HyperOS Redmi Note 12 Pro/Plus (ruby) HyperOS

leonarda001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
RedmiNote12Pro+
Konular
7
hocam hallettiniz mi
Evet hocam dün akşam yazdıktan sonra yaptım oldu, şuan kullanıyorum. Ben biraz inceledim, başta takılıyordu felan ama daha yeni kuruldu ondandır felan dedim herşey güncellendi kuruldu felan normal kullanmaya başladım. Takılma kasma felan MIUI 14'e göre bence daha az. Şarjı sanki biraz daha uzun süre gidiyor. Ben beğendim şahsen, beğenmeyenler de olmuş performansı düşen de olmuş ama bende öyle olmadı. Henüz herhangi bir oyun oynamadım, pek oyun oynayan biri değilim aslında.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada Mi Firm'den indirdim. EEA ROM

sametz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
note 12
Konular
0
bende note 12 5g olan model var, nfc özelliği çalışmıyor bu romu atsam nfc özelliği aktif olur mu acaba?

leonarda001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
RedmiNote12Pro+
Konular
7
bende note 12 5g olan model var, nfc özelliği çalışmıyor bu romu atsam nfc özelliği aktif olur mu acaba?
Hocam ayarlarda NFC var ama çalışmıyor mu yoksa ayarlarda felan hiç NFC görünmüyor mu?

Ben 12 Pro+ kullanıyorum, anneme de Pro 5g almıştık ama o zaman NFC var mı dikkat etmemiştim. Evde fark ettim ayarlara giriyorum NFC yok. Baktım arkasındaki etikette model C ile bitiyor ama telefonun ayarlarında model I ile bitiyordu. İçine Hindistan ROM'u atmışlar fake ROM olduğunu öğrendim. BL kilidini açtıktan sonra bilgisayardan Mi Flash ile EEA ROM attım.

Öyle yapınca NFC özelliği gelmişti. İnternette okuduğumda göre Hindistan'da NFC yasakmış galiba o yüzden Hindistan için olan ROM'larda NFC yok diye biliyorum.

sametz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
note 12
Konular
0
Hocam ayarlarda NFC var ama çalışmıyor mu yoksa ayarlarda felan hiç NFC görünmüyor mu?

Ben 12 Pro+ kullanıyorum, anneme de Pro 5g almıştık ama o zaman NFC var mı dikkat etmemiştim. Evde fark ettim ayarlara giriyorum NFC yok. Baktım arkasındaki etikette model C ile bitiyor ama telefonun ayarlarında model I ile bitiyordu. İçine Hindistan ROM'u atmışlar fake ROM olduğunu öğrendim. BL kilidini açtıktan sonra bilgisayardan Mi Flash ile EEA ROM attım.

Öyle yapınca NFC özelliği gelmişti. İnternette okuduğumda göre Hindistan'da NFC yasakmış galiba o yüzden Hindistan için olan ROM'larda NFC yok diye biliyorum.
hiç bir şekilde nfc özelliği yok telefonda hindistan romu var herhalde bunda da, konudaki romu yüklediğinizde nfc özelliği çalışıyor mu

kpmedya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa suph
Cihazım
Redmi note 12
Konular
0
Hocam hyperos hindistan modeli için rom yayınlandımi manuel olarak yükleme yapmak istesek

sametz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
note 12
Konular
0

rom attım şimdi telefona geldi nfc özelliği hocam

Üst Alt