MIUI 11 Redmi Note 6 Pro - Global Kararlı Rom V11.0.6.0.PEKMIXM İndirme Bağlantıları

MEHMETCETİN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
0
Ne zaman miui 12 global ve android 10 gelecek

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-07-14-05-19-493_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-11-07-14-05-19-493_com.android.settings.jpg
    208,5 KB · Görüntüleme: 44

kmrbfare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
note 6 pro
Konular
2
archesm global 10.3.6 kullanıyorum, ne zaman stabil başka bir sürüme geçmek istesem twrp ve orangefox'ta zip file corrupt hatası alıyorum, olmadığını bildiğim halde. internet üzerinde de düzgün bir makale yok bu konuda, sence neden olabilir? bu sürümde de aynısını yaşadım, bir türlü 10.3.6 üstüne çıkamadım.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
archesm global 10.3.6 kullanıyorum, ne zaman stabil başka bir sürüme geçmek istesem twrp ve orangefox'ta zip file corrupt hatası alıyorum, olmadığını bildiğim halde. internet üzerinde de düzgün bir makale yok bu konuda, sence neden olabilir? bu sürümde de aynısını yaşadım, bir türlü 10.3.6 üstüne çıkamadım.

Muhtemel sonuçlar üzerinden gitmeye çalışalım.
- İndirdiğiniz rom dosyası bozuk inmiş veya hatalı bir rom indiriyor olabilirsiniz.
* Ayarlar - Telefon hakkında kısımında yer alan rom kısımındaki bilgiler doğrultusun da işlemlere başlayınız. *Doğru Recovery romun eksiksiz ve hatalı inmediğinden emşn olunuz. Gerekirse Bilgisayar dan indirme işlemi yaparak telefona aktarınız.
- Twrp veya Orange fox sürümünüz eski bir versiyon veya kurmak istediğiniz rom/android versiyonu desteği bulunmuyor da olabilir.
* Twrp veya Orange fox sürümlerinizi güncelleyerek deneyiniz.

kmrbfare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
note 6 pro
Konular
2
Muhtemel sonuçlar üzerinden gitmeye çalışalım.
- İndirdiğiniz rom dosyası bozuk inmiş veya hatalı bir rom indiriyor olabilirsiniz.
* Ayarlar - Telefon hakkında kısımında yer alan rom kısımındaki bilgiler doğrultusun da işlemlere başlayınız. *Doğru Recovery romun eksiksiz ve hatalı inmediğinden emşn olunuz. Gerekirse Bilgisayar dan indirme işlemi yaparak telefona aktarınız.
- Twrp veya Orange fox sürümünüz eski bir versiyon veya kurmak istediğiniz rom/android versiyonu desteği bulunmuyor da olabilir.
* Twrp veya Orange fox sürümlerinizi güncelleyerek deneyiniz.

Genel hatlarıyla bunlarla hiçbir alakası yok gibi duruyor, stabil sürümde üste geçemiyorum dediğim gibi ama custom miui 12 kurabildim bugün, telefon içerisinde fabrikadan çıkışlı bir sorun olabileceği düşüncesindeyim. İlginiz için teşekkür ederim yine de.

kskli_eno

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
49
İyi akşamlar arkadaşlar bu güncelleme in ota varmı var ise paylasirmisiniz

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
MIUI 12 kesin gelecek mi? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Üst Alt