MIUI 11 Redmi Note 6 Pro - Global Kararlı Rom V11.0.5.0.PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Srknclkggs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan çelik
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
13
Ben guncelledikten sonra twrpden veriyi sil yapmıştım. Bu problemleri yaşamadım. Ghost screen zaten böyle oluyor, ilerlemiş hali şuan sizinki. Format atmayı veya eski sürüme dönmeyi deneyebilirsiniz.
temzi kurulum yaptım tekrar formatlamanın çözüm olacağını zannetmiyorum

Gökkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesih
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
Telefonu yakmayacak şekilde kullanmanız gerekiyor. Zaten modülün içinde cooldown mode var telefon ısısı 45in üzerine çıkınca soğutmak için tüm işlemciler kısıtlanıyor taa ki ısı düşene kadar. Bu telefon artık bu tarz oyunları kaldıramıyor, ısınıyor. Ben fan kullanıyorum soğutmak için, xiaominin USB fanı var takıyorum powerbank'e telefonu soğutuyor. Yoksa bu sıcak havalarda 50 dereceye varıyor telefon ghost olması muhtemel. Şarjda bile telefon deli gibi ısınıyor diye fanı takıyorum şarj olurken soğutuyor. Yaz bitene kadar sabretcez :)
Aha fanım bu :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
soğutucu hatasımı bilmiyorum. ama cihazda daha önceden bu sorun yoktu. az çok uyarıyorlardı forumda başıma geleceğinide tahmin ettim ve süpriz ilk kullanımda ghostscreen. Can sağlığı riski göze alan yüklesin. :D Cihaz zaten iyice canımı sıkmaya başlamıştı olmadı en ucuz ekrandan alır bir köşeye atarım telefonu .

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
soğutucu hatasımı bilmiyorum. ama cihazda daha önceden bu sorun yoktu. az çok uyarıyorlardı forumda başıma geleceğinide tahmin ettim ve süpriz ilk kullanımda ghostscreen. Can sağlığı riski göze alan yüklesin. :D Cihaz zaten iyice canımı sıkmaya başlamıştı olmadı en ucuz ekrandan alır bir köşeye atarım telefonu .
Doğrudur ben rom root işlerine bulaşmadan bu ghost belası oldu :D Tianma paneller sorunlu ve eninde sonunda oluyor. Şuan scenhao panel takmışlar bakalım ne olacak. Tekrar ghost olacaksa garanti bitmeden olsun da yine değiştireyim ekranı :D Redmi serisine daha bulaşmam. Para bulursam seneye mi serisine geçeceğim bulamazsam bu telefon ölene dek devam.

Washere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
3
güncelleme benim için resmen felaket oldu..
öncelerden 1 saat telefonla oynadığımda ghostscreen çıkıyordu ,şimdi 2. dakikada ghost oluyo. uygulamaları arka plana atarken siyah ekranda kalıyor, takılmalar arttı. ve önemlisi fotoğraf çekerken aynı fotonun kopyasını fotonun içine atıyo saçma sapan bişiler yapıyor
Ghost screen geçici olarak çözmek için şu 2 yolu telefonda yap.
1. Ayarlar/Ekran/Renk şeması Soğuk seçeneğini seç
2. Google play store Blue filter yaz ve indir Renk sıcaklığını Tutulmaya çek oradan %20 yoğunluk yap
Uygulamayı uygulama kapatma ekranında kilitle sürekli açık kalsın

Bu şekilde ghost screen hiç çıkmıyor tek yapmanız gereken uygulamayı sürekli açık bırakmak

Srknclkggs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan çelik
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
13
Ghost screen geçici olarak çözmek için şu 2 yolu telefonda yap.
1. Ayarlar/Ekran/Renk şeması Soğuk seçeneğini seç
2. Google play store Blue filter yaz ve indir Renk sıcaklığını Tutulmaya çek oradan %20 yoğunluk yap
Uygulamayı uygulama kapatma ekranında kilitle sürekli açık kalsın

Bu şekilde ghost screen hiç çıkmıyor tek yapmanız gereken uygulamayı sürekli açık bırakmak
Sağol dostum o yöntemi biliyorum daha önce denedim bir faydasını görememiştim. sorun bu güncellemenin ardından telefonun hemen ısınmasından kaynaklı sanırım. Eski sürüme dönmek en mantıklısı. bu fotoda kameranın son hali :)

Ekli dosyalar

• IMG_20200830_124809.jpg
    IMG_20200830_124809.jpg
    2,9 MB · Görüntüleme: 24

mamimusti

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Hesap Uzmanı
Konular
5
Güncelledim. Güncelleme sonrası her ekranı açtığımda "kulaklık alanını kapatmayın" uyarısı çıkmaya başladı
Ayarlar/Kilit Ekranı/ Cep Modu'nu kapatın. bir daha bu uyarıyı almazsınız...

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Pugb de ortada 50 FPS lerden düşükte 27 FPS lere
FIFA da full ayarlarda donmazken şimdi en düşük ayarlarda donuyor üstüne üstelik deli gibi batarya yiyor.

Srknclkggs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan çelik
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
13
Pugb de ortada 50 FPS lerden düşükte 27 FPS lere
FIFA da full ayarlarda donmazken şimdi en düşük ayarlarda donuyor üstüne üstelik deli gibi batarya yiyor.
gfx sizmi 50 fps alıyordun? ben programsız hiçbir zaman 27 28i geçemedim

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
gfx sizmi 50 fps alıyordun? ben programsız hiçbir zaman 27 28i geçemedim
Gfx ile de aynı bir süre sonra o civarlarda düşüyor ilk başlarda 55 40 FPS arası 10 dk telefonu kırma isteği...

Üst Alt