MIUI 11 Redmi Note 6 Pro - Global Kararlı Rom V11.0.5.0.PEKMIXM İndirme Bağlantıları

FB_li

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burakx
Cihazım
REDMİ NOTE6 PRO
Konular
0
Güncelleyen lütfen artı ve eksilerini yazsın ona göre guncelleyelim

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Son miui 11 stabil güncellemesi sanırım o yüzden en kararlısı bu olmalı, 10.0.3.0 sürümü gibi düşünün.

Edit:şu an yazarken bile donuyor,pugb girdim gfxtool bile işe yaramadı 45 FPS veriyor en düşükte o da 20 FPS ayarında yalan, telefon arayüzde bile kasıyor ama yeni guncelledim diye de olabilir 11 güncellemesi de de benzeri yaşanmisti ama 1 saat sonra düzelmişti,saate bakarken bile donuyor.

Son düzenleme:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Son miui 11 stabil güncellemesi sanırım o yüzden en kararlısı bu olmalı, 10.0.3.0 sürümü gibi düşünün.

Edit:şu an yazarken bile donuyor,pugb girdim gfxtool bile işe yaramadı 45 FPS veriyor en düşükte o da 20 FPS ayarında yalan, telefon arayüzde bile kasıyor ama yeni guncelledim diye de olabilir 11 güncellemesi de de benzeri yaşanmisti ama 1 saat sonra düzelmişti,saate bakarken bile donuyor.
Bende sorun yok ama kurduktan sonra twrpden wipe yaptım. Pubgde evet, artık eski performansı yok.

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19

Arayüz düzeldi,pugb de arkadaşla girdik rezil oldum en düşük ayarlarda 720p teşekürler son kez aldığım Xiaomi (wipe reset vs... İlgisi yok başka bir arkadaşda da aynı sorunlar...)

Not:oyun telefonu değil ama en düşük ayarlarda(gfxtool da) bile oynanmaması da rezillikten başka birşey değil. Neyse sırada ki markaya geçelim

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Arayüz düzeldi,pugb de arkadaşla girdik rezil oldum en düşük ayarlarda 720p teşekürler son kez aldığım Xiaomi (wipe reset vs... İlgisi yok başka bir arkadaşda da aynı sorunlar...)

Not:oyun telefonu değil ama en düşük ayarlarda(gfxtool da) bile oynanmaması da rezillikten başka birşey değil. Neyse sırada ki markaya geçelim
Aynen hocam. Arkadaşla oyuna girdik 20kill alıp çıktım arenada. Kendisi de note 9s almıştı gfx tool ile 60fps açtık 1 el değiştik telefonları dedi sen bu telefonla bu leşleri nasıl alıyorsun ya helal olsun :D Kasmanin nedeni şu herhalde oyun çok zorladığı için telefon ısınıyor ısıyı sabit tutmak için işlemci kısıtlıyor kendini. Bu yüzden oyun kasıyor. Çünkü oyun oynarken derece hep 42 45 de sabit kalıyor bende. Pixel romda 57e kadar çıkıyor ama kasma donma takılma yok. Magnetar magisk modülü var. Oyun için optimizasyon falan yapıyor hocam bir deneyin. Daha iyi oynanıyor ama ısı artıyor pixeldeki kadar olmasa da ısınıyor.

Son düzenleme:

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Resmi sitesinde bulamadım olanda çok eski bir versiyon.
Aynen hocam. Arkadaşla oyuna girdik 20kill alıp çıktım arenada. Kendisi de note 9s almıştı gfx tool ile 60fps açtık 1 el değiştik telefonları dedi sen bu telefonla bu leşleri nasıl alıyorsun ya helal olsun :D Kasmanin nedeni şu herhalde oyun çok zorladığı için telefon ısınıyor ısıyı sabit tutmak için işlemci kısıtlıyor kendini. Bu yüzden oyun kasıyor. Çünkü oyun oynarken derece hep 42 45 de sabit kalıyor bende. Pixel romda 57e kadar çıkıyor ama kasma donma takılma yok. Magnetar magisk modülü var. Oyun için optimizasyon falan yapıyor hocam bir deneyin. Daha iyi oynanıyor ama ısı artıyor pixeldeki kadar olmasa da ısınıyor.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Resmi sitesinde bulamadım olanda çok eski bir versiyon.
Bunu kullanıyorum bir deneyin hocam. Magiskten kuruluyor.
Kurduktan sonra dahili hafizada magnetar klasörü oluşuyor. mode.txt olanı düzenleyip modu kendiniz değiştirebilirsiniz. Veya bırakın otomatik geçişleri yapsın. Modlar bu şekilde çevirisini yaparsınız :)

Code:

MODE 0 = Adaptive Mode (Default) Dynamically changing through usage (Recommended)
1 = Powesave Mode Lowering power draw by 20% to give more SOT
2 = Balanced Mode Balancing power draw and performance stability
3 = Performance Mode Removed throttle to maximize phone capability
4 = Gaming Mode Better RAM maximization and set device at max performance with no throttling

• There are also modes that cannot be changed and automatically
runs when certain conditions met like:

Code:

Sleep Mode = Pauses MAGNETAR processes when phone are turned off and continue processes when it was turned on
Cooldown Mode = Automatically set to lower profile to avoid overheating when temp reached above 45°C
Ultra Powersave Mode = Lowering power draw to avoid draining below 10% batt capacity
Charge Mode = Automatically set to lower profile to avoid excess heating when phone is being used while charging

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Bunu kullanıyorum bir deneyin hocam. Magiskten kuruluyor.
Kurduktan sonra dahili hafizada magnetar klasörü oluşuyor. mode.txt olanı düzenleyip modu kendiniz değiştirebilirsiniz. Veya bırakın otomatik geçişleri yapsın. Modlar bu şekilde çevirisini yaparsınız :)

Code:

MODE 0 = Adaptive Mode (Default) Dynamically changing through usage (Recommended)
1 = Powesave Mode Lowering power draw by 20% to give more SOT
2 = Balanced Mode Balancing power draw and performance stability
3 = Performance Mode Removed throttle to maximize phone capability
4 = Gaming Mode Better RAM maximization and set device at max performance with no throttling

• There are also modes that cannot be changed and automatically
runs when certain conditions met like:

Code:

Sleep Mode = Pauses MAGNETAR processes when phone are turned off and continue processes when it was turned on
Cooldown Mode = Automatically set to lower profile to avoid overheating when temp reached above 45°C
Ultra Powersave Mode = Lowering power draw to avoid draining below 10% batt capacity
Charge Mode = Automatically set to lower profile to avoid excess heating when phone is being used while charging
Hocam bende pes 2020 oynuyorum, ona da yararı olur mu bu modül?

Üst Alt