Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Benimde Kafama Takıldı Şimdi Niye %100 Olunca Şarj Kesilmiyor Acaba Dedim Telefona Bir Çok Kez Full Format Attım
Ondanmıdır Ama Herkesde Var.Ben Normal Hızlı Şarj Adaptör ve Kablo Kullanıyordum Sen Yazınca Turuncu Orjinal Kablosu 33W Adaptörü Tekrar
Taktım Aynı Yarın Orjinal Endo 12.6.0 yeniden atıp Deniyeceğim
boşuna denemeyin ben en az 6-7 tane xiaomi cihaz kullandım hiç birinde 100olunca işaretin gittiğine şahit omadım... elimde samsung s7 var şu anda 100 olunca şarjı kesiyor samsunglar da kesiyor ama xiaomi de hiç görmedim daha
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende öyle görünmüyor, 100 yazıyor sadece
fişe takılı şekilde 100 olunca sizde işaret gidiyor mu? hiç ama hiç görmedim... Mi5-mi6-mi8-mi8se-mi9se-mi10-redmi9s-pocof3-redmi note10s... hiç birinde dediğiniz olaya rast gelmedim...

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
hocam o ses aynen bende de var... kesinlikle iki cihaz da aynı kaderi paylaşıyor. Hocam benim cihaz servisten geldi malum servis asla sorun var demez zaten. benim gönderme amacım servis işlem yapsın ve elimde servis kağıdı olsun ki hakem heyetine sunayım yoksa servisten beklentim yok. ama bu kez heyete başvurmadan genpa genel merkezini aradım ve servis işini düzgün yapmıyor diye şikayette bulundum onlar da cihazı tekrar gönderin çözüm merkezi ekiplerimiz incelesin dedi. bende oyun yüklü şekilde gönderdim zaten ekran kayıtları da almıştım galeri de kayıtlıydı not yazım durumu belirttim geri gönderdim. şimdi tekrar beklemedeyim... sonucu size iletirim. sizde oyun oynayın yüksek ayarlar da ekran kaydediciye kaydedin 3-5 video kayıt yapın. her defasında oyun için kayıt açıkken grafik ayarlarına girip orayı da gösterin. farklı grafik ayarlarında farklı videolar da çekin.
Çok sağolun yardımlarınız için hocam dediklerinizi bende yapıyım sonuçlardan bende size bilgilendirme yapcam.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Çok sağolun yardımlarınız için hocam dediklerinizi bende yapıyım sonuçlardan bende size bilgilendirme yapcam.
ne demek inş sonuç iyi olur. ama sizde çok bir şey beklemiyorsunuz servisten malum iphone haricinde Türkiye de servis var demek yalan olur... adı servis işte... adımları sizde aynen yapın inş olumlu olur. para iadesi talep ediyorum diye de belirtin not da.

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
ne demek inş sonuç iyi olur. ama sizde çok bir şey beklemiyorsunuz servisten malum iphone haricinde Türkiye de servis var demek yalan olur... adı servis işte... adımları sizde aynen yapın inş olumlu olur. para iadesi talep ediyorum diye de belirtin not da.
Bu arada benimki genpa garantili değil xioaminin yerinden aldım cihazı evophone diye bir firmaya gonderiyormusuz. İnşallah hocam. Kesinlikle beklemiyorum. Tamamdır hocam çok teşekkür ederim tekrardan

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Bu arada benimki genpa garantili değil xioaminin yerinden aldım cihazı evophone diye bir firmaya gonderiyormusuz. İnşallah hocam. Kesinlikle beklemiyorum. Tamamdır hocam çok teşekkür ederim tekrardan

hocam değişen bir şey yok aynı zırvalıklar ile cihazı geri gönderdiler. senin de birinci de kabul olmazsa kesinlikle ikinci kez yollama boşuna zaman kaybetme direk hakem heyeti...

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
hocam değişen bir şey yok aynı zırvalıklar ile cihazı geri gönderdiler. senin de birinci de kabul olmazsa kesinlikle ikinci kez yollama boşuna zaman kaybetme direk hakem heyeti...
Anladım çok geçmiş olsun hocam dediğiniz yoldan devam o halde... 👍

cellat_34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi 10s
Konular
0
Herkese iyi forumlar. Daha yeni çiçeği burnunda xiaomi kullanıcısıyım. Bundan önce iphone ve samsung kullanıyordum fakat bu cihaza geçtiğimde her şey iyi hoş da ekran renkleri bir tuhaf geliyor gözüme. Siyahlar aşırı baskın. Parlaklığı sonuna kadar açmadan karanlık yerlerdeki detayları göremiyorum. Telefonları yan yana koyunca renk paleti bariz belli ediyor kendini. Sanki sulu boyayla yapılmış gibi. Belki bu sorunları tartışmayı bile çoktan bitirmişsinizdir ama ben bir türlü bulamadım çözüm yolunu. Ekran kalibrasyon uygulamaları var onları denedim hiçbiri işe yaramadı. Ekranın Kontrast ayarını yapabileğim bir uygulama veya yöntem var mıdır bildiğiniz?

zaltun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZAFER
Cihazım
mi band 4
Konular
1
Herkese iyi forumlar. Daha yeni çiçeği burnunda xiaomi kullanıcısıyım. Bundan önce iphone ve samsung kullanıyordum fakat bu cihaza geçtiğimde her şey iyi hoş da ekran renkleri bir tuhaf geliyor gözüme. Siyahlar aşırı baskın. Parlaklığı sonuna kadar açmadan karanlık yerlerdeki detayları göremiyorum. Telefonları yan yana koyunca renk paleti bariz belli ediyor kendini. Sanki sulu boyayla yapılmış gibi. Belki bu sorunları tartışmayı bile çoktan bitirmişsinizdir ama ben bir türlü bulamadım çözüm yolunu. Ekran kalibrasyon uygulamaları var onları denedim hiçbiri işe yaramadı. Ekranın Kontrast ayarını yapabileğim bir uygulama veya yöntem var mıdır bildiğiniz?
ayarlar-ekran-renk şeması -doygun renk şemasını seçip deneyebilir misiniz?

HERMANx0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysel
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
0
Merhaba, Redmi Note 10s i yeni aldım. Telefonla konuşurken karşıdakinin sesi ahizeden değil de üst hoparlörden geliyor, konuşmayı etrafımdaki herkes duyuyor dolayısıyla çözmenin bi yolu var mı? Bir de youtubedan video izlerken çok parlak geliyor her şey, renkler de yapay gibi. Renk şemasında doygunu seçtim ilk defa amoled ekran kullandığım için mi garip geliyor acaba? Fark eden veya çözebilen varsa çok mutlu olurum.

Üst Alt