Soru Redmi Note 12 Pro 5G HyperOs Güncellemesi Şebeke Fixi ve Direnç IMEI siler mi?

barıskumral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Kumral
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
17
66k direnç takılmışsa nfc çalışıyorsa burdan anlarsın hyperOS güncellemesi ile imei siliniyor. Bl kapalı ise cihaz açılmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dirençli ise gitmememesi lazım
66k direnç ruby cihazda hyperOS imei gidiyor dirençli de olsa 82k da sorun olmuyor

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
66k direnç takılmışsa nfc çalışıyorsa burdan anlarsın hyperOS güncellemesi ile imei siliniyor. Bl kapalı ise cihaz açılmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

66k direnç ruby cihazda hyperOS imei gidiyor dirençli de olsa 82k da sorun olmuyor
Direk şöyle diyelim hocam nfc çalışıp dirençli olanlarda gidiyor direnç olup nfc çalışmayanlarda gitmiyor

barıskumral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Kumral
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
17
Direk şöyle diyelim hocam nfc çalışıp dirençli olanlarda gidiyor direnç olup nfc çalışmayanlarda gitmiyor
Evet ben de 66k direnci çıkarttirip 82k taktırdım fake rom olduğu için halen nfc čalışıyor ama official rom atınca gidecek nfc. Onun haricinde şuan korkum var 82k bile takılı olsa nvram yedeğim yok imei gider diye korkuyorum bu işten anlıyorsan bilgi verirsen sevinirim imei gitme ihtimali var mı 82k da direkt fastbooy hyperOS atmayı düşünüyorum

prof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdal
Cihazım
22101316C
Konular
0
Iyi gunler ustalar benim cigar redmi not 12pro5g direnc degisti Fasboottan hyperos Android 14 kurdum sebeke 2 g 3 g Cekiyor NFC Calismiyo hangi deger direnc in Takildigini Gorecegim bir menu varmi Android 13 e Geri dondum

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Iyi gunler ustalar benim cigar redmi not 12pro5g direnc degisti Fasboottan hyperos Android 14 kurdum sebeke 2 g 3 g Cekiyor NFC Calismiyo hangi deger direnc in Takildigini Gorecegim bir menu varmi Android 13 e Geri

Üst mesajda yazılmış 82k varsa nfc çalışmaz...

Üst Alt