Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

iarik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
Bu işlerin cahiliyim kusura bakmayın ama bi sorum olacak.Sistem güncelleme kısmından tüm ayarları kapattığımız zaman güncelleme otomatik olarak indirilmez ve yüklenmez değil mi?Başka bi yerden de ayar yapmamız gerekiyor mu?
cihazı hiç güncellemek istemiyorum bu şekilde uzun vade kullanma düşüncelerim var.
Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi forumlar :)

Yeumyang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yeumyang
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
5
Otomatik güncelleme kapalıysa siz manuel olarak guncellemezseniz guncellenmez başka ayara gerek yok

larsson7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Beyler bu müzik uygulaması güncellenmiş. Tavsiyeleri al kapalı olmasına rağmen her açılışta reklam çıkıyor yine. Bu nasıl kaldırırım.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Arkadaşlar iyi geceler, Masik F yi RN7 ilk yüklediğimde density ayar sekmesi mevcuttu ve açılışta yeşil bir duvar kağıtlı tema ile açılıyordu. Rom geçişinde yeniden wipe data ile beraber temiz kurulum yaptım ama bu dediğim "density ayar sekmesi mevcuttu ve açılışta yeşil bir duvar kağıtlı tema" yok sorun ne olabilir?

cigkestane

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
A.
Cihazım
J2
Konular
0
4 yillik J2 den note 7 geçmek üzereyim. Ailem a20 yada m20 al diyor ama nedense benim gozum note 7 de. Özelikle de fotoğraf kalitesi cezbedici. Sizce dogru bir karar mi veriyorum.Note 7 kronik sorunlari varmi ?Arayüz beni çok zorlar mi? Kasma donma yapar mı video ve fotoğraf editlerken? Oyun pek oynamıyorum.

esafak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Teknisyen
Konular
0
Ben ayışığı beyazı rengini aldım ekran boe model çıktı. 128 GB süper olur
Beyaz olan bence daha yeni üretim. Ve kakasik tianman ekranların şikayeti yüzünden bir ekrana geçmişler diye düşünüyorum ama diğer renklerinde boe ekran cikiyormu bilmiyorum. Beyaz rengi lansman ve tanıtımlar da yoktu bu yüzden yeni seridir diye düşünüyorum ve kibar duruyor
Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Bende rn7 gcam ile çektiğim fotoları ekleyeyim. Son fotoğrafta gece modu kapalı. 2 tane çekmiştim birinde gece modu açık diğerinde kapalı, kenarları biraz grileştirdiği için gece modlu fotoyu sildim. Ayarlarım burada.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Beyler bu müzik uygulaması güncellenmiş. Tavsiyeleri al kapalı olmasına rağmen her açılışta reklam çıkıyor yine. Bu nasıl kaldırırım.
Hocam bölgeyi hindistan yaptıysanız nerdeyse heryerde reklam var Azerbaycan yapmanızı öneririm.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

4 yillik J2 den note 7 geçmek üzereyim. Ailem a20 yada m20 al diyor ama nedense benim gozum note 7 de. Özelikle de fotoğraf kalitesi cezbedici. Sizce dogru bir karar mi veriyorum.Note 7 kronik sorunlari varmi ?Arayüz beni çok zorlar mi? Kasma donma yapar mı video ve fotoğraf editlerken? Oyun pek oynamıyorum.
Hocam j2 den rn7 ye büyük bir geçiş yaparsınız baya rahatlarsınız a20yi tavsiye etmem m20 ise bataryası iyi ancak Rn7 güzel tercih kronik sorun olarak hayalet ekran var hocam.Edit yaparken ise sorun çıkarmaz diye düşünüyorum hiç yapmadım ama.

alikemal42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Telefonda WhatsAppta A kişisinden mesaj geldi mi telefon zil sesi çalışıyor bildirimde sorun yok, başka kşilerde b kişisi atınca ses çıkmıyor . Sebebi nedir mesaj geliyor fark edemiyorum. 2 kişide sık yazmıştım kişiler birine ötüyor birinde ötmüyor sessiz modda gibi

Yeumyang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yeumyang
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
5
Cihazda çift sim takılı 2. Sim de şebeke gidiyor 1. Simde sorun yok sizce sorun cihazda mi hatta mı telefonu kapatıp açınca şebeke geliyor

Üst Alt