Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.PEKMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 168
  • Görüntüleme 23K

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Bir tane kimse redmi note 6 ana menüye geçişlerde yavaşlama sorununu çözemedi mi ya? Ana menü tuşuna basınca 3-4 saniyede geliyor menü birde son uygulamaları kapatınca 5-6 saniyede geliyor yine menüye bir tek biz mi yaşadık bunu ya
Xioami artık cihazın üstüne çok fazla model çıkardığı için uğraşmıyor miui 12 yi en geç alan bizim cihaz arkadaşımda redmi 7 var 6prodan çok daha düşük donanım sahip olmasına rağmen çok daha seri

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aga44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Bir tane kimse redmi note 6 ana menüye geçişlerde yavaşlama sorununu çözemedi mi ya? Ana menü tuşuna basınca 3-4 saniyede geliyor menü birde son uygulamaları kapatınca 5-6 saniyede geliyor yine menüye bir tek biz mi yaşadık bunu ya
Bende böyle bir sorun yoktur hemen tepki veriyor tel senin telde başka bir sorun vardır belki.

adrenao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
das
Cihazım
sadasdas
Konular
2
Aynısı bende yaşadım baktım MIUI güncellemeleri adamı delirtmek için veriyor bende 10.3.2 ye döndüm muhteşem şuanda sıfır sıkıntı

Bende böyle bir sorun yoktur hemen tepki veriyor tel senin telde başka bir sorun vardır belki.
Bu problemi de çözdüm. Telefonun launcher hatası. Launcher'a güncelleme gelmesi gerekiyor. Launcher uygulaması kurarsan poco launcher gibi düzeliyor.

baranselona

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baransel
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Geri bildirime şöyle bir cevap vermişler ;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Dear Customer: Since the Gaussian blur effect will take up a lot of GPU resources in the calculation, in order to reduce performance problems such as stuttering. The new version of the control center currently changes the background Gaussian blur effect of some models to a solid color background in the MIUI12 stable version, and daily use will be smoother after the change. This is the Xiaomi team.

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Geri bildirime şöyle bir cevap vermişler ;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Dear Customer: Since the Gaussian blur effect will take up a lot of GPU resources in the calculation, in order to reduce performance problems such as stuttering. The new version of the control center currently changes the background Gaussian blur effect of some models to a solid color background in the MIUI12 stable version, and daily use will be smoother after the change. This is the Xiaomi team.
Forum sayfası olarak herkes a10 gelmesi için geri bildirim yapsa ve cihazın bir kaç miui güncellemesi almadı için mesaj atsak dikkat ederler mi acaba?

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
67
Romu yükledim performans açısından on numara bi sıkıntı yok ama kontrol merkezinin gri olması çok kötü olmuş.
Kameraya hiç dokunmamışlar zaten.
Dünyanın telefon satışında 3. sırada olan bi marka tabiki bunu bilerek yapıyor cihazın eskidiğini bize hissettirmek için bu bir hata değil planlı eskitmedir sonraki güncellemelerde kontrol panelini blur yapıp performansı bozabilirler umarım tahmin ettiğim gibi olmaz tabi.
Dediklerinize katılıyorum ben magisk den paneli blur yaptım herhangi bir sıkıntı yok hiç bir şekilde Kasma donma

lider1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Olcay
Cihazım
Mi note 6 pro
Konular
1
Dediklerinize katılıyorum ben magisk den paneli blur yaptım herhangi bir sıkıntı yok hiç bir şekilde Kasma donma
Bende Magisk'ten blur yaptım. Bir tık kasma var ama. Gerçi telefonda genel olarak var. Kilit ekranı uyanmasında vesaire kasıyor yani. Peki Ram kullanımı boşta ne kadar raminiz kalıyor. Benim Ön belleği temizlediğim halde 1.8 oluyor. 2 dakika içinde boşta iken dahi 1.4'lere düşüyor.

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Bende Magisk'ten blur yaptım. Bir tık kasma var ama. Gerçi telefonda genel olarak var. Kilit ekranı uyanmasında vesaire kasıyor yani. Peki Ram kullanımı boşta ne kadar raminiz kalıyor. Benim Ön belleği temizlediğim halde 1.8 oluyor. 2 dakika içinde boşta iken dahi 1.4'lere düşüyor.
Sizin cihaz 4/64 galiba 3/32 lerin durumu daha kötü cihazda genel olarak bir kararsızlık mevcut bazen 11 e göre hızlı bazen yavaş genel olarak ram kullanımı fazla hafta sonu hard reset atıcam inş çözülür ama fazla etkisini olacağını düşünmüyorum. Birde kontrol merkezi açılırken bir gecikme mevcut bildirim bölümünde yok ama.

lider1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Olcay
Cihazım
Mi note 6 pro
Konular
1
Sizin cihaz 4/64 galiba 3/32 lerin durumu daha kötü cihazda genel olarak bir kararsızlık mevcut bazen 11 e göre hızlı bazen yavaş genel olarak ram kullanımı fazla hafta sonu hard reset atıcam inş çözülür ama fazla etkisini olacağını düşünmüyorum. Birde kontrol merkezi açılırken bir gecikme mevcut bildirim bölümünde yok ama.

Evet 4/64 benim cihaz. Bende hard reset sonrası kurdum rom'u fakat Yeni cihaz olarak kurmadım. Cloud yedeklerimi çektim. Evet sadece kontrol merkezi açılırken gecikme var bende de bildirim ekranında bir problem yaşamadım. Hemen hemen aynı sıkıntıları çekiyoruz. Sadece Ram kullanımı çok yüksek geliyor bana. Miui 11'de de böyleydi şu anda böyle değişen bir şey olmadı. Aslında miui 12'ye geçme sebebim Ram kullanımının yüksek olmasıydı o yüzden OTA üzerinden güncelleme yapmadım. Direk hard reset sonrası kurulum yaptım fakat sonuç aynı.

baranselona

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baransel
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Play store dan uygulama kasasına yeni güncelleme geldi bugün ve ana ekrana dönüşteki o 3 sn lik bekleme düzeldi gibi. Yarın gün içi kullanımda belli olacaktır.

Üst Alt