Rehber Redmi Note 10S Unbrick (Yetkili Hesap Box Olmadan) İlk MIUI Türkiyede

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
excalabur, Sizin cihazınızı kaybetme pahasına emeğinizi ve bilginizi böyle açık açık paylaşmanız bu cihazı daha da cazip yapıyor, özellikle döviz kurunun yakında fiyatlara yansımasıyla yurtdışı cihazlara talep arttığında bu paylaşımların değeri daha net anlaşılır. Siz ticaretini yapmıyorsunuz ama sizin emeğinizi paraya dönüştüren gizli okurlar da muhakkak olacaktır. Xiaomi'yi de tebrik etmeli gerçekten efsane bir cihaz yapmış ama topluluklar hep kaynak kodları daha açık olduğu için Qualcomm işlemcili cihazlara çalışıyor.
Sağol Teşekkür Ederim İnce Düşüncen İçin Kıymet Bilenlerin Olması Güzel En azından Emeklerime Deysin Bari :)

bandbb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Egehan Arsla
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
merhabalar ben volume up down yapıp cihaza takıyorum ama fastboota atıyor

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Merhaba konu çok güzel teşekkür ederim bir sorum olacak bu işlemleri redmi 9'da nasıl uygulayabiliriz? Fastboot romk yüklekmem gerek olursa elimin altında bulunsun excalabur,

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba konu çok güzel teşekkür ederim bir sorum olacak bu işlemleri redmi 9'da nasıl uygulayabiliriz? Fastboot romk yüklekmem gerek olursa elimin altında bulunsun excalabur,
Merhaba
MTK Olduğundan Büyük ihtimalle aynı işlemlerle olur Sadece Buradaki telefon kapalı iken tuş Kombinasyonu Değişir Onun Haricinde Her Proğram Çalışır.
Tabi 4: Kullanacağınız Tr.Global.Hindistan.Endonezya Vs Fastboot Resmi Romunuzu Masa Üstene Çıkarın Kendi resmi Romuyla Olur.
Telefon Kapalı İken Usb Type-C Kablosunu PC veya Notebook USB Girişine Bağlayınız Volüm + ve - Basılı Tutarak Diğer USB Tarafını Telefona Takın Ses Geldiğinde
Telefonu Brom Modunda mtk_bypass_rev4 Aracı Korumayı Kapatacak

yunus özyürek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
s9
Konular
0
Hocam telefonum türkiye garantili değil. yeni almıştım. reset attım. imeiler gitti. burdaki yöntemle eng rom yükledim. maumeta ile tekrar yazıp spflash ile stabil rom yükledim fakat telefon recoveryde takıldı takıldı. miflash olsun spflash olsun defalarda yükleme yaptım fakat hep recoveryde takılı kalıyor. son durumum recoveryde nvdata corrupted hatası veriyor.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam telefonum türkiye garantili değil. yeni almıştım. reset attım. imeiler gitti. burdaki yöntemle eng rom yükledim. maumeta ile tekrar yazıp spflash ile stabil rom yükledim fakat telefon recoveryde takıldı takıldı. miflash olsun spflash olsun defalarda yükleme yaptım fakat hep recoveryde takılı kalıyor. son durumum recoveryde nvdata corrupted hatası veriyor.
Merhaba
IMEI İlgili Paylaşım Yasak.Tahminimce 2 Simede IMEI Yazmışsın Böyle olduysa nvdata corrupted hatası alırsın.eğer öyleyse tekrar
ENG romu yükle fastbootdan Nvram.nvdata sil Tekrar Sim 2 IMEI Yaz kontrol yap.Sonra İstediğin resmi romu yükle

yunus özyürek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
s9
Konular
0
hocam çok sağolasın deniycem fakat nvdata corrupted hatası vermeden önce telefon gene recoveryde takılı kalıyordu. spflash da (download/update her iki şekilde de) ya da miflash da stabil rom yüklediğim halde bile hiç telefon açılmıyordu hep recoverye düşüyordu sadece eng rom yüklediğim zaman açılıyordu ? bu dediğiniz yaptığımda bu sorun da giderilmiş olur mu?

Üst Alt