Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Herkese iyi akşamlar.
Redmi Note 7 telefonum geldi. Fakat yapmam gereken ayarları bilmiyorum. Telefonu daha efektif bir şekilde kullanabilmem için neler yapmam gerekiyor? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Bunların haricinde birkaç sorum var.

1)Google kamera, root vs. uğraşmadan direkt apk indirip kurulunca aktif oluyormuş en güncel apk hangisidir sitede bayağı gördüm ama hangisi bilmiyorum.

2)Telefonu Hepsiburada'dan aldım. Satıcı da Hepsiburada fakat garanti belgesi çıkmadı. Fatura ile halledilir dedi müşteri hizmetleri. Gerçekten öyle mi değilse nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

3) Önerdiğiniz ekran koruyucu var mı?

4) 3 navigasyon tuşu yerine, tek ince kısa bir bar oluyordu ekranda inceledigim videolarda. Android 9'da bu yok sanırım ya da nasıl yapılıyor bakamadım daha doğru düzgün.

5) Google film tarzı uygulamalar devre dışı da kalmıyor kaldirilamiyor da bunun bir çözümü var mıdır?

Sizin geri bildirimlerinizle telefonu ayarlardıktan sonra telefonu almak isteyen arkadaşlara da yararının dokunması açısından tecrübelerimi de yazarım buraya.

Böyle ardı ardına sordum bazıları gereksiz de olabilir kusura bakmayın. İyi forumlar.

5) Uygulama - Redmi System manager ( Rootsuz Sistem uygulamarını Dondurma/Kaldırma/Devre dışı bırakma )

1) Uygulama - Google Kamera 6.3.017 V8 [ TÜRKÇE ] [ GÜNCEL-SON SÜRÜM ]

3) Xiaomi Redmi Note 7 Nano Ekran Koruyucu

2) Fatura elektronik ortamda hazırlanır hepsi burada üyeliğinizin kayıtlı olduğu e-posta adresine gönderilecektir.Tüş işlemler için fatura yeterlidir.

Theon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Theon
Cihazım
Redmi Note 7 Pr
Konular
0
5) Uygulama - Redmi System manager ( Rootsuz Sistem uygulamarını Dondurma/Kaldırma/Devre dışı bırakma )

1) Uygulama - Google Kamera 6.3.017 V8 [ TÜRKÇE ] [ GÜNCEL-SON SÜRÜM ]

3) Xiaomi Redmi Note 7 Nano Ekran Koruyucu

2) Fatura elektronik ortamda hazırlanır hepsi burada üyeliğinizin kayıtlı olduğu e-posta adresine gönderilecektir.Tüş işlemler için fatura yeterlidir.

Teşekkürler hocam cevaplarınız için, peki kameraya ekran koruyucu tarzı yapıştırma bir koruyucu gerekir mi çizilme ve toza karşı önlem almak için?

Combo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
redmi note 7
Konular
3
Arkadaşlar edindiğim bir tecrübeyi daha doğrusu dikkatimi çeken bir olayı fikir olsun diye sizinle paylaşmak istiyorum,bilmiyorum sizde durum nasıldır ama ben avrupa romu yüklediğimde telefon çoğunlukla 4g çekti hep,ama global rom yüklü olduğu zamanda çoğunlukla 4,5g çekti,4g beni kesmedi açıkçası,bende global rom yükledim,gerçektende 4,5g de sayfalar çok hızlı açılıyor

Theon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Theon
Cihazım
Redmi Note 7 Pr
Konular
0
Arkadaşlar son güncellemeden sonra Google sekmeler arası geçişlerde ve uygulamalar arasında geçişlerde hafif takılmalar oluyor yaşayan var mı bunu? Nasıl çözebiliriz :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de şu ekran koruyucuyu buldum tecrübe eden var mı? Amazon Türkiye satışı nasıldır gönül rahatlığıyla alabilir miyim? Güvenebileceğim bir burayı bulabildim önerisi olan varsa açığım. Kargoyla 33'e geliyor. AliExpress'i düşündüm ama beklemek istemiyorum.

Son düzenleme:

Yeumyang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yeumyang
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
5
Bazı oyunlarda oyun oynarken ekran kapanıyor sizce sorun ne olabilir

larsson7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Android 10 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Android 10 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı
RN7 için 2020 ilk çeyrek şeklinde duyruldu, tabi kesin mi???

Arkadaşlar son güncellemeden sonra Google sekmeler arası geçişlerde ve uygulamalar arasında geçişlerde hafif takılmalar oluyor yaşayan var mı bunu? Nasıl çözebiliriz :(

Bir de şu ekran koruyucuyu buldum tecrübe eden var mı? Amazon Türkiye satışı nasıldır gönül rahatlığıyla alabilir miyim? Güvenebileceğim bir burayı bulabildim önerisi olan varsa açığım. Kargoyla 33'e geliyor. AliExpress'i düşündüm ama beklemek istemiyorum.
Ben geçen gün 25 şeffaf nano -35 tl olarak altüst siyah nano olarak yaptırdım. hatta şeffaf a 20tl verdim. Yorma kendini bence birde yapıştırma işi var ordan alınca

larsson7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Benim telefon şu an 10.3.5 sürümünde. Cihazda herhangi bir sorun yok. 10.3.10 güncellemesi sorunlu mu? Güncelleme yapayım mı sizce?

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Benim telefon şu an 10.3.5 sürümünde. Cihazda herhangi bir sorun yok. 10.3.10 güncellemesi sorunlu mu? Güncelleme yapayım mı sizce?
Yapmanızı pek önermem açıkçası.

Bende şuan bu kırılmaz takılı

Çok güzel tasarlanmış ve dikkatli bir şekilde takılırsa harika duruyor ve koruyor.

Üst Alt