HyperOS Redmi Note 12 Pro/Plus (ruby) HyperOS

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
Hindistan modellerinde NFC rom atsanizda çalışmaz diye biliyorum
Hocam eğer cihaz hindistan üretimiyse dediğiniz gibi donanım olarak NFC bulunmaz demekki arkadaşın ki ya global cihaz ya da çin cihazı

panorama_ömer16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Lenovo K3
Konular
6
selamlar, HyperOs EEA stabil fastboot romu, bootlaoader kilidi açık ve hiç IMEI atılmamış cihaza pc üzeründen yüklemek istiyorum, yüklemeyi engelleyecek durumlar var mıdır?

yego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Redminote12pro
Konular
2
fastboot modundayken hata verdi, cihazda sürekli mi logosu çıkıp kapanıyor, ve cihaz normal olarak açılmıyor, nasıl düzeltebilirim? recovery ve fastboot moduna girmiyor
clean all işaretlediniz mi? mi flashda

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
fastboot modundayken hata verdi, cihazda sürekli mi logosu çıkıp kapanıyor, ve cihaz normal olarak açılmıyor, nasıl düzeltebilirim? recovery ve fastboot moduna girmiyor
Hocam sürücüler tam inmiş mi ona baktınız mı bide cihazı clean all lock yaptıysanız geçmiş olsun siz hiç bişi yapamazsınız yetkili servis gerekli

panorama_ömer16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Lenovo K3
Konular
6
Hocam sürücüler tam inmiş mi ona baktınız mı bide cihazı clean all lock yaptıysanız geçmiş olsun siz hiç bişi yapamazsınız yetkili servis gerekli
miflash kullanmadım, XioamiMİtoolv2 kullanarak rom atmay çalıştım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fastboot moduna girebildim, şuan Miflash uygulamasından neleri yapmam gerekir, bu programı bilmiyorum?

Son düzenleme:

leonarda001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
RedmiNote12Pro+
Konular
7
miflash kullanmadım, XioamiMİtoolv2 kullanarak rom atmay çalıştım

fastboot moduna girebildim, şuan Miflash uygulamasından neleri yapmam gerekir, bu programı bilmiyorum?
Hocam ilk yaptığınızda flash demeden önce sağ alttaki Clean all tuşuna bastınız mı yoksa Clean all lock seçeneğinde mi duruyordu?

kpmedya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa suph
Cihazım
Redmi note 12
Konular
0
Hocam eğer cihaz hindistan üretimiyse dediğiniz gibi donanım olarak NFC bulunmaz demekki arkadaşın ki ya global cihaz ya da çin cihazı
Walla bendeki cihaz Modelde hindistan yazıyor ama onu tam olarak nerden bakabilirim

Walla bendeki cihaz Modelde hindistan yazıyor ama onu tam olarak nerden ba
Walla bendeki cihaz Modelde hindistan yazıyor ama onu tam olarak nerden bakabilirim
En azından dediğiniz gibi ise TLF üzerinden MIUI sürümünü indiadan endenozya romuna ceviriyim

Üst Alt