İnceleme Redmi Note 4 PixelExperience Rom Deneyimi

• Konbuyu başlatan PyhX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 125
  • Görüntüleme 12K

Tugay33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Redmi note 7 global versiyon

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Redmi note 7 global versiyon
Miui'nin sitesindeki versiyon sizdekinden daha yüksek.

Sizin kullandığınız versiyon 10.2.7.0 iken güncel versiyon 10.3.5.0.
İndirmek için :
Az önceki attığınız screenshottaki kısımda
Güncelleme Paketi Seçin kısmından verdiğim linkteki dosyayı indirin ve dosyayı seçin (download klasöründe olacaktır)

Tugay33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Tesekkür ederim yanlız bu attığınız güncelleme otomatik güncelleme sihirbazına neden gelmedi

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Tesekkür ederim yanlız bu attığınız güncelleme otomatik güncelleme sihirbazına neden gelmedi
Hiçbir fikrim yok, bazen güncellemeler otaya düşmeyebiliyor. Bu sizin için sorun oluşturmayacaktır, güncellemeler sizi bu kadar endişelendirmesin :)

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
PyhX hocam attığınız linkteki masik p android 9 sürümü mü? Benim kullandığım masikte 8.1.0 sürüm var da.

Tugay33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Belki haklısınız ama cihazın stabil performansı açısından önemli olduğunu dusunuyorum

fragmagedon

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ASD
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Masik P henüz redmi note 4 için çıkmış değil, benimki de 8.1.0

Ben de Masik 8.1.0 kullanıyorum ancak geçtiğimiz ay çıkan son sürüm Masik P olarak geçmiyor mu?
Resmi sitelerindeki linklerinde de Masik P olarak isimlendirmişler.
Ayrıca bağlantıda Masik 4.1 Pie sürümü de mevcut fakat, sanırım resmi değil kişisel bir çalışma. Ve hataları bulunuyor.
Umarım bir süre daha güncelleme verirler 4X için ve birkaç küçük hatayı da düzeltirler. Zira ben çok memnun kaldım Masik Romdan.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
GSI Port Rom olan Miui10 romların hepsinde gcam çalışıyor yeter ki port rom olsun. Rica ederim.

En son paketi indir dediğinizde cihazınızda bulunan şuanki romu indirir, garantinizi etkilemez. Gerekli değil.
Paket seçme ise Miui websitesinden indirdiğiniz stock romları kurmaya yarar, bu kısımdan beta sürüme veya stabil sürüme geçiş yapabilirsiniz, garantiyi etkilemez(Delta ise)
Güncelleme ayarları, güncelleme ile alakalı ayarların bulunduğu kısım. Bu kısımdan güncellemelerin wifi/mobil veri ile indirip indirilmemesi gibi şeyleri ayarlayabilirsiniz garantiyi etkilemez.
Kurtarma modunda yeniden başlat ise telefonunuzu recovery moda alır, gelişmiş kullanıcılar içindir. Cihaza rom vs kurarken gereklidir. Bilginiz yoksa bu kısımı ellemeyin, elleseniz de sorun çıkacağını düşünmüyorum. Garantiyi etkilemez.
Yenilikler ise cihazınıza kurduğunuz en son romda nelerin değiştiğini görmenizi sağlar.
Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi geceler.

Önerebileceğin gcam çalışan farklı bi miui tabanlı rom var mı? Bu romda uygulama geçişlerinde arada takılıyor, yada oreo üzerinde kullandığın stabil bi gcam sürümü de olabilir?

Üst Alt