Kernel Redmi Note 6 Pro Mystic-Kernel X5.2 [AOSP/MIUI] [TULIP]

kmrbfare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
note 6 pro
Konular
2
Çalışır hocam ama global romda ne kadar verimli olur bilemem. miui 12 global gerçekten kötü çünkü.

Bu cihazdan hala performans verim almak isteyen kullanıcılara önerim miui 12 eu stabil veya paylaştığım pixel experience android 11 romdur.
ayrıca tulip updates telegram grubunda mystic kernel dışında çeşitli kernellar var deneyip test ederek herkes memnun olacağı bişeyler bulabilir.

Ben şahsen pixel rom kullanıp kernel kullanmıyorum içinde hazır gelen özel kernel var.
Mystic OC biraz fazla batarya yediği için OC olmayan modeline geçmek istiyorum lakin elimde şu anda miui 11'in boot yedeği var, miui 12 kuruluyken bu boot yedeğine dönersem sistem sorun yaşar mı, ya da OC olmayan modeline geçmek için direkt yeni kerneli uygulasam yeterli mi, stock'a geçip tekrardan mı geçmem gerekir sizce?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Mystic OC biraz fazla batarya yediği için OC olmayan modeline geçmek istiyorum lakin elimde şu anda miui 11'in boot yedeği var, miui 12 kuruluyken bu boot yedeğine dönersem sistem sorun yaşar mı, ya da OC olmayan modeline geçmek için direkt yeni kerneli uygulasam yeterli mi, stock'a geçip tekrardan mı geçmem gerekir sizce?
Direkt kur kerneli geç sorun olmaz.

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
oc limi kurmalıyım ???
şarz iyi gitsin arayüz akıcı olsun istiyorum oyunlarla pek aram yok ne önerirsiniz ocli olanı kurunca dahamı akıcı olur arayuz

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
oc limi kurmalıyım ???
şarz iyi gitsin arayüz akıcı olsun istiyorum oyunlarla pek aram yok ne önerirsiniz ocli olanı kurunca dahamı akıcı olur arayuz
Ocli kur. Oyun oynamiyorsan şarjda çok fark olmaz maks 30dk falan.

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
Hocam eu rom kullanıyprum miui 12 euoldcam mi kurmalıyım newcam mi yazanı?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam eu rom kullanıyprum miui 12 euoldcam mi kurmalıyım newcam mi yazanı?
Ben size forumda paylaştigim ve kendi kullandığım pixel experience Android 11 romunu tavsiye ederim miui yazılımı bu cihaz için oldukça hantal ve berbat durumda her ne kadar kernel ile bi nebze toparlansada yeterli seviyede değil pixel romu kernelsiz bi şekilde kullanabilirsin mesela performansı oldukça iyi.

Birde konudaki kernel güncel değil güncel sürümü telegramda mystic kernel kanalında bulabilirsin en son X6.2 sürümü var.

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
Ben size forumda paylaştigim ve kendi kullandığım pixel experience Android 11 romunu tavsiye ederim miui yazılımı bu cihaz için oldukça hantal ve berbat durumda her ne kadar kernel ile bi nebze toparlansada yeterli seviyede değil pixel romu kernelsiz bi şekilde kullanabilirsin mesela performansı oldukça iyi.

Birde konudaki kernel güncel değil güncel sürümü telegramda mystic kernel kanalında bulabilirsin en son X6.2 sürümü var.
Merhabalat aosp kurmayı düşündüm fakat ekran süreniz kaç saatdi aosp de iken şuan eu rom miui 12 ve mystic kernell oc kullanıyorum ekran sürem 5 saat

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Merhabalat aosp kurmayı düşündüm fakat ekran süreniz kaç saatdi aosp de iken şuan eu rom miui 12 ve mystic kernell oc kullanıyorum ekran sürem 5 saat
Aosp MIUI ekran süresi fark etmiyor. Hatta aospda daha uzun bile alabilirsin.

Üst Alt