Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Gri paneli düzeltebilirsiniz root olmadan. Marketten Set edit uygulamasını indirin. Uygulamaya Girin hiç bir şeye dokunmadan device Level List bölümünü bulun üzerine basın Edit value seçin v1 c2 g1 olarak duruyor olacak siz onu v1 c3 g3 olarak değiştirin. Ordaki nokta virgüller kalsın onlara dokunmayın sadece sayıları değiştirin hocam ardından save yapın tamamdır. Cihazı yeniden başlatın Gri Panelden kurtulun.
hocam kayan pencere ve ekranı ikiye bölme seçenekleri son uygulamalar kısmında basılı tıtınca geliyordu seçenek olarak şimdi ama direk uygulama bilgisine yönlendiriyor bunun için bir çözümünüz var mı ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
hocam kayan pencere ve ekranı ikiye bölme seçenekleri son uygulamalar kısmında basılı tıtınca geliyordu seçenek olarak şimdi ama direk uygulama bilgisine yönlendiriyor bunun için bir çözümünüz var mı ?
Maalesef hocam

alikemal42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Cihazın garantisi bitti 12.5.1 yüklü ancak arayüz ve geçişleri kasılıyor bir önerisi çözümü varmı çok kötü oluyor bu şekilde kullanmak,

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Cihazın garantisi bitti 12.5.1 yüklü ancak arayüz ve geçişleri kasılıyor bir önerisi çözümü varmı çok kötü oluyor bu şekilde kullanmak,
Ben güncellemeden sonra hard reset attım kasmalar düzeldi.

umut1432

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0
Garanti bittigi için rom atayım mı ne derseniz. Banka işleri günlük kullanma engel birşey var mı biraz detay verebilir misiniz
Hocam hiç sorun yaşamadım ama her zaman risk var bana soracak olursanız telefon rootlamayacak olsam apple alırdım :)

meodit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Mert
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
8
MIUI Global 10.3.10 sürümündeyim. Bu sürüm geldikten sonra planlı eskitmeye dahil olmamak için 1 kere güncellemedim telefonu hatta cihazın BL kilidi bile açık değil. Telefon batarya hariç ilk günkü gibi stabiliteye sahip. Telefonu 2 buçuk senedir kullanıyorum rom arayanlara da bu sürümü tavsiye ederim

ismailozses

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
25
MIUI Global 10.3.10 sürümündeyim. Bu sürüm geldikten sonra planlı eskitmeye dahil olmamak için 1 kere güncellemedim telefonu hatta cihazın BL kilidi bile açık değil. Telefon batarya hariç ilk günkü gibi stabiliteye sahip. Telefonu 2 buçuk senedir kullanıyorum rom arayanlara da bu sürümü tavsiye ederim
aradım bulamadım linki var mı? acacba

Üst Alt