Yardım Redmi Note 13 Pro 5G Çin cihazının kilidi açılmıyor.

umutsnll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
13 pro plus
Konular
0
hocam firmanın bu konudaki politikası değişti. Mesela geçmişten bir örnek vermek isterim; MTK işlemcili cihazlarda 'kapanması neredeyse imkansız' dedikleri bootloader unlock açığı bile kapatıldı. 12 pro sonrasında açılamıyor. Tabi bu durumlar 3. Şahıslara rant kapısına dönüşüyor. Server üzeri unlock için fiyat vermeye çekiniyorum hesap bizdeymiş ve fiyatı biz belirliyormuşuz gibi sürekli tepki almaktayım.
Hocam fiyat nedir ? Bende bootloader kilidi açamıyorum

muratsglm93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
not 13 pro+
Konular
0
Not 13 pro plus 5G var fake rom var açma ücreti ne kadar

Ali1596

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Kapak açmayada gerek yok ki ben size fastboot dan edl ye alıp yetkili hesap ile istediğiniz romu yükleyim ama açılmayacak recovery ekranında kalacak. Profilimde paylaştım fake rom nedir neden yüklenir açıklaması yazıyor
Hocam direkt çin kurup cihazı sisteme ekleyebilirmiyiz telefonda direnç var ayrıca mi communityde bootlader açma izinim var fakat arkadaşlarında dediği gibi ayarlarda cihaz ekleme işlemi gerçeklesmiyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam direkt çin kurup cihazı sisteme ekleyebilirmiyiz telefonda direnç var ayrıca mi communityde bootlader açma izinim var fakat arkadaşlarında dediği gibi ayarlarda cihaz ekleme işlemi gerçeklesmiyor
Olmuyor denendi o yöntemler. Hatta çin romu yüklendikten sonra bir daha server da kilit açamıyor. 2 3 defa karşılaştık.

Ali1596

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Olmuyor denendi o yöntemler. Hatta çin romu yüklendikten sonra bir daha server da kilit açamıyor. 2 3 defa karşılaştık.
Hocam bu cihazlar snapdragon be keşke chimera felan destek verseydi açardık peki downgrade ile MIUI sürüme geçerek açabilirmiyiz bilginiz varmı olmuyorsada sizden server unlock için işlem ücret bilgisi almak isterim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam bu cihazlar snapdragon be keşke chimera felan destek verseydi açardık peki downgrade ile MIUI sürüme geçerek açabilirmiyiz bilginiz varmı olmuyorsada sizden server unlock için işlem ücret bilgisi almak isterim
serverdan açılıyor ücret yüksek. yaptırmak isterseniz özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Üst Alt