Yardım Redmi Note 13 Pro Plus fake rom hakkında.

Mountaineer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mountaineer
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 14.0.3(TNOMIXN)
Telefon Modeli
Note 13 Pro+
Bootloader Kilidi
Kapalı
Yurt dışı Redmi Note 13 Pro Plus telefon aldım güncelleme yapamıyorum içindeki romun fake rom olduğunu söylediler,bu romu kaldırıp global Türkçe rom yükleyim güncelleme alabilir miyim?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bootloader kilidi açabilirseniz yüklersiniz. Açamazsanız server'dan ücretli açılır. Tabi maliyeti yüksek.

Oyla:

Mountaineer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mountaineer
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
1
bootloader kilidi açabilirseniz yüklersiniz. Açamazsanız server'dan ücretli açılır. Tabi maliyeti yüksek.
Bootloader kilidini açamıyorum,açmak istediğimde sonra tekrar deneyiniz gibi yabancı dilde uyarı veriyor,Ben şimdi mi updateden Türkçe rom u indirip recovery modda yükleme yapsam yüklenmez mi?

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Bootloader kilidini açamıyorum,açmak istediğimde sonra tekrar deneyiniz gibi yabancı dilde uyarı veriyor,Ben şimdi mi updateden Türkçe rom u indirip recovery modda yükleme yapsam yüklenmez mi?
Böyle bir şansınız yok maalesef hadi oldu diyelim olma ihtimali yüzde 0 da cihaz çin modeli ise kilit açık olmadığı için çin romu hariç diğer romlar da brick olur açılmaz döngüye girer :)

Oyla:

Mountaineer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mountaineer
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
1
Pekala ne yapabiliriz bu cihaza?Kilit açmayı deniyorum olmuyor,recovery modda rom deniyorum olmuyor.

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Pekala ne yapabiliriz bu cihaza?Kilit açmayı deniyorum olmuyor,recovery modda rom deniyorum olmuyor.
Telefon tamircisine götürüp yetkili hesap ile rom attıracaksınız tabi ücret karşılığında veya H.kadioglu hocam uzaktan hallediyor özelden mesaj atıp fiyat isteyebilir veya yaptırabilirsiniz.

Oyla:

fcosgun57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Konular
0
Merhaba, nasıl yapacağımızı detaylı bir şekilde adım adım anlatabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Mi phone assistant son sürümünü indirip kurun cep telefonu modelinize uygun olan adb&fastboot driverlarını kurun telefonu kapatın ses açma ve kapama tuşuna basılı tutarak açın titrediğinde power tuşunu bırakın mi recovery modu gelecek ordan ses kısma tuşuyla mi phone assistant (mi pc suite) üstüne gelin power tuşuna 1 kez bastığınızda mi phone assistant (mi pc suite) modu açılacak bilgisayara kurmuş olduğunuz mi phone assistant uygulamasını açın ve orjinal usb kablosu ile pc ye bağlayın telefonu görecek resimdeki ekrandan flash işaretini seçtiğinizde bu ekran gelecek üstteki mavi buton sunucu üzerinden indirip güncelleme altta ki mavi buton indirmiş olduğunuz recovery stock romunu seçip flashlama. Önerim önceden indirmiş olduğunuz recovery stock romunu bilgisayardan seçip flashlamanız. Sunucu üzerinden güncelleme bazen indirmede takılabiliyor. İşlem yarım saat 40 dk kadar sürüyor güncelleme bittikten sonra fake romdan çıkmış oluyor telefon artık ota üzerinden güncelleme alabiliyor telefon altını çiziyorum BOOTLOADER kilidini açmanıza gerek yok telefon sıfırlanıyor bootloader açtığınızda.

Oyla:

yilmaz123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mı max
Konular
0
Mi phone assistant son sürümünü indirip kurun cep telefonu modelinize uygun olan adb&fastboot driverlarını kurun telefonu kapatın ses açma ve kapama tuşuna basılı tutarak açın titrediğinde power tuşunu bırakın mi recovery modu gelecek ordan ses kısma tuşuyla mi phone assistant (mi pc suite) üstüne gelin power tuşuna 1 kez bastığınızda mi phone assistant (mi pc suite) modu açılacak bilgisayara kurmuş olduğunuz mi phone assistant uygulamasını açın ve orjinal usb kablosu ile pc ye bağlayın telefonu görecek resimdeki ekrandan flash işaretini seçtiğinizde bu ekran gelecek üstteki mavi buton sunucu üzerinden indirip güncelleme altta ki mavi buton indirmiş olduğunuz recovery stock romunu seçip flashlama. Önerim önceden indirmiş olduğunuz recovery stock romunu bilgisayardan seçip flashlamanız. Sunucu üzerinden güncelleme bazen indirmede takılabiliyor. İşlem yarım saat 40 dk kadar sürüyor güncelleme bittikten sonra fake romdan çıkmış oluyor telefon artık ota üzerinden güncelleme alabiliyor telefon altını çiziyorum BOOTLOADER kilidini açmanıza gerek yok telefon sıfırlanıyor bootloader açtığınızda.
Teşekkürler. Bu yöntemle istediğimiz romu yükleyebiliyor muyuz? Doğrudan global hyperos yükleyebilir miyiz yoksa program telefon global olmadığı için otomatik olarak çin romunu mu indiriyor?

Oyla:
Üst Alt