Soru Redmi Note 12 Pro 5G HyperOs Güncellemesi Şebeke Fixi ve Direnç IMEI siler mi?

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0

hyperllight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arslan
Cihazım
22101316G
Konular
2
Valla burdan anlayamazsınız beta olup olmadığını bazı sitelerde beta olarak gözüküyor siz yine güncelleyin isterseniz
Konuya müdahil olup yorum yaparken bazı sitelere göremi yorum yaptınız.. beta olarak gözüküyor dediğiniz siteler gerçek siteler değilse bunu gerçekmiş gibi buraya yansitmaniz sizi gerçek dışı bırakıyor

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Güncelleme kısmında bu şekilde görünüyor bu beta mi oluyor
Beta denilse de şuan için stabil olarak düzeltme yapıyorlar, yükleyin sorun yaşamazsınız fakat kendi tavsiyem sırf Xiaomi arama mesajlaşma uygulaması için ise Taiwan yükleyin Endonezya da şuan için pil kullanımın da hızlı bir bitiş gördüm.😊

hyperllight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arslan
Cihazım
22101316G
Konular
2
Beta denilse de şuan için stabil olarak düzeltme yapıyorlar, yükleyin sorun yaşamazsınız fakat kendi tavsiyem sırf Xiaomi arama mesajlaşma uygulaması için ise Taiwan yükleyin Endonezya da şuan için pil kullanımın da hızlı bir bitiş gördüm.😊
Ne diyorsunuz efendim iki farklı yorum ılinde sorun yaşanır ikincisinde sorun yaşanmaz diyorsunuz neyse saygılar

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Ne diyorsunuz efendim iki farklı yorum ılinde sorun yaşanır ikincisinde sorun yaşanmaz diyorsunuz neyse saygılar
Anlatmadım sanırım düzeltme derken beta yazan sürümü stabil olarak isim değişikliği yapıyorlar ekstra bir üst sürüme geçirmiyorlar demek istedim iyi forumlar :)

Üst Alt