Rehber Redmi Note 10S Unbrick (Yetkili Hesap Box Olmadan) İlk MIUI Türkiyede

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
excalabur, hocam android adb interface ve android bootloader interface yi yazdırabiliyorum fakat miflash nedense farklı sürümleri denesemde telefonu görmüyor. Belki kablodan olabilir belki Windows 7 den olabilir. Windows 8.1 denedim aynı. Akşam biraz daha uğraşayım 'hayır bide bilgisayarın başına oturdumu saat nezaman üçe geliyor anlamadım. Allah size iyi sabır vermiş bu kadar uğraşlara insan dünya ile bağlantıyı keser. Cevaplarınız emekleriniz ve hizmetleriniz için teşekkürler HOCAM
Sağol Önemli Değil Biraz Uğraş Olmaz İse Akşam Haberleşelim

Android ADB Interface Yazarsa Telefonu Görür miflashla niye yüklemedi bir yerde hata vardır birde miflashın sol üstünde driver yükleme yeri var onu dene başka USB Portuna Bağla Fast Bootda görmesi lazım

WİN 10 VE 11 Pek sorun olmuyor Genellikle
win7 win 8 Zaten Başdan Sorun çıkarıyor.genellikle pc ve işletim sistemi bu sorunları çıkarıyor
Zaten şuan dünyayla bağlantım kesik 😇 2 kişeye ve forumada mesaja cevap yetiştriyorum
keşke yaptığın işlemleri yazsaydın veya resim atsaydın nerde sorun var belki anlardık

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
excalabur, hocam şükür telefonu açtık. sanırım tam olarak hatayı anlayamadım çok işlem yaptığım için'galiba rom dosyasını C klasörüne atmamışım ondan şüpheleniyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yalnız önceden IMEI repair yaptırmıştım twrp den full yedek aldım. IMEI ler orjinal IMEI olmuş. Daha önceki aldığım yedeği yükledim repair yapılan IMEI geri geldi. Yeni Roma geçince IMEI gidiyor. Yani sabit romda hapis kaldık. IMEI repair yapılan program varmış ismini ve nasıl yapıldığını bilmiyorum biraz araştırıp deneyimlemek istedim. Yada twrp ye EFS yedeklemeli güncelleme gelmesini bekleyecez iyi forumlar

Son düzenleme:

serkanolc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
xiaomum
Konular
5
1:Bypass Çalıştır 2:Sp_flash_Auth_Bypass_All_MTK Download Bas USB Kablosunu PC Tak 3:Elin volüm+ ve - Basılı Kalsın Proğram yüklemeye Başlayacak
Elini Artık Çekebilirsin Açılıp Tekrar Kapansada Çekme
Abicim lütfen bana destek olurmusun note11 pro hard birck olmuş dediginiz herşeyi yapyıyorum ama flaslarkenn verflied boot is enabled diyor lütfen yardımcı olurmusun

Sağol Önemli Değil Biraz Uğraş Olmaz İse Akşam Haberleşelim

Android ADB Interface Yazarsa Telefonu Görür miflashla niye yüklemedi bir yerde hata vardır birde miflashın sol üstünde driver yükleme yeri var onu dene başka USB Portuna Bağla Fast Bootda görmesi lazım

WİN 10 VE 11 Pek sorun olmuyor Genellikle
win7 win 8 Zaten Başdan Sorun çıkarıyor.genellikle pc ve işletim sistemi bu sorunları çıkarıyor
Zaten şuan dünyayla bağlantım kesik 😇 2 kişeye ve forumada mesaja cevap yetiştriyorum
keşke yaptığın işlemleri yazsaydın veya resim atsaydın nerde sorun var belki anlardık
Abicim lütfen bana destek olurmusun note11 pro hard birck olmuş dediginiz herşeyi yapyıyorum ama flaslarkenn verflied boot is enabled diyor lütfen yardımcı olurmusun

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Merhaba
Bu Konu Redmi Note 10S İçin İşlemcisi Aynı Ama İşlemler Aynı Olmayabilir.Yaptığın İşlemlerin Resmini Atsaydın En Azından Bakardık
Sp Flash Ayarlarını Değiştirmen Gereken yerler olabilir.Burada Link Atıyorum Bunu Bir Denermsin olmazsa Yaptığın işlemleri kullandığın proğramları Yaz
Resim At Bakalım
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

sehervakti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sedat
Cihazım
xiami m5s
Konular
2
hocam linkler inmiyor yardımcı olurmusunuz

hocam linkler silinmiş

Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hocam linkler inmiyor yardımcı olurmusunuz

hocam linkler silinmiş
Linkler Sağlam Şimdi Baktım Hepsini İndirdim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ekotin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
hocam sürüm düşürmek için aynı işlemleri uygulamdım daha sonra cihaz fastboot modda kaldı tekrar spden rom yuklemeye calısınca verified boot enabled diyor lıtfen yardım edin

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hocam sürüm düşürmek için aynı işlemleri uygulamdım daha sonra cihaz fastboot modda kaldı tekrar spden rom yuklemeye calısınca verified boot enabled diyor lıtfen yardım edin
Sürüm Düşürmek İçin Açılan Konu Değildi Neden Buna Gerek Duydun Keşke Miflashla Fastboot Romu Kursaydın Sorun Olmazdı
Yaptığın işlemlerde boot.img önyükleme zarar görmüş.Yaptığın işlemleri yazsaydın burdaki işlemleri nasıl yaptın hangi romdaydın nasıl yükleme yaptın.

ekotin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
5
Sürüm Düşürmek İçin Açılan Konu Değildi Neden Buna Gerek Duydun Keşke Miflashla Fastboot Romu Kursaydın Sorun Olmazdı
Yaptığın işlemlerde boot.img önyükleme zarar görmüş.Yaptığın işlemleri yazsaydın burdaki işlemleri nasıl yaptın hangi romdaydın nasıl yükleme yaptın.
spflashtaooldan cust img ve bikac şeyin tikini kaldırdım tekrar denedım rom flashlandı ve açıldı gerek kalmadı sagolun şansım varmış

Üst Alt