Soru Redmi Note 12 Pro 5g HyperOs

aristocemre33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
7.0 NRD90M
Cihazım
xiaomi
Konular
0
hocam kullandığınız rom fake rom güncelleme gelmiyor aynı sorun bende de var bl kilidini açıp mi flash ile romu yüklemen lazım
hyperos güncelleme yaptım ,imei silindi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam kullandığınız rom fake rom güncelleme gelmiyor aynı sorun bende de var bl kilidini açıp mi flash ile romu yüklemen lazım
hyperos romu attım imei gitti
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bl kilidini açın fastboot hyperos çıktı onu indirin isterseniz
hyperos yükledim imei silindi

Son düzenleme:

damattween

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omee
Cihazım
Redmi note 2
Konular
0
Hyperos yükleyen arkadaşlara sormak istediğim bir şey var. Benim için çok önemli. Arama çevirici Google değil de kendi araması mı normalde aramalar da açılınca otomatik ses kaydı alıyordu aynı mı

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Hyperos yükleyen arkadaşlara sormak istediğim bir şey var. Benim için çok önemli. Arama çevirici Google değil de kendi araması mı normalde aramalar da açılınca otomatik ses kaydı alıyordu aynı mı
Rom ile alakalı eu romda kendi global da Google

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3

Bu iki rom harici hepsinde Google arama ve mesajlaşma var...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu romda MIUI arama ve mesajlaşma uygulaması var...

prof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdal
Cihazım
22101316C
Konular
0
Hypersonic rom da sebeke sorunu var 2g ve 3 g Haricinde Baglantilar Kabul Etmiyor

barıskumral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Kumral
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
17
66k direnç ruby cihazda hyperOS guncellemesi ile imei siliniyor. Bu yüzden 82k direnç yapılması gerekiyor. 82k direnç ile sorunsuz işlem yapılmakta. Nvdata-ram yedegi alinmadiysa geçmiş olsun. Miui 14 surumune dön tekrar imei attir ve direnci 82k yaptır şuanlık 66k direnç ile hyperOS geçiş yok sadece ruby ve tapas iki cihazda sorun oluyor.

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
66k direnç ruby cihazda hyperOS guncellemesi ile imei siliniyor. Bu yüzden 82k direnç yapılması gerekiyor. 82k direnç ile sorunsuz işlem yapılmakta. Nvdata-ram yedegi alinmadiysa geçmiş olsun. Miui 14 surumune dön tekrar imei attir ve direnci 82k yaptır şuanlık 66k direnç ile hyperOS geçiş yok sadece ruby ve tapas iki cihazda sorun oluyor.
Hocam peki kullanıcıların 82 k direnç attırdığını nasıl öğrene bilirler tek çözüm yapan kişiye sormak mı

barıskumral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Kumral
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
17
Hocam peki kullanıcıların 82 k direnç attırdığını nasıl öğrene bilirler tek çözüm yapan kişiye sormak mı
Fake rom varsa önce miui 14 global rom atıp nfc çalışıp çalışmadığına bakacak 82k nfc çalışmaz

kpmedya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa suph
Cihazım
Redmi note 12
Konular
0
Merhaba konun disinda olacak ama bende redmi note 12 pro 5G hindistan modeli var IMEI ve direnç kaydı daha yapılmadı ama hyperos güncellemesi de almadım daha hyperos güncellemesi gelecekmi veya başka yollardan kendimmi yüklemem lazım tşk ederim veya alan oldumu hindistan modeline hyperos alan odumu

Üst Alt