İnceleme Redmi Note 6 Pro 4/64 Cihazı Lineage 18.1 rom Pil Performansı

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Yanlışınız var hocam yazılım desteği bile bitmiş cihazın üretim bandında ne işi var :) sağda solda satılmayan stoklardan kalan cihazları satıyolardır. Bence vadesi doldu hocam güncel cihazları teknoloji mağazalarında bi bakın derim artık 120hz ekran daha gelişmiş kameralar hızlı şarj vs var. Geliştiriciler bişey yapmasa halimiz duman zaten miui ne yaparsan yap patlak veriyor İnternet sorunu bildirim sorunu instagramda mesaj yazamıyosun bazen altta değişik beyaz boşluk oluyor. HavocOS çok iyi çalışıyor mesajımı düzenledim hatta kernel kurmaya gerek yok bozuyor kararlılığı. Keşke yeni cihazlarda kayıt sıkıntısı olmasa xiaomi = aosp rom bence.
Yazılımcıyım dostum elbetteki takip ediyorum... Mevcut ekonomik koşullarda bir cihaza 3 asgari ücret saymak cesaret işi... Ben vermem. Bu cihaz da bana henüz dediğiniz sıkıntıların hiçbirini yaşatmadı çok şükür... Cihaz hala Hindistanda üretim bandında bu arada... Ankarada bir firma getiriyor Bir alış veriş sitesinde de satışı var... Güvenlik güncellemesi ve temel uygulamaları 2024 Nisanına kadar güncelleme almaya devam edecek. Android sürümü zaten google politikası gereği iki yükseltmme ile sınırlıydı... Düşük gelirliler hedef kitlesi olduğu için bu cihaz ile redmi note 8in üretimi bir süre daha devam edecek.

emirtuk3r16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
11
Yanlışınız var hocam yazılım desteği bile bitmiş cihazın üretim bandında ne işi var :) sağda solda satılmayan stoklardan kalan cihazları satıyolardır. Bence vadesi doldu hocam güncel cihazları teknoloji mağazalarında bi bakın derim artık 120hz ekran daha gelişmiş kameralar hızlı şarj vs var. Geliştiriciler bişey yapmasa halimiz duman zaten miui ne yaparsan yap patlak veriyor İnternet sorunu bildirim sorunu instagramda mesaj yazamıyosun bazen altta değişik beyaz boşluk oluyor. HavocOS çok iyi çalışıyor mesajımı düzenledim hatta kernel kurmaya gerek yok bozuyor kararlılığı. Keşke yeni cihazlarda kayıt sıkıntısı olmasa xiaomi = aosp rom bence.
hocam benim probleme yardım edermisiniz allah rızası için :((

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Hocam Benim Profilde Var Uzun Hikaye Yardımci Olabilirsen Sevinirim :)
sorununuz poco x3 nfc cihaz twrp flashladıktan sonra bootloop oldu açılmıyor dogru mu ? cihaz fastboota girip bekliyor mu peki ?

emirtuk3r16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
11
sorununuz poco x3 nfc cihaz twrp flashladıktan sonra bootloop oldu açılmıyor dogru mu ? cihaz fastboota girip bekliyor mu peki ?
hocam twrp menüsü gelmeden logo gelip gidiyor gelip gidiyor ve cihaza erişemiyorum ben web tasarımcısıyım onca adam 2 gündür ulaşamıyor ondan 20 saattir açmaya çalışıyorum

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam twrp menüsü gelmeden logo gelip gidiyor gelip gidiyor ve cihaza erişemiyorum ben web tasarımcısıyım onca adam 2 gündür ulaşamıyor ondan 20 saattir açmaya çalışıyorum
özelden yazın hocam online olarak yardımcı olmaya çalısayım

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
özelden yazıyorum

erencifci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci (Grafiker)
Konular
2
O zaman bu külüstürü hala kullananlar için bende güzel bi tavsiye öneri bırakayım. HavocOS 4.19 yani son sürümü indirip temiz kurulum yapın birde 69hz ekran overclock kurun çiçek gibi çalışıyor cihaz çok soft akıcı performanslı ayrıca romda stock kamera var ve rom özellikleride güzel playstore sertifikalıdir hazır olarak son olarak Android 12 ve port romlardan uzak durun değerli vaktinizi benim gibi harcamayın :)
Hocam romu şimdi kurdum fakat stiller kısmında hep aynı renkler var bunun bir çözümü var mı acaba ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yazılımcıyım dostum elbetteki takip ediyorum... Mevcut ekonomik koşullarda bir cihaza 3 asgari ücret saymak cesaret işi... Ben vermem. Bu cihaz da bana henüz dediğiniz sıkıntıların hiçbirini yaşatmadı çok şükür... Cihaz hala Hindistanda üretim bandında bu arada... Ankarada bir firma getiriyor Bir alış veriş sitesinde de satışı var... Güvenlik güncellemesi ve temel uygulamaları 2024 Nisanına kadar güncelleme almaya devam edecek. Android sürümü zaten google politikası gereği iki yükseltmme ile sınırlıydı... Düşük gelirliler hedef kitlesi olduğu için bu cihaz ile redmi note 8in üretimi bir süre daha devam edecek.
Merhaba. Bu cihazı halen aktif olarak kullanıyor musunuz ? Eğer kullanıyorsanız hangi rom yüklü cihazda ?

Üst Alt