MIUI 11 Redmi Note 6 Pro - Global Kararlı Rom V11.0.5.0.PEKMIXM İndirme Bağlantıları

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Valla şu telefonun kasası , dış tasarımı tek benim hoşuma gitmiyor dur herhalde haha--

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Valla şu telefonun kasası , dış tasarımı tek benim hoşuma gitmiyor dur herhalde haha--
Kasa baya sağlam da keşke şu çentik biraz küçük olaymış hiçbir şey sığmıyor bildirim çubuğuna :D Tasarım olarak Mi9t pro favorim çentiksiz ve kapak müthiş.happy~~

Reaxionreis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Web Geliştiricisi
Konular
9
Kasa baya sağlam da keşke şu çentik biraz küçük olaymış hiçbir şey sığmıyor bildirim çubuğuna :D Tasarım olarak Mi9t pro favorim çentiksiz ve kapak müthiş.happy~~
Kullanmadığım için bir şey diyemem hocam. Şöyle bakınca kasa benim çok hoşuma gidiyor tasarım olarak . Benim favorim mi 10 :)

samettoker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Narkoz
Konular
1

samettoker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Narkoz
Konular
1
Ara ara Wifide kopma başladı, 1-2 saniye sonra tekrar bağlanıyor
Edit: Recovery romu indirip Telefondaki
Güncelleyiciden zip Rom dosyasını seçerek tekrar kurdum. Şimdilik wifi kopması yok

Gökkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesih
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
3
Bunu kullanıyorum bir deneyin hocam. Magiskten kuruluyor.
Kurduktan sonra dahili hafizada magnetar klasörü oluşuyor. mode.txt olanı düzenleyip modu kendiniz değiştirebilirsiniz. Veya bırakın otomatik geçişleri yapsın. Modlar bu şekilde çevirisini yaparsınız :)

Code:

MODE 0 = Adaptive Mode (Default) Dynamically changing through usage (Recommended)
1 = Powesave Mode Lowering power draw by 20% to give more SOT
2 = Balanced Mode Balancing power draw and performance stability
3 = Performance Mode Removed throttle to maximize phone capability
4 = Gaming Mode Better RAM maximization and set device at max performance with no throttling

• There are also modes that cannot be changed and automatically
runs when certain conditions met like:

Code:

Sleep Mode = Pauses MAGNETAR processes when phone are turned off and continue processes when it was turned on
Cooldown Mode = Automatically set to lower profile to avoid overheating when temp reached above 45°C
Ultra Powersave Mode = Lowering power draw to avoid draining below 10% batt capacity
Charge Mode = Automatically set to lower profile to avoid excess heating when phone is being used while charging
modül ghostscreen ne neden oldu.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
modül ghostscreen ne neden oldu.
Telefonu yakmayacak şekilde kullanmanız gerekiyor. Zaten modülün içinde cooldown mode var telefon ısısı 45in üzerine çıkınca soğutmak için tüm işlemciler kısıtlanıyor taa ki ısı düşene kadar. Bu telefon artık bu tarz oyunları kaldıramıyor, ısınıyor. Ben fan kullanıyorum soğutmak için, xiaominin USB fanı var takıyorum powerbank'e telefonu soğutuyor. Yoksa bu sıcak havalarda 50 dereceye varıyor telefon ghost olması muhtemel. Şarjda bile telefon deli gibi ısınıyor diye fanı takıyorum şarj olurken soğutuyor. Yaz bitene kadar sabretcez :)
Aha fanım bu :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Srknclkggs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan çelik
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
13
güncelleme benim için resmen felaket oldu..
öncelerden 1 saat telefonla oynadığımda ghostscreen çıkıyordu ,şimdi 2. dakikada ghost oluyo. uygulamaları arka plana atarken siyah ekranda kalıyor, takılmalar arttı. ve önemlisi fotoğraf çekerken aynı fotonun kopyasını fotonun içine atıyo saçma sapan bişiler yapıyor

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
güncelleme benim için resmen felaket oldu..
öncelerden 1 saat telefonla oynadığımda ghostscreen çıkıyordu ,şimdi 2. dakikada ghost oluyo. uygulamaları arka plana atarken siyah ekranda kalıyor, takılmalar arttı. ve önemlisi fotoğraf çekerken aynı fotonun kopyasını fotonun içine atıyo saçma sapan bişiler yapıyor
Ben guncelledikten sonra twrpden veriyi sil yapmıştım. Bu problemleri yaşamadım. Ghost screen zaten böyle oluyor, ilerlemiş hali şuan sizinki. Format atmayı veya eski sürüme dönmeyi deneyebilirsiniz.

Üst Alt