Kernel Redmi Note 6 Pro Mystic-Kernel X5.2 [AOSP/MIUI] [TULIP]

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
çok başarılı bir kernel. Ekleyen arkadaşıma teşekkür ediyorum. Miui 12 arayüzü kullanıyorsanız hiç düşünmeyin yükleyin....

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
çok başarılı bir kernel. Ekleyen arkadaşıma teşekkür ediyorum. Miui 12 arayüzü kullanıyorsanız hiç düşünmeyin yükleyin....
Rica ederim mystic kernel diye aratırsanız telegramda kanalı var ordan güncellemeleri takip edebilirsiniz.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Yeni Versiyonu bugün çıktı. MIUI 12 arayüzünü kullananlar OC_NewCam versiyonunu kurmalılar. Arzu eden aşağıdaki bağlantıdan indirebilir..

Ozytron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozkan
Cihazım
HM Note 6 Pro
Konular
1
Yeni Versiyon 30 Nisan 2021 de çıkmış Bende Kraken 11 AOSP rom olduğu için OC-OldCam kullandım kamera düzgün çalıştı.
1 Hafta test edeceğim herhangi bir sorun çıkarsa buradan paylaşırım. Telefon geçişleri akıcı

Antutu v8.3.0 ile test ettim Antivirus (Dr. Safety) açıkken :156197 puan aldı.

Ozytron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozkan
Cihazım
HM Note 6 Pro
Konular
1
OC OldCam yuklemistim telefonumun kendisini bir kaç saatte bir kapanması sebebiyle AGNİ kernele geçiş yaptım, sorunun ROM ile alakalı diye düşünüyorum.

kmrbfare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
note 6 pro
Konular
2
Rica ederim mystic kernel diye aratırsanız telegramda kanalı var ordan güncellemeleri takip edebilirsiniz.
Mystic Kernel'i yeni EU 12 ile kurdum, sistem kernel version'u da uyuyor lakin ayarları değiştirmem için herhangi bir uygulama kurulmadı, bir şey mi kaçırıyorum? Teşekkür ederim şimdiden

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Mystic Kernel'i yeni EU 12 ile kurdum, sistem kernel version'u da uyuyor lakin ayarları değiştirmem için herhangi bir uygulama kurulmadı, bir şey mi kaçırıyorum? Teşekkür ederim şimdiden
Kernel yüklendiğinde herhangi bi app kurulmuyor overclocklu ve overclocksuz sürümü var zaten.
Overclocklu sürümü tavsiye ederim ve telegram mystic kernel grubunda güncel sürümü bulabilirsiniz 5.9 sürümü mevcut şuanda.

kmrbfare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
note 6 pro
Konular
2
Kernel yüklendiğinde herhangi bi app kurulmuyor overclocklu ve overclocksuz sürümü var zaten.
Overclocklu sürümü tavsiye ederim ve telegram mystic kernel grubunda güncel sürümü bulabilirsiniz 5.9 sürümü mevcut şuanda.
Anladım, incelemelerde uygulama görünce kafam karışmıştı, teşekkür ederim OC versiyonunu kullanıyorum, bakalım nasıl.

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Global versiyona çalışıyor mu

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Global versiyona çalışıyor mu
Çalışır hocam ama global romda ne kadar verimli olur bilemem. miui 12 global gerçekten kötü çünkü.

Bu cihazdan hala performans verim almak isteyen kullanıcılara önerim miui 12 eu stabil veya paylaştığım pixel experience android 11 romdur.
ayrıca tulip updates telegram grubunda mystic kernel dışında çeşitli kernellar var deneyip test ederek herkes memnun olacağı bişeyler bulabilir.

Ben şahsen pixel rom kullanıp kernel kullanmıyorum içinde hazır gelen özel kernel var.

Üst Alt