Soru Redmi Note 12 Pro 5G HyperOs Güncellemesi Şebeke Fixi ve Direnç IMEI siler mi?

lasventuras

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Las Venturas
Cihazım
redminote12pro5
Konular
3
Redmi Note 12 Pro 5G cihazıma sabah HyperOs güncellemesi geldi kendiliğinden. Henüz güncellemedim. Cihazı ilk aldığımda şebeke sorunu vardı. Yazılımcı bir şeyler yaptı şebeke sorunu düzeldi şuan sorunsuz kullanıyorum. Cihazım direnç kayıtlı ayrıca. Şimdi HyperOs güncellemesini kabul etsem bu yaptığımız şebeke fixi gider mi? Tekrar şebeke sorunu yaşar mıyım? Ve direnç kayıtlı imeilere bir şey olur mu? Teşekkürler.

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
gitmez ben otadan gelen güncellemeleri yaptım gitmedi imei dirençli

lasventuras

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Las Venturas
Cihazım
redminote12pro5
Konular
3
gitmez ben otadan gelen güncellemeleri yaptım gitmedi imei dirençli
şebeke fix düzeltmesi gider mi peki dostum. Bana gider gibi geliyor. Yazılım değişecek çünkü. He bide hyperos güncellemesini yapınca telefon sıfırlanmıyor dimi? Verilerimiz korunuyor.

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
şebeke fix düzeltmesi gider mi peki dostum. Bana gider gibi geliyor. Yazılım değişecek çünkü. He bide hyperos güncellemesini yapınca telefon sıfırlanmıyor dimi? Verilerimiz korunuyor.
Yazılımsal olarak ise gider belki telefoncuna sor güncelleme ilede veriler sıfırlanmaz sen güncellemeden önce telefoncuna sor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
gider yeniden fix gerekir. Tabi hyperOS ta açılırsa. bugün bir cihaz recovery de kaldı açılmadı dirençli.

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
gider yeniden fix gerekir. Tabi hyperOS ta açılırsa. bugün bir cihaz recovery de kaldı açılmadı dirençli.
Hocam benim şimdi cihazım redmi note 12 pro 5G fastboot ile hyperos kuracaktım işletim sistemin pcde ein 7 hata alırım diye riske atmıyorum bl kilidim açık bende isim değiştirerek rom değiştirsem cihaz dediğiniz gibi olur mu direnç işlemli

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam benim şimdi cihazım redmi note 12 pro 5G fastboot ile hyperos kuracaktım işletim sistemin pcde ein 7 hata alırım diye riske atmıyorum bl kilidim açık bende isim değiştirerek rom değiştirsem cihaz dediğiniz gibi olur mu direnç işlemli
ruby yani note 12 pro 5g hyperOS ta işlem oluyor. kilit açık.

fatihbursa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Note12pro5g
Konular
13
Redmi Note 12 Pro 5G cihazıma sabah HyperOs güncellemesi geldi kendiliğinden. Henüz güncellemedim. Cihazı ilk aldığımda şebeke sorunu vardı. Yazılımcı bir şeyler yaptı şebeke sorunu düzeldi şuan sorunsuz kullanıyorum. Cihazım direnç kayıtlı ayrıca. Şimdi HyperOs güncellemesini kabul etsem bu yaptığımız şebeke fixi gider mi? Tekrar şebeke sorunu yaşar mıyım? Ve direnç kayıtlı imeilere bir şey olur mu? Teşekkürler.
Kardeşim cihazında tam olarak hangi room var ve hyperos güncellemesini yaptınmı ?

Bayram .2145

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
12 pro
Konular
14
Kardeşim selamün aleyküm bende bu cihazı kullanıyorumda mobil veride sorun var düzgün bir şekilde kullanamıyorum belli bir süreden sonra h+ yazısı çıkıyor kullandığım sürüm 14.0.3.1 SMOMIXN telefoncuya gösterdiğim de ayarlardan çekirdek sürümüne girip bu cihaza direnç işlemi yapıldığını söyledi ama arka kapağı hiç açılmadığı görülüyor araştırdığım da görseldeki yer kırmızı olunca direnç atıldığı söyleniyor sizde de öylemi farklı bir sürüm atılırsa düzelir mi acaba mobil veri

Ekli dosyalar

• IMG_20240206_115145.jpg
    IMG_20240206_115145.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 60
Üst Alt