MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı 11.0.3.0 PFGMIXM indirme bağlantıları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İsmailPL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmaşl
Cihazım
RedmiNote7
Konular
1
RN7 kullanıcısıyım. Öylesine linkleri denedim. Recovery ile başlayan 1.18GBlık link ile güncellendi.
Güncelleme öncesi 10.2.10 And 9 du. Şu an durum bu bilginize.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-07-23-42-58-718_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2019-11-07-23-42-58-718_com.android.updater.jpg
    133,3 KB · Görüntüleme: 60

ardayemen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
RM NOTE 7
Konular
0
Merhaba mıuı 11 yükledim buradaki bağlantıdan ota üzerinden dosya seçerek. Yalnız şöyle bir sorunla karşılaştım örneğin telegramdan mesaj geldiğinde ekran bazen bildirime tepki vermeyip kilit ekranı açılmıyor bazı durumda ise ekranı kilitlememe rağmen ( pin + parmak izi ) direkt şifre girilmiş gibi açılıyor kilit ekranını es geçiyor . Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba ya da sorun şuradan kaynaklı diye bir öneriniz

Sakir Ucar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MuhammedSaki
Cihazım
Xianomi mi4c
Konular
0
Merhaba mıuı 11 yükledim buradaki bağlantıdan ota üzerinden dosya seçerek. Yalnız şöyle bir sorunla karşılaştım örneğin telegramdan mesaj geldiğinde ekran bazen bildirime tepki vermeyip kilit ekranı açılmıyor bazı durumda ise ekranı kilitlememe rağmen ( pin + parmak izi ) direkt şifre girilmiş gibi açılıyor kilit ekranını es geçiyor . Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba ya da sorun şuradan kaynaklı diye bir öneriniz
Onu bildirim ayarlarından ayarlaman lazım
O şekildede olmazsa uygulamaları yönetten uygulamayı bulup bildirim ayarlarınındeğiştirmen lazım.

ardayemen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
RM NOTE 7
Konular
0
Sanırım notify and fitness uygulaması hatası oluştu ayarlar kısmında bu şekilde bir ayar yok . Şu anda sorunsuz gözüküyor notify band ile bağlanınca garip işlere yol açabiliyor bazen hala stabil çalışamıyor maalesef .. teşekkür ederim çözüldü sanırım .

Sakir Ucar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MuhammedSaki
Cihazım
Xianomi mi4c
Konular
0
Sanırım notify and fitness uygulaması hatası oluştu ayarlar kısmında bu şekilde bir ayar yok . Şu anda sorunsuz gözüküyor notify band ile bağlanınca garip işlere yol açabiliyor bazen hala stabil çalışamıyor maalesef .. teşekkür ederim çözüldü sanırım .
hayırlı olsun kardeşim.

alikemal42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Hocam indirilen dosyayı nasıl kurdunuz. Ota da nerden yapılıyor indirilen zip dosyası

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Hocam indirilen dosyayı nasıl kurdunuz. Ota da nerden yapılıyor indirilen zip dosyası
Miui 10 yazan yere 10 defa kadar dokunun. Sonra üç noktaya tıklayıp 'Güncelleme paketini seçin' seçin. Bu kadar.

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Arkadaşlar her hangi bir açıklama var mı acana resmi olarak güncelleme tarihi açıkladılar fakat dedikleri tarihlerin üstüne 1 hafta geçti halen bir çok kişiye güncelleme verilmedi neyin nesidir bu Bakıyorum netten Redmi Note 6 Pro ya bile verilmiş bizlere halen yok

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
fasboot tan yüklicem indirme bağlantısı yok

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Arkadaşlar her hangi bir açıklama var mı acana resmi olarak güncelleme tarihi açıkladılar fakat dedikleri tarihlerin üstüne 1 hafta geçti halen bir çok kişiye güncelleme verilmedi neyin nesidir bu Bakıyorum netten Redmi Note 6 Pro ya bile verilmiş bizlere halen yok
Güncelleme verildi ama çin hariç hepsi geri çekildi. Yeniden düzeltilip dağıtıma sunulacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt