Soru Redmi Note 12 Pro 5g HyperOs

lezolas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lezgin
Cihazım
RedmiNote12Pro
Konular
1
Redmi Note 12 Pro 5g Çin romu var HyperOs. Birçok uygulamada, özellikle twitterda ekran donmaları ve uygulama çökmeleri yaşanıyor. Normal mi bu durum?

cihad zengin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihad
Cihazım
redminote12pro5
Konular
3
Redmi Note 12 Pro 5g Çin romu var HyperOs. Birçok uygulamada, özellikle twitterda ekran donmaları ve uygulama çökmeleri yaşanıyor. Normal mi bu durum?
Belki fikir verir diye söylüyorum hocam bu gün global hyperos kurulumu yaptım uygulamada hata vs henüz almadım ilk kurulumda 10 dk gibi bir süre hafif bir takılmalar vardı şuan yok kendine geldi cihaz çin sadece 1 saat kullanma fırsatım oldu bir fikrim yok isterseniz global sürüme gecebilirsiniz diye söyleyeyim dedim

22101316G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lezolas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lezgin
Cihazım
RedmiNote12Pro
Konular
1
Belki fikir verir diye söylüyorum hocam bu gün global hyperos kurulumu yaptım uygulamada hata vs henüz almadım ilk kurulumda 10 dk gibi bir süre hafif bir takılmalar vardı şuan yok kendine geldi cihaz çin sadece 1 saat kullanma fırsatım oldu bir fikrim yok isterseniz global sürüme gecebilirsiniz diye söyleyeyim dedim

clean all and lock yaptım :( şimdi bl'yi açamıyorum

cihad zengin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihad
Cihazım
redminote12pro5
Konular
3
O konu hakkında hiç bir bilgim yok hocam yardımcı olmak çok isterdim bununla alakalı formda gerekli bilgiler var isterseniz araştırın bl kilidi kapalıyken dosya adı değiştirerek rom değiştiren arkadaşlar var onlarla iletişime geçmeye çalışabilirsiniz

gkmn3406

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 12 p
Konular
0
Arkadaşlar benim telefonum redmi note 12 pro 5g bende adnroid 13 yüklü MIUI 14.03 var güncelleme kontrol et diyorum güncelleme yok diyor yeniliklere tıklıyorum erişim izniniz yok diyor 3 noktadan tıklıyorum güncelleme için 1 2 dakka bekleyin sonra tekrar deneyin diyor hiç bir şekilde hiç bir guncellemme yapamıyorum botloader kilidim açık 22101316C modeli IMEI atilmamis cihaz twrp yüklü değil şuan 8 ay kullanıma açık olduğu için IMEI vs attırma gereği duymadım ve şöyle bi olay oldu eşimde note 12 5g var normal model pro olmayan o hyperos aldı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-06-05-20-49-655_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-02-06-05-20-49-655_com.android.updater.jpg
    163,6 KB · Görüntüleme: 38

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0

Arkadaşlar benim telefonum redmi note 12 pro 5g bende adnroid 13 yüklü MIUI 14.03 var güncelleme kontrol et diyorum güncelleme yok diyor yeniliklere tıklıyorum erişim izniniz yok diyor 3 noktadan tıklıyorum güncelleme için 1 2 dakka bekleyin sonra tekrar deneyin diyor hiç bir şekilde hiç bir guncellemme yapamıyorum botloader kilidim açık 22101316C modeli IMEI atilmamis cihaz twrp yüklü değil şuan 8 ay kullanıma açık olduğu için IMEI vs attırma gereği duymadım ve şöyle bi olay oldu eşimde note 12 5g var normal model pro olmayan o hyperos aldı
Bl kilidini açın fastboot hyperos çıktı onu indirin isterseniz

Yas.ir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasir Aras
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
0
hocam kullandığınız rom fake rom güncelleme gelmiyor aynı sorun bende de var bl kilidini açıp mi flash ile romu yüklemen lazım

Üst Alt