Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Alırsam bende öyle yapicam anlasilan.Peki telefondan memnun musunuz acaba?

Yani ben gayet memnunum bu cihazdan hocam, uzun araştırmalar sonunda cihazı aldım f/p olarak gayet yeterli bana. Yani senin isteklerine cevap verebilecek mi önemli olan bu. Oyun falanda oynamadığım için ben bana iyi geliyor. Özellikle batarya ki zaten eu beta kurarsan aşırı fark ediyor. Custom rom falanda denedim ama en iyi şuana kadar eu beta çıktı benim gözlemlediğim. Yani kısacası gayet iyi bir cihaz.

erturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Lg G5
Konular
0
Fotoğraf atanların genellikle gcam ile attıkları cok hosuma gitti ben birazda bu yonden bu telefona yöneldim.Oyun konusun da da oyle oyun oynarim ama pubg gibi tarzi oyunlar değil o yonden sarj daha uzun gideceği kesin.Eu beta yi deniycem hocam yorumların icin tesekkur ederim

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Fotoğraf atanların genellikle gcam ile attıkları cok hosuma gitti ben birazda bu yonden bu telefona yöneldim.Oyun konusun da da oyle oyun oynarim ama pubg gibi tarzi oyunlar değil o yonden sarj daha uzun gideceği kesin.Eu beta yi deniycem hocam yorumların icin tesekkur ederim

Rica ederim umarım hoşnut kalırsın cihazdan eğer tam karar verirde alırsan. Kamera da çok kullanmadığım için ona da pek yorum yapamadım ama çektiğim bir kaç resimde başarısına 10 üzerinden 7 hadi hakkını yemeyelim dersemde 8 verebilirim.

erturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Lg G5
Konular
0
Rica ederim umarım hoşnut kalırsın cihazdan eğer tam karar verirde alırsan. Kamera da çok kullanmadığım için ona da pek yorum yapamadım ama çektiğim bir kaç resimde başarısına 10 üzerinden 7 hadi hakkını yemeyelim dersemde 8 verebilirim.
Valla hocam bu fiyata baska cihaz göremedim yorumlariniz beni biraz daha aydinlatti yalniz bu eu beta romu yukledikten sonra telefona guncellemeler gelmeye devam ediyor dimi?

teekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semih
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tekstil
Konular
2
yeri burası değil ama sizin fikrinizi almak için soruyorum 2.el pocophone mu yoksa sıfır redmi note 7 mi

losmagandos

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Valla hocam bu fiyata baska cihaz göremedim yorumlariniz beni biraz daha aydinlatti yalniz bu eu beta romu yukledikten sonra telefona guncellemeler gelmeye devam ediyor dimi?

Maalesef gelmez forumda zaten sürekli güncellemeleri yayınlanıyor, takip ederek flashlamak gerekli. Ota güncellemeleri sadece cihaz içerisinde gelen roma özel birşey, diğer romları elle güncelleyebilirsin

yeri burası değil ama sizin fikrinizi almak için soruyorum 2.el pocophone mu yoksa sıfır redmi note 7 mi

Yani buna bir yanıt veremeyeceğim Pocophone hakkında bilgi sahibi değilim ne yazık ki

erturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Lg G5
Konular
0
Maalesef gelmez forumda zaten sürekli güncellemeleri yayınlanıyor, takip ederek flashlamak gerekli. Ota güncellemeleri sadece cihaz içerisinde gelen roma özel birşey, diğer romları elle güncelleyebilirsin

Yani buna bir yanıt veremeyeceğim Pocophone hakkında bilgi sahibi değilim ne yazık ki
Teşekkürler hocam

ramazan özsoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ramazanözsoy
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
Merhaba; iphone 6s cihazımı satıp note 7 aldım, lakin sürekli baş ağrısı olmaya başladı. Kulaklık aldım onunla konuşuyorum. Telefonu kulağıma yaklaştırdığımda kafamda sanki araba motoru uğultu oluyor. İçinizde bu durumu yaşayan var mı ? İlginiz ve yardımınız için şimdiden teşekkürler.

erturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Lg G5
Konular
0
Merhaba; iphone 6s cihazımı satıp note 7 aldım, lakin sürekli baş ağrısı olmaya başladı. Kulaklık aldım onunla konuşuyorum. Telefonu kulağıma yaklaştırdığımda kafamda sanki araba motoru uğultu oluyor. İçinizde bu durumu yaşayan var mı ? İlginiz ve yardımınız için şimdiden teşekkürler.
Bluetooth kulaklik mi kullandığınız kulaklık?

Üst Alt