Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.PEKMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 168
  • Görüntüleme 22K

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Performans artıyorsa pil süresi bi miktar düşücektir işin doğası bu zaten. miui 12 kontrol merkezi çok kötü ama ayrıca tam ekran kullanımında animasyonlar akıcı fakat ana menüde sağ sol yaparken akıcı değil hafif kasmalar var.
Launcher kötüydü güncelledim daha iyi oldu, ilk sürüm için iyi geldi bana, güncelleme gelirse iyi olmuş bence bu sürüm, ama evet 11.0.6 şuan için iyisi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

selamlar şuan 11.0.5 sürüm var ama bölgeyi hindistan yaptığımda 11.0.6 sürüm güncellemelerde görünüyor ne yapmalıyım ve yüklersem hemen ardından 12 sürümü gelir mi? ayrıca bölgeyi Hindistan yaptığımda gelen 11.0.6 sürümüne güncellersem herhangi bir sıkıntı olur mu ?
Bir sıkıntı olmaz, MIUI 12 bir çok kişiye gelmedi güncelleme paketi indirip kurduk, 12 ye geçmek isterseniz indirip kurarsınız lakin önce 11.0.6 sürümüne geçmelisiniz.

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Launcher kötüydü güncelledim daha iyi oldu, ilk sürüm için iyi geldi bana, güncelleme gelirse iyi olmuş bence bu sürüm, ama evet 11.0.6 şuan için iyisi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir sıkıntı olmaz, MIUI 12 bir çok kişiye gelmedi güncelleme paketi indirip kurduk, 12 ye geçmek isterseniz indirip kurarsınız lakin önce 11.0.6 sürümüne geçmelisiniz.
peki dediğinizi yapacağım ayrıca verilerim kaybolmadan bu 12.5 güncellemesini en kolay şekilde nasıl yükleyebilirim ?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bu romu yükleyen ve yükleyecek arkadaşlar miui 12 güncellemesi henüz gelmemiş tahmin ettiğim gibi konudaki sürüm beta stable test sürümü olarak geçiyor xiaomi tarafında tavsiyem bu romu kullanmamanız veya kullanıpta gördüğünüz farkettiğiniz hataları geri bildirim yapmanız. kontrol merkezinin gri olması ve ana menüde sağ sol geçişlerindeki kasma hissi vs vs aşağıya kaynak linkini bırakıyorum.

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bu romu yükleyen ve yükleyecek arkadaşlar miui 12 güncellemesi henüz gelmemiş tahmin ettiğim gibi konudaki sürüm beta stable test sürümü olarak geçiyor xiaomi tarafında tavsiyem bu romu kullanmamanız veya kullanıpta gördüğünüz farkettiğiniz hataları geri bildirim yapmanız. kontrol merkezinin gri olması ve ana menüde sağ sol geçişlerindeki kasma hissi vs vs aşağıya kaynak linkini bırakıyorum.

Eyvallah kardeşim riske girmeye hiç gerek yok uyarman harika oldu tekrar tekrar teşekkür ederim

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11

Stable fastboot olarak yayınlanan sürüm mü stabil oluyor hocam?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Stable fastboot olarak yayınlanan sürüm mü stabil oluyor hocam?
Xiaomi gibi kırık bi marka görmedim adamlar "beta stable" adında rom çıkarıyor. facepalm~~
Bu markanın güncelleme mantığı seçilmiş bazı cihazlara ota üzerinden güncellemeyi veriyor beta stable olarak bekliyolar bakıyolar şikayet yok daha sonra güncellemeyi herkese dağıtmaya başlıyolar ve evet bahsettiğiniz tgz uzantılı fastboot rom stabil dağıtıma açık rom oluyor.
Özetle xiaominin resmi sitesinden fastboot rom indirip kullanın ota ve recovery güncellemelerini sallayın gitsin.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Xiaomi gibi kırık bi marka görmedim adamlar "beta stable" adında rom çıkarıyor. facepalm~~
Bu markanın güncelleme mantığı seçilmiş bazı cihazlara ota üzerinden güncellemeyi veriyor beta stable olarak bekliyolar bakıyolar şikayet yok daha sonra güncellemeyi herkese dağıtmaya başlıyolar ve evet bahsettiğiniz tgz uzantılı fastboot rom stabil dağıtıma açık rom oluyor.
Özetle xiaominin resmi sitesinden fastboot rom indirip kullanın ota ve recovery güncellemelerini sallayın gitsin.
Gerçekten ilginç hem beta hem stable :) 3-4 güne çıkar sanırım, haklısınız en sağlıklısı fastboot yüklemek, imkan olsa da ios nasiplensek ama ülke şartları işte kaldık yine Xiaomi ye angel~~

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
selamlar şuan 11.0.5 sürüm var ama bölgeyi hindistan yaptığımda 11.0.6 sürüm güncellemelerde görünüyor ne yapmalıyım ve yüklersem hemen ardından 12 sürümü gelir mi? ayrıca bölgeyi Hindistan yaptığımda gelen 11.0.6 sürümüne güncellersem herhangi bir sıkıntı olur mu ?
herhangi bir sıkıntı olmaz dediğiniz gibi yapın doğru yoldasınız

whisper44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Cenk
Cihazım
mi8
Konular
1
Bildirim paneli arkası gri , herkeste böyle mi?
Miui 12'de zaten öyleydi. Transparan-blur görünümü veren şey yeni gelen bildirim merkeziydi. Şuan bu bildirim merkezi bu romda yok o yüzden bulanık görünüyor.

baranselona

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baransel
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Miui 12'de zaten öyleydi. Transparan-blur görünümü veren şey yeni gelen bildirim merkeziydi. Şuan bu bildirim merkezi bu romda yok o yüzden bulanık görünüyor.

Nasıl bildirim merkezi bu romda yok ? Kullanıyorum gayet..
3 tane redmi cihazımız var note 5 var onda blur ?
Note 8 var onda normal 12 de blur du yeni güncelleme ile gri oldu.

Note 6 pro gri?

Hepsi yeni bildirim merkezini kullanıyor...

Üst Alt