Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.PEKMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 168
  • Görüntüleme 22K

Aga44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Play store dan uygulama kasasına yeni güncelleme geldi bugün ve ana ekrana dönüşteki o 3 sn lik bekleme düzeldi gibi. Yarın gün içi kullanımda belli olacaktır.
Uygulama kasası bende kapalı ana ekrana dönmede sorun yok belki sizde kapatirsaniz sorun çözülür.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Sorun yaşayanlar; Apkmirror sitesinden launcher güncelleyin, Google Play'de uygulama kasasını güncelleyin sorun halolur, birde tavsiyem güncelleme yaptıktan sonra telefonu sıfırlamanız, ayrıca güncelleme sonrası telefonun iyi çalışması genellikle 3-5 günü bulur, yazılım optimizasyonu açısından, bende şuan bir sıkıntı yok telefon daha hızlı ve batarya daha iyi geldi, sadece akıcılık bir önceki sürüme göre bir tık geride

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Sorun yaşayanlar; Apkmirror sitesinden launcher güncelleyin, Google Play'de uygulama kasasını güncelleyin sorun halolur, birde tavsiyem güncelleme yaptıktan sonra telefonu sıfırlamanız, ayrıca güncelleme sonrası telefonun iyi çalışması genellikle 3-5 günü bulur, yazılım optimizasyonu açısından, bende şuan bir sıkıntı yok telefon daha hızlı ve batarya daha iyi geldi, sadece akıcılık bir önceki sürüme göre bir tık geride
dedikleriniz aynen doğru katılıyorum bende de sorun yok. şuan eu rom miui 12 indiiriyorum bu iyi birde onu deneyeceğim bakalım nasıl en azından içeri tema rahat aktarmak için eu ron tercih edebilirim tema yapma ile uğraşıyorum çünkü hatta bugün ilk temam tema mağazasında yayınlandı

lider1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Olcay
Cihazım
Mi note 6 pro
Konular
1
dedikleriniz aynen doğru katılıyorum bende de sorun yok. şuan eu rom miui 12 indiiriyorum bu iyi birde onu deneyeceğim bakalım nasıl en azından içeri tema rahat aktarmak için eu ron tercih edebilirim tema yapma ile uğraşıyorum çünkü hatta bugün ilk temam tema mağazasında yayınlandı
Hocam eu stabil rom'u denedim fakat temalar çince olarak kalıyor ve düzeltemedim de.

Washere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
3
Güncellemeyi yeni gördüm sizce kurmalı mıyım?

Gökkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesih
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Hocam eu stabil rom'u denedim fakat temalar çince olarak kalıyor ve düzeltemedim de.
Bölgeyi Türkiye yapın hocam Türkiye yapınca yine çin e dönüyor ise miui region fıx var burada forumda onu twrp den kurun tamamdır

lider1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Olcay
Cihazım
Mi note 6 pro
Konular
1
Bölgeyi Türkiye yapın hocam Türkiye yapınca yine çin e dönüyor ise miui region fıx var burada forumda onu twrp den kurun tamamdır
Denedim düzelmiyor. İçerik hala çince kalıyor

Üst Alt