Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.PEKMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 168
  • Görüntüleme 22K

akinozaltin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
8
İndirip kurdum bu stable beta ise stable rom yayınlanınca otadan gelir mi bana yoksa yine forumdan mı indirmeliyim ayrıca note 6 pro android 10 alacak mı

whisper44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert Cenk
Cihazım
mi8
Konular
1
Nasıl bildirim merkezi bu romda yok ? Kullanıyorum gayet..
3 tane redmi cihazımız var note 5 var onda blur ?
Note 8 var onda normal 12 de blur du yeni güncelleme ile gri oldu.

Note 6 pro gri?

Hepsi yeni bildirim merkezini kullanıyor...
Diğer telefonları bilmem. Diyorum ki yeni gelen note 6 pro miui 12 güncellemesinde bildirim merkezi yok miui 11deki gibi bildirim çubuğu var. Port romlarda bildirim merkezini kapattığında bu romda ki gibi gri bir bildirim çubuğu geliyordu ve o romlarda da bildirim merkezi hep performans sorunlarına neden oluyordu. Anladığım kadarıyla xiaomi ekibi bu sorunu henüz bazı cihazlarda çözemedi ve bildirim merkezini göndermedi bile note 6 proda.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İndirip kurdum bu stable beta ise stable rom yayınlanınca otadan gelir mi bana yoksa yine forumdan mı indirmeliyim ayrıca note 6 pro android 10 alacak mı
Android 10 almayacağı söylendi zaten. Ortadan gelmesi 1-2 haftayı bulabiliyor bazen. Buradaki ota dosyasını alıp güncelleyiciden seçerek güncelleyebilirsin sorun çıkarmadı bende. Rom başta biraz yavaş geliyor ama kullandıkça stabilleşiyor. Şuan miui 11den daha hızlı.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Diğer telefonları bilmem. Diyorum ki yeni gelen note 6 pro miui 12 güncellemesinde bildirim merkezi yok miui 11deki gibi bildirim çubuğu var. Port romlarda bildirim merkezini kapattığında bu romda ki gibi gri bir bildirim çubuğu geliyordu ve o romlarda da bildirim merkezi hep performans sorunlarına neden oluyordu. Anladığım kadarıyla xiaomi ekibi bu sorunu henüz bazı cihazlarda çözemedi ve bildirim merkezini göndermedi bile note 6 proda.

Android 10 almayacağı söylendi zaten. Ortadan gelmesi 1-2 haftayı bulabiliyor bazen. Buradaki ota dosyasını alıp güncelleyiciden seçerek güncelleyebilirsin sorun çıkarmadı bende. Rom başta biraz yavaş geliyor ama kullandıkça stabilleşiyor. Şuan miui 11den daha hızlı.
Ayarlardan açılıyor kontrol merkezi, performans sorunu olduğu için gri yapmışlar bu telefonun kontrol merkezini, belki düzeltirler ilerde.

Aga44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Bugün apkmirror dan launcheri guncelledim şuan arayüz öncekine göre çok daha akıcı oldu bilginize.

baranselona

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baransel
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0

Hocam sanırım konuyu okumadan cevap yazmaya çalışmışsın, ayarlardan yeni bildirim merkezini açarsan hem bildirim merkezinin miui 12 ile geldiğini hemde mesajlarca konuşulduğunu hatta geliştirici ekibinin mesajıma verdiği cevabı da göreceksin.

İyi akşamlar dilerim.

Washere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
3
Beta olduğunu şimdiden hissettim telefonu tam yemeğe otururken firefox tarayıcı açıkken telefonun ekranını kapattım kendini durmaksınız resetlemeye başladı recovery moda alıp tekrar başlattım Sistemi tekrar açıldı.

lider1212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Olcay
Cihazım
Mi note 6 pro
Konular
1
Sorun yaşayanlar; Apkmirror sitesinden launcher güncelleyin, Google Play'de uygulama kasasını güncelleyin sorun halolur, birde tavsiyem güncelleme yaptıktan sonra telefonu sıfırlamanız, ayrıca güncelleme sonrası telefonun iyi çalışması genellikle 3-5 günü bulur, yazılım optimizasyonu açısından, bende şuan bir sıkıntı yok telefon daha hızlı ve batarya daha iyi geldi, sadece akıcılık bir önceki sürüme göre bir tık geride
Hocam APKMirror üzerinden Launcher, Themes vs. indirdim fakat kuramıyorum. "Resmi Olmayan kanallardan sistem uygulamaları yüklenemiyor" uyarısı alıyorum. Nasıl yükleme yapıyoruz?

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Hocam APKMirror üzerinden Launcher, Themes vs. indirdim fakat kuramıyorum. "Resmi Olmayan kanallardan sistem uygulamaları yüklenemiyor" uyarısı alıyorum. Nasıl yükleme yapıyoruz?
O sıkıntı eu romlarda oluyor, globalde öyle bir sıkıntı görmedim daha önce, bende sıkıntı yaşamadım. Eğer eu rom kullanıyorsanız ben root seçeneğiyle SAI uygulaması ile yüklüyordum sistem APK larını

kusanagi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi 4
Konular
1
miui global kararlı 11.05.0 benim cihaza ne zaman gelir acaba ?

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular