Soru Redmi Note 12 Pro 5g HyperOs

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Merhaba konun disinda olacak ama bende redmi note 12 pro 5G hindistan modeli var IMEI ve direnç kaydı daha yapılmadı ama hyperos güncellemesi de almadım daha hyperos güncellemesi gelecekmi veya başka yollardan kendimmi yüklemem lazım tşk ederim veya alan oldumu hindistan modeline hyperos alan odumu
Reis ister bl kilidi aç kendin flash ile kur ister istersen india sürümüne gelmesini bekle

prof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdal
Cihazım
22101316C
Konular
0
Merhaba Hindistan modeline henüz hyperOs güncellemesi gelmedi Sizin cihazda muhtemel güncelleme almıyan ENG mühendislik room yüklü Yazılımsal IMEI kaydı yaparsaniz güncelleme ve sıfırlama yapamazsınız yapsanızda IMEI silinir Önce direnç ve IMEI sonra güncelleme yapabilirsiniz karar genede sizin.

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Arkadaşlar HyperOs da arama ve mesajlaşma uygulamaları Google nin mi xiaomi nin kendi uygulamalarımı acaba

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Arkadaşlar HyperOs da arama ve mesajlaşma uygulamaları Google nin mi xiaomi nin kendi uygulamalarımı acaba
Tayvan,Endonezya ve custom rom hariç hepsi google arama ve mesajlaşma uygulaması kullanıyor

kpmedya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa suph
Cihazım
Redmi note 12
Konular
0
Merhaba Hindistan modeline henüz hyperOs güncellemesi gelmedi Sizin cihazda muhtemel güncelleme almıyan ENG mühendislik room yüklü Yazılımsal IMEI kaydı yaparsaniz güncelleme ve sıfırlama yapamazsınız yapsanızda IMEI silinir Önce direnç ve IMEI sonra güncelleme yapabilirsiniz karar genede sizin.
Hocam daha IMEI ve direnç kaydı yapılmadı ve 8 ay kadar daha kullanım hakkım var güncelleme gelir ve yaparsam daha sonra direnç ve IMEI olmuyormu

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3

prof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdal
Cihazım
22101316C
Konular
0
Anladığım kadarıyla grlrn güncellemeleri alsanız da 8 ay sonra şuanki eng room yüklenip direnç IMEI repair olacak

Üst Alt