Yardım Redmi Note 13 Pro Plus fake ROM hakkında

Mountaineer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mountaineer
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 14.0.3(TNOMIXN)
Telefon Modeli
Note 13 Pro+
Bootloader Kilidi
Kapalı
Yurt dışı Redmi Note 13 Pro Plus telefon aldım güncelleme yapamıyorum içindeki romun fake rom olduğunu söylediler,bu romu kaldırıp global Türkçe rom yükleyim güncelleme alabilir miyim?

Thekin1606

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mami
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
0
Mi phone assistant son sürümünü indirip kurun cep telefonu modelinize uygun olan adb&fastboot driverlarını kurun telefonu kapatın ses açma ve kapama tuşuna basılı tutarak açın titrediğinde power tuşunu bırakın mi recovery modu gelecek ordan ses kısma tuşuyla mi phone assistant (mi pc suite) üstüne gelin power tuşuna 1 kez bastığınızda mi phone assistant (mi pc suite) modu açılacak bilgisayara kurmuş olduğunuz mi phone assistant uygulamasını açın ve orjinal usb kablosu ile pc ye bağlayın telefonu görecek resimdeki ekrandan flash işaretini seçtiğinizde bu ekran gelecek üstteki mavi buton sunucu üzerinden indirip güncelleme altta ki mavi buton indirmiş olduğunuz recovery stock romunu seçip flashlama. Önerim önceden indirmiş olduğunuz recovery stock romunu bilgisayardan seçip flashlamanız. Sunucu üzerinden güncelleme bazen indirmede takılabiliyor. İşlem yarım saat 40 dk kadar sürüyor güncelleme bittikten sonra fake romdan çıkmış oluyor telefon artık ota üzerinden güncelleme alabiliyor telefon altını çiziyorum BOOTLOADER kilidini açmanıza gerek yok telefon sıfırlanıyor bootloader açtığınızda.
Merhaba, redmi note 13 pro plus telefonum global fake miui 14 sürümünde, bu yöntemi yaparken orijinal global hyperos indirsek oluyor mu yoksa yine miui 14'ün fake olmayan sürümünü mü indirmemiz gerekiyor. Bir de son olarak diğer entrylerinizde gördüm, benim telefonumun arkasındaki etikette kodu C ile bitiyor yani çin cihazı ama içindeki rom da global fake rom, ayarlar sertifikalar kısmında CE logosu var. Bu durumda ben global rom mu flashlamalıyım yoksa çin/hindistan romu mu?

Oyla:

Metin95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
note12 pro 5g
Konular
1
Merhaba herkese redmi note 13 pro plus çin cihazıma nasıl fake romdan güncelleme alan Roma geçirebilirim. Global rom olması şart değil hindistan romda olabilir

Oyla:

italyanSoda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
black shark 2
Meslek
moto kurye
Konular
4
Merhaba herkese redmi note 13 pro plus çin cihazıma nasıl fake romdan güncelleme alan Roma geçirebilirim. Global rom olması şart değil hindistan romda olabilir
bl kilidi açılmıyor fake romlarda. yetkili hesap ile açılması gerekli, epey ücretli ama altarnatif olarak,

direnç + global rom + güncelleme ve sıfırlama sorunsuz. bu işlemi yaptırabilirsiniz daha ucuz olur :)

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Konumunuz izmir gözüküyor. izmir ödemişte bayimiz var. getirirseniz/gönderirseniz global romda çift sim kayıtlı güncelleme sıfırlama sorunsuz teslim ederiz.

Oyla:

hakkitrb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakkı
Cihazım
mi 6
Konular
2
Bende yeni aldım bu cihazı üzerindeki rom anladığım kadarı ile Hindistan rom ama yeniliklere tıklayınca hata veriyor. Güvenlik yaması çok eski nasıl güncelleme yapabilirim bilginiz varmı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Metin95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
note12 pro 5g
Konular
1
Konumunuz izmir gözüküyor. izmir ödemişte bayimiz var. getirirseniz/gönderirseniz global romda çift sim kayıtlı güncelleme sıfırlama sorunsuz teslim ederiz.
Fiyatlarınız ne kadar hocam Ödemişe yakınım

Oyla:
Üst Alt