HyperOS Redmi Note 12 Pro/Plus (ruby) HyperOS

yego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Redminote12pro
Konular
2
miflash kullanmadım, XioamiMİtoolv2 kullanarak rom atmay çalıştım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fastboot moduna girebildim, şuan Miflash uygulamasından neleri yapmam gerekir, bu programı bilmiyorum?
hocam rom dosyasını seçin sağ altta 3 seçenek bar onlardan Clean all var onu seçin sonra da flashlamayı yapasınız. Aman ha clean all and lock BASMAYIN cihaz brick olur

leonarda001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
RedmiNote12Pro+
Konular
7
Telefonun arkasındaki etiket duruyorsa orada Model numarası yazar. Model numarası I harfi ile bitiyorsa hindistan cihazıdır NFC olmaz diye biliyorum. Mesela annemin telefonunda arkasında C ile bitiyordu ama ayarlarda model numarası I ile bitiyordu o yüzden NFC yoktu. EEA ROM attım NFC özelliği geldi.

panorama_ömer16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Lenovo K3
Konular
6
Hocam ilk yaptığınızda flash demeden önce sağ alttaki Clean all tuşuna bastınız mı yoksa Clean all lock seçeneğinde mi duruyordu?
Mitoolv2 programında o seçenekleri görmedim, programa rom dosyasını gösterip otomatik fasboot moduna alarak yüklemeye çalıştı ve yükleme esnasında hata aldım. Miflash uygulaması da rom dosyasını hiçbir şekilde görmüyor

hocam rom dosyasını seçin sağ altta 3 seçenek bar onlardan Clean all var onu seçin sonra da flashlamayı yapasınız. Aman ha clean all and lock BASMAYIN cihaz brick olur
program rom dosyasını görse yapacam ama görmüyor

yego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Redminote12pro
Konular
2
Mitoolv2 programında o seçenekleri görmedim, programa rom dosyasını gösterip otomatik fasboot moduna alarak yüklemeye çalıştı ve yükleme esnasında hata aldım. Miflash uygulaması da rom dosyasını hiçbir şekilde görmüyor

program rom dosyasını görse yapacam ama görmüyor
manuel olarak kendiniz seçiceksiniz hocam

panorama_ömer16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Lenovo K3
Konular
6
aynen hocam mi flashın sürümü de önemli ama bazı sürümlerde hatalar veriyor hangi sürüm kullanıyorsunuz şuanda
2022.5.7.0. flash esnasında error verdi. ''error not catch checkpoint (&fastboot- s. lock) flash is not done'' diye bir hata. Ama telefon Hyperos logosu ile açıldı. This device is locked ekranı çıktı

yego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Redminote12pro
Konular
2
2022.5.7.0. flash esnasında error verdi. ''error not catch checkpoint (&fastboot- s. lock) flash is not done'' diye bir hata
bilmiyorum hocam, 20180528 olan sürümü kullandım mi flashın hocam en hatasız sürüm galiba

Üst Alt