HyperOS Redmi Note 12 Pro/Plus (ruby) HyperOS

panorama_ömer16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Lenovo K3
Konular
6
hatayı aratın hocam daha önce karşılaşan vardır elbet olmadı üstteki dediğim sürümü kurar denersiniz
telefon açıldı çalışıyor ama ben yine de ayarlardan sıfırlama yapsam tam sıfırlama yapılır mı?

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Hocam merhaba hyperos global romu mi flash tool üzerinden yükleme adımlarını anlatabilir misiniz

14 ekimden bu yana yuklemediniz mi hiç wasntme~~
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Videoyu izleyin adım adım uygulayın

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

mhmmd_emn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
14
2022.5.7.0. flash esnasında error verdi. ''error not catch checkpoint (&fastboot- s. lock) flash is not done'' diye bir hata. Ama telefon Hyperos logosu ile açıldı. This device is locked ekranı çıktı
Hocam bu hata clean all seçtiğinizden dolayı bl kilidinin kapanmadığını belirtiyor yani korkulacak birşey yok 😊
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Walla bendeki cihaz Modelde hindistan yazıyor ama onu tam olarak nerden bakabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Walla bendeki cihaz Modelde hindistan yazıyor ama onu tam olarak nerden ba

En azından dediğiniz gibi ise TLF üzerinden MIUI sürümünü indiadan endenozya romuna ceviriyim
Hocam ayarlardaki model numarası yüklediğiz roma göre değişir atıyorum çin romu yüklediğinizde model sonu c ile biter global, endonezya vb. Romlarda g hindistan romlarda I ile biter yani değişir. Model numarası öğrenmek istersek telefonun arkasında bir etiket olur üstünde imeiler yazar orada model numarası var o model numarasının sonuna bakarak anlayabilirsiniz yada telefona imei işlemi yapılmadıysa orjinal fabrika çıkışı imeileri varsa e devletten sorgulatınca orada da model numarası çıkar ona bakarakta anlayabilirsiniz

Son düzenleme:
Üst Alt