Yardım Redmi note 12 Pro 5G MIUI güncelleme gelmiyor mu?

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba yakın zamanda Redmi note 12 Pro 5G aldım cihaz MIUI 14.0.3.1 olarak geldi (yurt dışı cihaz direnç kayıtlı) ama shortslarda global versiyonların 14.0.6.x olarak kutudan çıktığını görüyorum.
1: Cihaz global mı (ben model numarasından falan anlamıyorum pek)
2: Güncelleme olarak 14.0.6.x ve android 13 gelir mi ?
3: şu an baktığımda güncelleme yok görünüyor nedendir bu
Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-20-11-27-47-105_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-07-20-11-27-47-105_com.android.settings.jpg
    238,8 KB · Görüntüleme: 145
  • IMG_20230720_112533.jpg
    IMG_20230720_112533.jpg
    166,6 KB · Görüntüleme: 140

leonarda001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
RedmiNote12Pro+
Konular
7
O linkte hem android 12 hem 13 var. Android version sütunundan görebilirsin. Hepsinin görülebilmesi için .Download linkinde android 13 olanınkini verdim.
Hocam peki hangi sürümü indirmeyi önerirsiniz?

Oyla:

Muski

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
RN 12 Pro 4G/5G
Konular
5
İşe yaradığına sevindim, ben zaten belirttim kilit açtıktan sorna yaptım işlemleri, kilit kapalı olan cihazda zaten rom yüklemez sanırım hata verir, kilit açtıktan sonra yanlışlıkla clean all seçmeyi unutup rom yükleyen arkadaşlar için faydalı bilgi olması açısından paylaştım, bakın sizdede aynı yöntemle çözülmüş. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada bende çok sevdim tayvan rom'u hiçbir sorun yaşamadım gayet akıcı ve herşey aktif, pil performansı yine çok iyi ve oyunlarda pek ısınmıyor, çok stabil bir rom olduğuna emin oldum, ben tayvan rom ile devam ediyorum herkese tavsiye ederim. 8+8 ram olayıda avantaj, bu arada bende tayvanca katakter çıkmadı hiç tamamen türkçe klavye ve herşey türkçe
Bende aynı deneyimdeyim. 13'ü tavsiye ederim.12'yi kurmadığım için deneyimim yok. Yönlendirmem ve kıyaslamam yanlış olur.

Oyla:

leonarda001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
RedmiNote12Pro+
Konular
7
Bende aynı deneyimdeyim. 13'ü tavsiye ederim.12'yi kurmadığım için deneyimim yok. Yönlendirmem ve kıyaslamam yanlış olur.
Tamam sağolun hocam. Sadece bir sorum daha olacaktı, hiç sistem güncellemesi geldi mi? Ben telefonu aldığım zaman güncelleme gelmemişti, başka bir sürüm kurmuştum yine güncelleme gelmedi.

Oyla:

Muski

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
RN 12 Pro 4G/5G
Konular
5
Gelmedi. Zannımca bundan sonra gelecek olan android 14 olacak. Zaten taiwan romuda fazla güncelleme alan bir rom değil. Eğer vaktiniz varsa şahsi tavsiyem imei attırmayın. Kasım aralık gibi bizim cihazlara android 14 gelir diye düşünüyorum.O güncellemeden sonra attırırsanız uzun süre güncelleme yapmadan gidersiniz. Tahiminim android 15 almaz bu cihazlar. Çünkü bildiğim kadarıyla 2 güncelleme veriyor xiaomi bu cihazlara. 12 ile geldiler.13 aldılar.14 ten sonra bitirirler.

Oyla:

leonarda001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
RedmiNote12Pro+
Konular
7
Gelmedi. Zannımca bundan sonra gelecek olan android 14 olacak. Zaten taiwan romuda fazla güncelleme alan bir rom değil. Eğer vaktiniz varsa şahsi tavsiyem imei attırmayın. Kasım aralık gibi bizim cihazlara android 14 gelir diye düşünüyorum.O güncellemeden sonra attırırsanız uzun süre güncelleme yapmadan gidersiniz. Tahiminim android 15 almaz bu cihazlar. Çünkü bildiğim kadarıyla 2 güncelleme veriyor xiaomi bu cihazlara. 12 ile geldiler.13 aldılar.14 ten sonra bitirirler.
Ben de öyle tahmin ediyordum hocam ama hiç güvenlik güncellemesi gelmediği için telefon ile alakalı olduğunu düşünmüştüm.

Oyla:

Metin95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
note12 pro 5g
Konular
1
herkese merhaba redmi note 12 pro 5g çin modeli aldım yeni içinde miui global 14.0.3.1(SMOMİXN) yazılımı yüklü imei işlemi yapılmadı telefonun arkasında ki kağıtta yazanla aynı imei ye sahip bl klidi açıp SMOMİXM yazılımı yükleyebilir miyim?
yükleyebiliyorsam da nasıl yapılacağını tarif edebilir misiniz

Oyla:

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
9
herkese merhaba redmi note 12 pro 5g çin modeli aldım yeni içinde miui global 14.0.3.1(SMOMİXN) yazılımı yüklü imei işlemi yapılmadı telefonun arkasında ki kağıtta yazanla aynı imei ye sahip bl klidi açıp SMOMİXM yazılımı yükleyebilir miyim?
yükleyebiliyorsam da nasıl yapılacağını tarif edebilir misiniz
Bootloader kilidini açıp Mi flash ile ya da recovery üzerinden yükleyebilirsiniz.

Oyla:

Metin95

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
note12 pro 5g
Konular
1
Oyla:

Minastirith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Hocam peki hangi sürümü indirmeyi önerirsiniz?

adilkahraman paylaştı bunu kurdum son derece memnunum, imei işlemi yapılmadıysa, telefonun arkasındaki kağıtta yazan imei ile aynı yani orjinal imeileri ise imei silinmez, hiçbir işlemde imei silinmez, içiniz rahat olsun, android 13 tayvan rom çok memnunum. note 12 pro 5g için çok stabil, sorunsuz,perfomanslı, batarya verimliliği iyi ve oyunlarda fazla ısınmıyor, artısı var eksiği yok, mi arama ve mesajlaşma, game turbo + 8+8 ram olayı herşey var.

Oyla:
Üst Alt