İnceleme Redmi Note 4 PixelExperience Rom Deneyimi

• Konbuyu başlatan PyhX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 125
  • Görüntüleme 12K

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Önerebileceğin gcam çalışan farklı bi miui tabanlı rom var mı? Bu romda uygulama geçişlerinde arada takılıyor, yada oreo üzerinde kullandığın stabil bi gcam sürümü de olabilir?
Birsürü GSI Port Rom mevcut ama stabillik konusunda pek masik rom kadar iyi değiller bana göre. Masik Romun diğer sürümlerini deneyin.
Gcam Stabil çalışıyor mu o konu üzerinde pek bilgim yok gcamı siz daha iyi bilirsiniz.
Aşağıya bıraktığım adam redmi note 4 için miui tabanlı romları deniyor oradan fikir sahibi olabilirsiniz.
Gcam konusunda sizin kadar bilgim yok ama kullandığım gcam sürümünü twrpden install edin bi de siz bakın.

Bahsettiğim kanal:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Birsürü GSI Port Rom mevcut ama stabillik konusunda pek masik rom kadar iyi değiller bana göre. Masik Romun diğer sürümlerini deneyin.
Gcam Stabil çalışıyor mu o konu üzerinde pek bilgim yok gcamı siz daha iyi bilirsiniz.
Aşağıya bıraktığım adam redmi note 4 için miui tabanlı romları deniyor oradan fikir sahibi olabilirsiniz.
Gcam konusunda sizin kadar bilgim yok ama kullandığım gcam sürümünü twrpden install edin bi de siz bakın.

Bahsettiğim kanal:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Miui tabanlı romları eu dışında hiç denemedim o yüzden bilgim yok :) Aospları yaladık yuttum artık bıkkınlık geldi birazda miui tabanlı romlara sararım sonra note 4x maceramı sonlandırırım artık yeter yani :) twrpden kurduğum bu gcam i geri kaldırabilecek miyim?

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Miui tabanlı romları eu dışında hiç denemedim o yüzden bilgim yok :) Aospları yaladık yuttum artık bıkkınlık geldi birazda miui tabanlı romlara sararım sonra note 4x maceramı sonlandırırım artık yeter yani :) twrpden kurduğum bu gcam i geri kaldırabilecek miyim?
gcam geri kalkmıyor ancak root varsa kolayca kaldırabilirsiniz. Apk linki de var ama magiskte paket ayrıştırma sorunu oluyor yüklenmiyor bu gcam sürümü. Bu yüzden twrp linki verdim.
Ben 2018in başında aldım, telefon her yönünden çok güzel ama yenileri gördükçe keşke daha iyisini alsaydım diyorum. :)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
gcam geri kalkmıyor ancak root varsa kolayca kaldırabilirsiniz. Apk linki de var ama magiskte paket ayrıştırma sorunu oluyor yüklenmiyor bu gcam sürümü. Bu yüzden twrp linki verdim.
Ben 2018in başında aldım, telefon her yönünden çok güzel ama yenileri gördükçe keşke daha iyisini alsaydım diyorum. :)

Benim 2.5 sene oldu tam, artık amel defteri kapanıyo yavaş yavaş :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu twrp gcam sürümü night sight ta kapanıyor hocam ya bu bana ilk attığın masik linkinde masik p mido yazıyodu masik 4.2 ile aynı mı ikisi de

Son düzenleme:

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
merhabalar bu romu kurdugumda ımeı ucası sım kartın gorulmemesı gıbı sorunlarla karsılasabılır mıyım urduk yere strese sokmayayım kendımı (: bıde otomatık guncelleme alıyor mu bastan sona okudum yazılanları ama yınede ınsan oglu sormadan edemıyor: eksı bır yonu var mı

prodroandro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
76
merhabalar bu romu kurdugumda ımeı ucası sım kartın gorulmemesı gıbı sorunlarla karsılasabılır mıyım urduk yere strese sokmayayım kendımı (: bıde otomatık guncelleme alıyor mu bastan sona okudum yazılanları ama yınede ınsan oglu sormadan edemıyor: eksı bır yonu var mı
Cihazınızda twrp yüklü ise ota güncelleme almaktadır. İmei uçma söz konusu değil fakat recovery'den efs backup almanızda yarar var. Eksi yönü çift ekran yok bulamadım plus sürümü olmasına rağmen büyük ihtimalle android 10 geleceği için bazı özellikleri daha doğru çalışabilmesi açısından kaldırmışlar.

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Cihazınızda twrp yüklü ise ota güncelleme almaktadır. İmei uçma söz konusu değil fakat recovery'den efs backup almanızda yarar var. Eksi yönü çift ekran yok bulamadım plus sürümü olmasına rağmen büyük ihtimalle android 10 geleceği için bazı özellikleri daha doğru çalışabilmesi açısından kaldırmışlar.
Zorda olsa yükledim hocam. Şuan cihazda twrp yüklü. Güncellemeyi normal sistem güncellemesi den alıyor değil mi Efs Back-Up nedir hiç bilmiyorum biraz araştırma yapayım dizinde bilginiz varsa veya verebileceğiniz bir link mutlu olurum. Çift ekranı hemen hemen hiç kullanmadım benim için bir eksiklik olmaz baska önemli bir sıkıntısı yoksa kullanilir

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Buyurun hocam..

Rehber - TWRP Yedekle/Backup Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Zorda olsa yükledim hocam. Şuan cihazda twrp yüklü. Güncellemeyi normal sistem güncellemesi den alıyor değil mi Efs Back-Up nedir hiç bilmiyorum biraz araştırma yapayım dizinde bilginiz varsa veya verebileceğiniz bir link mutlu olurum. Çift ekranı hemen hemen hiç kullanmadım benim için bir eksiklik olmaz baska önemli bir sıkıntısı yoksa kullanilir

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
tesekkurler hocam. romu flashladıktan sonra recovery gıdıyor mu peki. recovery kurmak 4-5 saatımı aldı dun 32bıt bır pc kullanıyorumda baya sıkıntı yarattı dun tam kafam bulandı nasıl yaptıysam oluverdı :D tekrar ugrastırır mı

Hayır gitmiyor

Üst Alt