Soru Redmi Note 12 Pro 5G HyperOs Güncellemesi Şebeke Fixi ve Direnç IMEI siler mi?

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
cihaz bl kilit açık.çin cihazı.14.0.6.0 kullanıyor.66k dirençli.nfc aktif.
fastboot ile hyperos yüklendi.plakalar uçtu.tekrar 14.0.6.0 a dönüldü plakalar geri geldi.her yazılımda şebeke fix yapılıyor.
bir yerde ya direnç değerinde yada plaka kaydında sorun var ama nerede bilinmiyor..konu ile alakalı çözüm var ise....seviniriz.
Hocam tek çare direnç değişimi 66k lık direnç sökülüp 82 k takılması gerekiyormuş ancak öyle hyperOS yükleniyor fakat 82 k lık direnç ile cihaz kendini Hindistan versiyonu olarak gördüğü için nfc özelliği çalışmayacak.

simsiyah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
simsiyah
Cihazım
Note 12 Pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar benim cihaz direnç kayıtlı değil tr pro ile uzaktan imei attırmıştım hyperos kurabiliyormuyuz fasboot ile ?
birde direnç nfc sorunu çozuldümü acaba

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Merhaba arkadaşlar benim cihaz direnç kayıtlı değil tr pro ile uzaktan imei attırmıştım hyperos kurabiliyormuyuz fasboot ile ?
birde direnç nfc sorunu çozuldümü acaba
Büyük ihtimalle imeilerin gider nfc ise rom değişikliği yapınca aktif oluyormuş öyle diyorlar

evolution77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SAFFET
Cihazım
redmi note7
Konular
0
HYPEROS UPDATE NEW RSA VALUE HYPEROS GÜNCELLEME 66K GLOBAL BOARD DEĞERİNİ XİAOMİ DEĞİŞTİRMİŞ CN YAPMIŞTIR BU YÜZDEN HİNDİSTAN BÖLGESİ BOARDI KULLANMANIZ KALICI GÜNCELLEME İÇİN MANTIKLI OLUR FAKAT NFC ÇALIŞMAZ 82K NFC OFF

Bayram .2145

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
12 pro
Konular
15
HYPEROS UPDATE NEW RSA VALUE HYPEROS GÜNCELLEME 66K GLOBAL BOARD DEĞERİNİ XİAOMİ DEĞİŞTİRMİŞ CN YAPMIŞTIR BU YÜZDEN HİNDİSTAN BÖLGESİ BOARDI KULLANMANIZ KALICI GÜNCELLEME İÇİN MANTIKLI OLUR FAKAT NFC ÇALIŞMAZ 82K NFC OFF
Taklit yöntemiyle sürüm değiştire bilir miyiz 12 pro 5 G sürüm 14.0.3.1 SMOMIXN

sempaticafe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi mi a1
Meslek
Bilgi işlem
Konular
2
Herkese hayırlı geceler. H.kadioglu ustamdan 12 pro 5g almaya niyetlendim ama böyle sorunlar okuyunca :) korkmaya başladım.
5 yıldır sorunsuz bir şekilde, agit77 hocamın jiyan temalı Mi a1 64gb 4gb ramli cihazı miui 11 xiaomi.eu rom ile rootlu kullanıyorum.
H.kadioglu sağolsun yardımcı oldu. Rahatsız etmeyeyim diye de sormadım. Oyun oynayan biri değilim.
Ama isterim ki; bu telefonu da 5 sene eksiksiz kullanayım. Nfc sıkıntısız çalışsın, ois, eis varmış hoşuma gitti. 5g olmalı... ama 3g çekmesi daha önemli benim için. 5g özelliği açıkçası pek ilgimi çekmiyor, malûm 4.5g gibi, Ülkemizde randmanlı çalışması uzun zaman alacaktır . Tabi olmalı diye düşünüyorum test ederiz. :) 10-11k e zorlayabilirim bütçeyi. Tavsiyenize ihtiyacım var. Şimdiden hayırlı cumalar.

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Herkese hayırlı geceler. H.kadioglu ustamdan 12 pro 5g almaya niyetlendim ama böyle sorunlar okuyunca :) korkmaya başladım.
5 yıldır sorunsuz bir şekilde, agit77 hocamın jiyan temalı Mi a1 64gb 4gb ramli cihazı miui 11 xiaomi.eu rom ile rootlu kullanıyorum.
H.kadioglu sağolsun yardımcı oldu. Rahatsız etmeyeyim diye de sormadım. Oyun oynayan biri değilim.
Ama isterim ki; bu telefonu da 5 sene eksiksiz kullanayım. Nfc sıkıntısız çalışsın, ois, eis varmış hoşuma gitti. 5g olmalı... ama 3g çekmesi daha önemli benim için. 5g özelliği açıkçası pek ilgimi çekmiyor, malûm 4.5g gibi, Ülkemizde randmanlı çalışması uzun zaman alacaktır . Tabi olmalı diye düşünüyorum test ederiz. :) 10-11k e zorlayabilirim bütçeyi. Tavsiyenize ihtiyacım var. Şimdiden hayırlı cumalar.
Telefon güzel güzelde Türkiyede resmi satışı yok ondan böyle problemler yok fake rom imei derdi fln eğer bu telefon resmi yollar ile mi mağazalarında satılsa Türkiyede satış rekorları kırardı

Üst Alt