim

MTevet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Resmi note 8
Konular
2
Arkadaşlar miui12.5 pil yönünden en iyi rom hangisi

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
%100 - %10 arasında 5 saatlik ekran süresi alıyorum şu sıralar baya azaldı 11.06 hint sürümü rom var nasıl arttırabilirim root rom kernel yok full stock ama atmayı düşünmeye başladım artık

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Metin hocam cod nobil bende oynamak istiyorum ama çat diye oyundan atıyor rom 12.02 India çözümü varmı
Cihazda magisk yüklü mü?
Eğer magisk varsa, magiski açın, güncel değilse 2 seçenek var karşınızda, ilk önce alttaki sonra üstteki güncelleyin.. Üstteki güncellemeyi doğrudan kurulum olarak seçin ve onaylayın, işlem bitince reboot diyeceksiniz.. Cihaz tekrar açılacak sonra ayarlardan geliştirici seçeneklerine gelin, usb yoluyla yükleme seçeneğini aktif hale getirin.. Sonra magisk girip sağ üstten ayarlara girerek magisk hide aktif hale getirin ve hemen üstünde magiski başka bi isimle adlandır gibi bişi var onu seçin.. Bekleyin ve size uyarı verecek aşağıdan usb yoluyla yükleme izni, izni verin.. Bekleyin magisk kapanıp açılacak.. Sonra magisk uygulamasına girip magisk hide kısmından cod mobile seçin..

DarkHydra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Duran
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Cihazda magisk yüklü mü?
Eğer magisk varsa, magiski açın, güncel değilse 2 seçenek var karşınızda, ilk önce alttaki sonra üstteki güncelleyin.. Üstteki güncellemeyi doğrudan kurulum olarak seçin ve onaylayın, işlem bitince reboot diyeceksiniz.. Cihaz tekrar açılacak sonra ayarlardan geliştirici seçeneklerine gelin, usb yoluyla yükleme seçeneğini aktif hale getirin.. Sonra magisk girip sağ üstten ayarlara girerek magisk hide aktif hale getirin ve hemen üstünde magiski başka bi isimle adlandır gibi bişi var onu seçin.. Bekleyin ve size uyarı verecek aşağıdan usb yoluyla yükleme izni, izni verin.. Bekleyin magisk kapanıp açılacak.. Sonra magisk uygulamasına girip magisk hide kısmından cod mobile seçin..
Yüklü hocam magisk ve güncel diğer adımları yapıyorum ozm

Üst Alt