Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Teşekkürler.
Cihazı hanım kullanıyor orjinal son sürüm yüklü. Uzun zaman sonra elime aldım aman almaz olaydım🥱 Kasım kasım kasılıyor, bi yere giriyorum açılmıyor, geri geleyim diyorum geri çıkmıyor.
Öyle çok uygulama vs. de yüklü değil.
Cihazı ben kullanırken Eu rom yükleyip kullanmıştım, hiç böyle kasılmıyordu. Hanıma verince orjinal stok yazılım yükleyip vermiştim.
Yarın bi yedek alıp bende bu sürümü yükleyeyim hızlansın hayırlısıyla.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Teşekkürler.
Cihazı hanım kullanıyor orjinal son sürüm yüklü. Uzun zaman sonra elime aldım aman almaz olaydım🥱 Kasım kasım kasılıyor, bi yere giriyorum açılmıyor, geri geleyim diyorum geri çıkmıyor.
Öyle çok uygulama vs. de yüklü değil.
Cihazı ben kullanırken Eu rom yükleyip kullanmıştım, hiç böyle kasılmıyordu. Hanıma verince orjinal stok yazılım yükleyip vermiştim.
Yarın bi yedek alıp bende bu sürümü yükleyeyim hızlansın hayırlısıyla.
En iyisini yaparsınız.

alikemal42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Yazdıklarınızı yeni gördüm. 12.5.3 kullanıyorum sorun yok. Eger ki görüşmeden sonra ekran donuyor bildirim çubuğu indir kaldır sonrasında düzeliyor ise bildirim çubuğunu eski sürüm ile kullanın

memo4535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
RM Note 7
Konular
0
Gördüğüm en iyi sürüm bu sanırım. Her defasında bu sürüme geri dönüyorum. giggle~~

Evet hocam ben de onu kullanıyorum. AOSP romlar çok daha stabil fakat hangi aosp romu attıysam illa ki Snapchat, Whatsapp gibi üçüncü taraf uygulamalarının kamera performansı çok kötü oluyor. Bu konuda yardımınıza danışabilirim.

Not: Orijinal batarya bulamadım cihaza 'piyasadaki yeşil' bataryadan taktım gayet iyi performans veriyor. 7-8 saat ekran süresi aldığım oluyor miui'e rağmen. Xiaominin orijinal 67w şarj adaptörünü buldum bir süre kullandım fakat adaptör cihazın simi okumasını engelliyor garip bir şekilde. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Evet hocam ben de onu kullanıyorum. AOSP romlar çok daha stabil fakat hangi aosp romu attıysam illa ki Snapchat, Whatsapp gibi üçüncü taraf uygulamalarının kamera performansı çok kötü oluyor. Bu konuda yardımınıza danışabilirim.

Not: Orijinal batarya bulamadım cihaza 'piyasadaki yeşil' bataryadan taktım gayet iyi performans veriyor. 7-8 saat ekran süresi aldığım oluyor miui'e rağmen. Xiaominin orijinal 67w şarj adaptörünü buldum bir süre kullandım fakat adaptör cihazın simi okumasını engelliyor garip bir şekilde. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Aosp rom konusunda bir bilgim yok maalesef.

shichibukai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
3
Global 12.5.3 sürümden EU stabil sürüme doğrudan kurulum yapabiliyormuyuz ? İmaj dosyasını yeterli oluyor mu yakın zamanda kuran bilgilendirebilir mi ?

Hide

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hide
Cihazım
F2 Pro
Konular
2
Revos kullanıyorum android 9 tabanlı ama pili iyi ve oldukça akıcı. 9.12.24 sürümü var bende tek sorun hafıza kartını okumaması. Hafıza kartını çıkarmanız gerekiyor. Ancak 9.9.21 sürümü ve 9.10.17 bunları kurmadım, bunlarda hafıza kartı sorunu olmayabilir. En iyisi bu rom sanırım miui tabanlı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Linkte atmış olalım

Üst Alt