Kernel Redmi Note 6 Pro Mystic-Kernel X5.2 [AOSP/MIUI] [TULIP]

Aga44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Ben piksel experinc android 11 kullanıyorum ve şarjda 45 dereceye kadar çıkıyor ve ghost ekran fazla oluyor sizdede öylemi ?
Çalışır hocam ama global romda ne kadar verimli olur bilemem. miui 12 global gerçekten kötü çünkü.

Bu cihazdan hala performans verim almak isteyen kullanıcılara önerim miui 12 eu stabil veya paylaştığım pixel experience android 11 romdur.
ayrıca tulip updates telegram grubunda mystic kernel dışında çeşitli kernellar var deneyip test ederek herkes memnun olacağı bişeyler bulabilir.

Ben şahsen pixel rom kullanıp kernel kullanmıyorum içinde hazır gelen özel kern

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Ben piksel experinc android 11 kullanıyorum ve şarjda 45 dereceye kadar çıkıyor ve ghost ekran fazla oluyor sizdede öylemi ?
Ben pixel romda kernel kullanmıyorum oyun oynamadığım için zaten içinde pixel experience+ isimli stock hızlarda çalışan bi kernel uygulanmış istersen kernel yüklemeden deneyebilirsiniz şarjda her türlü ısınıyor cihaz miui romdada ısınıyor ama ghost sorunu hiç yaşamadım yaşadığınız yer eviniz sıcaksa koşullara göre ısınır.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Kaç w şarj kullanıyorsun? Benim kutudan 18w ile çıkmıştı cihaz.18w ile şarj edince aşırı ısınıyordu. Acc ile akımı düşürdüm şarjda oynasam bile 0 ısınma tavsiye ederim.

Aga44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Ben pixel romda kernel kullanmıyorum oyun oynamadığım için zaten içinde pixel experience+ isimli stock hızlarda çalışan bi kernel uygulanmış istersen kernel yüklemeden deneyebilirsiniz şarjda her türlü ısınıyor cihaz miui romdada ısınıyor ama ghost sorunu hiç yaşamadım yaşadığınız yer eviniz sıcaksa koşullara göre ısınır.
Bende Kernel eklemedim kendi kerneli kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kaç w şarj kullanıyorsun? Benim kutudan 18w ile çıkmıştı cihaz.18w ile şarj edince aşırı ısınıyordu. Acc ile akımı düşürdüm şarjda oynasam bile 0 ısınma tavsiye ederim.
Ben başka adaptör kullanıyorum hızlı şarj için ama kaç volt bilmiyorum amper olcerde 2350 mah la yapıyor.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48

Ben başka adaptör kullanıyorum hızlı şarj için ama kaç volt bilmiyorum amper olcerde 2350 mah la yapıyor.
Tamam sizinki de 18w. Bu konudan KOD kısmına gelip acc kurun. Kurulum kullanım yazıyor. Şarj hızı azalacak ama şarj performansı artacak. Ve ısı da azalır.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21

Senin sorunun adaptörden hızlı şarjdan ısınıyor bende 5v 2a yani 10w adaptör var ampere uygulaması ile baktığımda 1950 mah değeri çıkıyor ortalama.

arendmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
Mi note 6 pro
Konular
3
Merhaba, çok yararlı bir paylaşım çok teşekkür ederim. Yanlız indirme linkinde 4 parça dosya gördüm sizden ricam bunları tek tek mi kurmalıyız yoksa sadece birini mi?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Merhaba, çok yararlı bir paylaşım çok teşekkür ederim. Yanlız indirme linkinde 4 parça dosya gördüm sizden ricam bunları tek tek mi kurmalıyız yoksa sadece birini mi?
Strix kernel 4.7 Nonoc newcam olanı yükle mystic kernel kullanmayın.

melih51

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih Vurmaz
Cihazım
Redmi Note 6pro
Konular
22
Hocam selamlar, rog 12.6 eol kullanıyorum ama batarya performansından memnun değilim (4.5 saat civarı ekran süresi alıyorum). Batarya performansı için kurabileceğim kernel var mı? Bu kernel'ın faydası olur mu? (Başlangıçta strix kurmuştum)

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Rog eol ile tavsiyem başka bir kernel kullanmayın... Strix o roma en uygun kernel... Rom bir hafta on gün içinde stabil oluyor. Beklemenizde fayda var. Aynı romda 7 saat ekran süresi alıyorum...

Üst Alt