İnceleme Redmi Note 4 PixelExperience Rom Deneyimi

• Konbuyu başlatan PyhX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 125
  • Görüntüleme 12K

cografik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi4 lte
Konular
0
Android 10 versiyonlu iki sürümüde denedim ikisinde de kamera uygulaması çalışmadı bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Kamera başlatılıyor ama ekran kapkara başka uygulamalarda yükledim o kamera uygulamaları da çalışmadı malesef.

xcosby

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Kamu çalışanı
Konular
10
Hocam bir de şu rom,u inceleyebilir misiniz ? Ben gapps versiyonunu günlük kullanıyorum son derece akıcı ve stabil buldum.görüşleriniz faydalı olur.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam bir de şu rom,u inceleyebilir misiniz ? Ben gapps versiyonunu günlük kullanıyorum son derece akıcı ve stabil buldum.görüşleriniz faydalı olur.

PixyOS güzeldir, çok akıcı.

cografik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi4 lte
Konular
0
Birkaç gündür
lineage
mokee
pixel exp..
arrow
havoc vb..
romları kurdum uzun süre kullanmadım diye çok fazla kullanıcı deneyimim olmadı ama bazıları daha akıcı gibi geldi sonunda yine pixel kurdum kamera çalıştı açıkçası yoruldum bu romda bir süre devam edeceğim.

storm3358

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Romun pie (plus) sürümü hatasız ve batarya ömrü olarak harika. Miuiden sıkılanlar için tavsiye ederim

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Romun pie (plus) sürümü hatasız ve batarya ömrü olarak harika. Miuiden sıkılanlar için tavsiye ederim
merhaba twrp den normal romu kurar gibi kurdum ama hata verdi eroor 7 cihazım mi9 se acaba ekstra başka birşeymi gerekli kurulumu yaparken

doomtrap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
3
merhaba twrp den normal romu kurar gibi kurdum ama hata verdi eroor 7 cihazım mi9 se acaba ekstra başka birşeymi gerekli kurulumu yaparken

Bu konudaki rom Redmi Note 4x için. Mi9 se için indirmeniz gerek

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Arkadaşlar kapalı ekran always display için modül atabiliyormuyuz bu rom?

Hasanozsarac

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
4
Gcam'ın çalışmaması, aylardır güncelleme almaması,stock kameraya bir türlü portre modunun getirilmemesi gibi hatalar nedeniyle bu roma geçtim.

Sizlere deneyimlerimi paylaşmak isterim, özellikle halilgurbuz hocam için

Öncelikle nasıl kurulduğunu anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum, twrp üzerinden wipe işlemlerini yapıp install kısmından romu yüklüyor ardından tekrardan wipe kısmından format data yapıyorsunuz.

öncelikle aosp tabanlı bir rom ve kolayca gcam kurabiliyorsunuz. Kamera Wifi Bluetooth vs hepsi çalışıyor burada aklınızda soru kalmasın.

Telefon hızlı googlenin gereksiz uygulamaları çok yok,ram kullanımını yapmamışlar veya ben bulamadım. şarj konusunda nasıldır bilmiyorum ama romu yükledikten sonra 95e kadar şarj edip 60a kadar kullandım pil sonuçlarından pek birşey anlamadığım için aşağıya bırakıyorum siz yorum yapın
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kran parlaklığı ayarlama konusunda miui daha iyi gibi geldi bana istediğim parlaklığı ayarlarken zorlanıyorum pek parlak olmuyor ekran bana göre.

bildirimlerde hiçbir sıkıntı yok, parmak izi okuması miui'ya eşit gibi ancak kilit ekranı açılışta animasyon olduğu için bana yavaş gibi geldi. Kilit ekrani tasarımı miui'ya göre bence kötü,tabii bunu aosp tabanlı rom sevmeyen biri olarak söylüyorum.

yüz tanıma güzel çalışıyor ancak başka biri telefondan resminizi göstererek telefonunuzu açabiliyor bu yüzden pek güvenli değil.

Oyun performansı için pubgyi denedim ve miui'ya göre yüksek ayarlarda(hd) fps biraz daha yüksek geldi bana göre.

Daha fazla yorum yapamayacağım galiba yükleyip kendiniz denemeniz sizi daha çok memnun edecektir

romdan bazı görüntüler.
Hocam şu detayi tam anlayamadım? wipe işlemlerinden sonra kurulum sonrası yeniden neden format data yapıyoruz ? Bu işlem hafızayı komple silme degolmi ki romda gitmiyor mu benmi yanlış biliyorum?

Üst Alt