Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.PEKMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 168
  • Görüntüleme 23K

adrenao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
das
Cihazım
sadasdas
Konular
2
Bir tane kimse redmi note 6 ana menüye geçişlerde yavaşlama sorununu çözemedi mi ya? Ana menü tuşuna basınca 3-4 saniyede geliyor menü birde son uygulamaları kapatınca 5-6 saniyede geliyor yine menüye bir tek biz mi yaşadık bunu ya

brkprlk35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
0
Ben yükleme ve genel görünümü hakkında bir video çektim.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Sagopaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sagopa
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
Güncellemeyi yaptım, görsel açıdan sıkıntı yok ama haricinde çok elle tutulur bir değişiklik yok. En azından kamera iyileştirmesi olur mu diye baktım ama yok eski sistem kamerası var hala.
Ustam nasıl kurdun 12 güncellemesini ben yapamadım, yukarıda ki link inmiyorda

Kaan6

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kaan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
Arkadaşlar merhaba redmi note 6 pro cihazıma miui 12 kurmak istiyorum ota bağlantısında 11.0.6.0 ibaresi gördüm ben ise 11.0.5.0 sürümünü kullanmaktayım cihazımın bootloader kilidini açmış değilim şuanda herhangi bir sorunda bu kilidin açık olmaması sıkıntı çıkarabileceğini düşünüyorum bu konu hakkında fikri veya görüş belirtirseniz çok memnun olurum.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Bir tane kimse redmi note 6 ana menüye geçişlerde yavaşlama sorununu çözemedi mi ya? Ana menü tuşuna basınca 3-4 saniyede geliyor menü birde son uygulamaları kapatınca 5-6 saniyede geliyor yine menüye bir tek biz mi yaşadık bunu ya
Sistem başlatıcısını güncelledim, biraz daha iyi oldu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom konusunda fikrim; pilde biraz iyileşme, akıcılıkta bir tık geride, ama hızlanmış gibi geldi bana, benden geçer not aldı şahsen, 1-2 güncelleme ile eksik kapanır stabilizasyonu sağlar lakin, bence bu son güncelleme maalesef

Gökkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesih
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
ota yoluyla güncellemeyi burdan indirip yaptım ve miui 12 paneli gelmedi. güncelleme ekranında sürüm miui 12 gösteriyor ama panel 11 panel

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
ota yoluyla güncellemeyi burdan indirip yaptım ve miui 12 paneli gelmedi. güncelleme ekranında sürüm miui 12 gösteriyor ama panel 11 panel
Ayarlar/Ana ekran ordan açman lazım,bu arada bana ota dan gelmedi.

aliekiz3428

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Aynısı bende yaşadım baktım MIUI güncellemeleri adamı delirtmek için veriyor bende 10.3.2 ye döndüm muhteşem şuanda sıfır sıkıntı

lider1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Olcay
Cihazım
Mi note 6 pro
Konular
1
Arkadaşlar TWRP üzerinden kurdum fakat miui 12 de benim bildiğim Home bar oluyor ama bende yok. Ayarlarda Tam ekran görünüm içinde de açıp kapatabileceğim bir seçenek yok. Var mıdır bilgisi olan?

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Arkadaşlar TWRP üzerinden kurdum fakat miui 12 de benim bildiğim Home bar oluyor ama bende yok. Ayarlarda Tam ekran görünüm içinde de açıp kapatabileceğim bir seçenek yok. Var mıdır bilgisi olan?
Benim bildiğim android 10'da o bar oluyor. Acaba bunu modüllerle ekleme şansımız var mı?

Son düzenleme:
Üst Alt